جستجوی سوال
متن سوال:

گروه مربوط به سوال:

خودتان سوال بپرسید!
همچنین می توانید با تکمیل فرم عضویت ، ازین پس سوال های خود را در سامانه ثبت کنید تا کارشناسان و سایر کاربران به آنها پاسخ دهند.

مشاهده سوال ها بر حسب گروه آنها

به منظور انتخاب دقیق تر، دامنه سوال را محدودتر نمایید، اگر تنها گروه اصلی را انتخاب کرده باشید، تمامی سوال های موجود در این گروه به نمایش در خواهد آمد.
پیشنهاد می شود حتما گروه تخصصی تر را برگزینید.

گروه سوال را انتخاب نمایید: گروه تخصصی تر را برگزینید:
تعداد جواب برای نمایش در هر صفحه:    
وضعیت الانم

سلام به همگی
من وقتی وارد دانشگاه شدم به پسری علاقمندشدم اما به هردلیلی از دوستی بامن دوری میکردمدتهاگذشت ومن نتونستم بیخیالش بشم تااینک دست ب اشتباه بزرگی زدم و با هم دانشگاهیم اشناشدم و تو اون مدت خیلی ازنظرروحی بهم ریختم و درنهایت تنهایی رو ترجیح دادم حالا ادم بداخلاقی شدم،بیحوصله،بی هدف،حسود،شایدم عقده ای،شما راهنمایی کنید که چطور به زندگی عادی برگردم و فکر هیچکدومونکنم؟ممنون ازتون
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4240 24 بهمن ماه 1395 ساعت: 17:46:17
بهترین بیمه مسافرتی ارزان را از کجا آنلاین بخرم ؟

میخوام برم سفارت ، بهترین بیمه مسافرتی ارزان را از کجا آنلاین بخرم ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5241 29 آبان ماه 1396 ساعت: 16:22:31
حذف سوال

سلام...
چطور میشه یک سوال که قبلا پرسیده و مطرح شده رو حذفش کرد....؟؟؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4007 20 مهر ماه 1395 ساعت: 14:45:30
جوجه 50 روزه

سلام. من یه جوجه شاه طوطی دارم حدود 50 روزش شده. پرهای چینه دونش خیلی در اومده و سبز شده ولی هنوز پره پر نشده. سرش خیلی کمتر پر داره. تا دیروز هر 4 5 ساعت 25 سی سی سرلاک که خودم تو خونه درست میکردم میخورد ولی امروز اصلا نمیخوره. دهنشم باز نمیکنه. در حد 4-5 سی سی میخوره فقط
علتش چیه؟ حتی غذاش رو عوض هم کردم ولی بازم میلی به خوردن نشون نمیده.
همه چیزش طبیعیه. شیطنت هم داره از جعبه میارمش بیرون بازیگوشی میکنه. مشکل خاصی نداره فقط غذا نمیخوره امروز. چینه دونش هم خالیه کامل از دیشب دیگه چیزی نخورده
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6265 28 آذر ماه 1397 ساعت: 12:23:1
عشق

ایا کسانی که 15 سال دارند برای عشق کوچک اند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5185 15 آبان ماه 1396 ساعت: 18:36:34
راهمای اولین پرواز در فرودگاه

با سلام
راهنمای اولین پرواز در فرودگاه
در اولین اقدام شما یک بلیط تهیه میکنید،که مهمترین اطلاعات آن شامل مبدا،مقصد،ساعت،شماره ترمینال،شرکت هواپیمایی و البته شماره پرواز(قسمت فلایت نامبر و معمولا عددی 4 رقمی) است.اگر بلیط توسط کسی دیگر تهیه شده و به دست شما نرسیده نگران نباشید در فرودگاه با ارائه کارت ملی از این اطلاعات آگاه میشوید.
قبل از سفرحتما کارت ملی یا شناسنامه را به همراه داشته باشید و تا آنجا که ممکن است از بردن وسایل تیز و آهنی خودداری کنید.همچنین سعی کنید دو ساعت قبل از پرواز به فرودگاه بروید.
فرودگاه یک در اصلی دارد که معمولا به دلیل بزرگ بودن محوطه فرودگاه شما با ماشین از آن وارد میشوید.
معمولا در هنگام ورود از نقطه ای که ماشین شما را پیاده میکند تا سالن فرودگاه و هنگام خروج از سالن خروجی و قسمت تحویل بار تا نقطه ای که ماشین شما را سوار میکند چرخ دستی وجود دارد که به صورت رایگان وسایل خود را با آن ها حمل میکنید.
فرودگاه های بزرگ (نه کوچک) جهت نظم،دارای چند ترمینال یا بخش هستند که با توجه به بلیط باید به آن ترمینال بروید.
در ترمینال مشخص شده،دو قسمت پرواز های داخلی و پرواز های بین المللی وجود دارد که هر کدام دو سری در دارند،یک سری برای ورود که بازرسی دارد و یک سری برای خروج که فقط یک ناظر دارد برای اینکه کسی وارد نشود.
در هنگام وارد شدن باید کیف دستی خود را روی دستگاهی که وسایل را توسط نوار نقاله به داخل میکشد و اسکن میکند قرار دهید و گوشی،کلید و حتی وسایل جیب خود را درون سبد پلاستیکی کنار گیت بازرسی قرار دهید و خود از گیت عبور کنید که در صورتی که وسیله غیر مجازی به همراه داشته باشید بوق میزند،همچنین بعد از گیت یک مامور وجود دارد که با یک وسیله دوباره شما را چک میکند و حتی میتواند به صورت معمولی شما را بگردد و بگوید کمربند را باز کنید و دوباره از گیت عبور کنید.اگر مشکلی نداشتید وسایل جیب خود را از سبد بردارید و کیف دستی خود را از طرف مقابل دستگاه اسکن بردارید.
اکنون شما در سالن عمومی فرودگاه هستید.که معمولا چندین پذیرش(قسمتی که کارت پرواز صادر میکند،بار را تحویل میگیرد و با عدد،بنر و یا عبارت روی نمایشگر کنارشان تفکیک میشوند)،سالن پرواز(سالنی که بعد از آن به هواپیما میروید و برای بقیه ممنوع است)،سالن خروجی(سالنی که بعد از اتمام پرواز به آن میروید،بار خود را تحویل میگیرید و دیگران بعد از آن منتظر شما هستند) و ... است.همچنین در این سالن یک ساعت وای فای رایگان به شما تعلق میگیرد.
حالا شما باید شماره پرواز خود (قسمت فلایت نامبر و معمولا عددی 4 رقمی) و شرکت هواپیمایی خود رابدانید.و اگر پذیرش شرکت هواپیمایی خود را میبینید روبروی آن قسمت بنشینید.سپس یا منتظر اعلام از طریق بلندگو باشید.یا نرم افزار اطلاعات پرواز فرودگاه را نصب کنید که هر تغییری را نشان میدهد.یا از طریق نمایشگرهایی که در سالن است وضعیت را بررسی کنید.
در قسمت پروازهای خروجی اگر خیلی زود رسیده اید روبروی شماره پرواز شما نوشته طبق برنامه،اگر تاخیر دارد ساعت جدیدی را با تاخیر ثبت کرده و اگر لغو شده عبارت باطل شد را مینویسد.
اگر منتظر کسی هستید قسمت پروازهای ورودی را چک کنید و روبرو سالن خروج بنشینید.
منتظر میشوید تا عبارت صدور کارت پرواز اعلام شود(معمولا یک ساعت قبل پرواز)،سپس به پذیرش اعلام شده میروید که فردی است که یک کامپیوتر دارد و یک نوار نقاله کنار اوست.اگر کیف دستی شما کوچک است و وسایل ممنوعه ندارید و میخواهید با خود آن را داخل هواپیما ببرید که هیچ،وگرنه کیف خود را روی نوار نقاله بگذارید،کارت ملی خود را تحویل دهید تا کارت پرواز برای شما صادر کند و برچسبی روی کارت پرواز و کیف دستی شما بزند تا آن را در قسمت بار قرار دهند.تا 30 کیلوگرم بار رایگان است و بالاتر از آن باید هزینه پرداخت کنید.
توجه کنید که در این مرحله است که شماره صندلی شما تعیین میشود،و اگر چند نفر با هم هستید کارت ملی ها را با هم تحویل دهید تا صندلی کنار هم به شما بدهند.شماره صندلی در قسمت (سیت) نوشته شده است که به صورت عدد و حرف انگلیسی است.
حالا بروید و روبرو سالن پرواز که داخل همان سالن عمومی است بنشینید.قانونا شما بعد از دریافت کارت پرواز میتوانید به سالن پرواز بروید ولی به علت شلوغ شدن 45 دقیقه قبل از پرواز شما میتوانید به سالن پرواز بروید.توجه کنید که معمولا 30 دقیقه قبل از پرواز از ورود به سالن پرواز جلوگیری میشود.
در این مرحله بازررسی سخت تری انجام میشود.هنگام ورود دوباره کارت ملی و کارت پرواز خود را تحویل میدهید تا آن را مهر کنند.سپس به قسمت بازرسی میروید که دوباره باید کیف دستی خود را روی دستگاهی که وسایل را توسط نوار نقاله به داخل میکشد و اسکن میکند قرار دهید و گوشی،کلید و حتی وسایل جیب خود را درون سبد پلاستیکی کنار گیت بازرسی قرار دهید و خود از گیت عبور کنید که در صورتی که وسیله غیر مجازی به همراه داشته باشید بوق میزند،همچنین بعد از گیت یک مامور وجود دارد که با یک وسیله دوباره شما را چک میکند و حتی میتواند به صورت معمولی شما را بگردد و بگوید کمربند را باز کنید و دوباره از گیت عبور کنید.اگر مشکلی نداشتید وسایل جیب خود را از سبد بردارید و کیف دستی خود را از طرف مقابل دستگاه اسکن بردارید.
در این مرحله این تفاوت وجود دارد که اگر کیف دستی به همراه دارید یا لپ تاپ باید وسایل خود را باز کنید.
اکنون شما در سالن پرواز هستید که چندین در خروجی دارد که با شماره مشخص شده و بالای هر کدام هم یک نمایشگر وجود دارد.در این جا باید گوش به زنگ باشید که هر وقت شماره پرواز و مقصد شما اعلام شد به در خروجی اعلام شده بروید که معمولا روی نمایشگر هم نوشته میشود.
یک نفر قسمت بزرگتر بلیط شما را جدا میکند و قسمت کوچکتر را که برچسب کیف دستی روی آن است به شما میدهد که در حفظ آن کوشا باشید.
حالا باید سوار اتوبوسی که روبروی شماست شوید که شما را کنار هواپیما میبرد حتی اگر هواپیما نزدیک باشد.
سوار هواپیما میشوید که مهاندار به شما خیر مقدم عرض میکند.و دنبال صندلی خود میگردید،در هواپیما معمولا ریف ها با عدد و صندلی های هر ردیف با حروف انگلیسی مشخص شده اند.که هر ردیف،صندلی های دوتایی،سه تایی،یا چهار تایی دارد.
مثلا ردیف 10 صندلی ای،بی،سی و دی.
روی صندلی خود بنشینید و اگر دیدید صندلی خالی وجود دارد از مهماندار اجازه بگیرید شاید موافقت کند آنجا بنشینید.
داخل هواپیما شبیه اتوبوس است و بالای سر خود میتوانید دستگیره را فشار دهید و دریچه را باز کرده و وسایل خود را داخل آن قرار دهید.
اکنون روی صندلی خود سینی غذا،یک کیسه تهوع،روزنامه،برگه آموزش بستن کمربند و حالت اضطراری و زیر صندلی جلیقه نجات را مشاهده میکنید.
بالای سر خود مثل اتوبوس خروجی تهویه،بلندگو،دکمه چراغ روشنایی، دکمه فراخواندن مهماندار وچراغ های بستن کمربند و خاموش کردن موبایل که هنگام صعود و فرود روشن میشوند را میبینید.همچنین کیسه اکسیژن معلوم نیست و موقع خطر خارج میشود.
با بستن در هواپیما مهماندار بستن کمربند و حالت اضطراری را توضیح میدهد.
کمربند ایمنی با چفت شدن دو قسمت فلزی بسته میشود و با کشیدن قسمت آزاد کمربند سفت یا شل میشود،برای باز کردن آن هم یک طرف قسمت فلزی را بالا میکشیم و قسمت دیگر را خارج میکنیم.
حالا چراغ های بستن کمربند و خاموش کردن موبایل روشن میشوند،کمربند را ببندید و جلوی چشم مهماندار از گوشی استفاده نکنید.
بعد از صعود چراغ ها خاموش میشوند و شما آزادید.بعد از چند دقیقه ثبات پرواز پذیرایی شروع میشود،که اگر صبح زود است،صبحانه،اگر ظهر است،نهار،اگر شب است،شام،اگر غیر این هاست،میان وعده میدهند.که معمولا به علت محدودیت جا انتظار غذای مجلل را نداشته باشید و همچنین سریع غذا را میل کنید،چون سریع جمع آوری می کنند.
در هنگام فرود دوباره چراغها روشن میشوند.سینی غذای و کمربند خود را ببندید و از گوشی جلوی چشم مهمانداراستفاده نکنید.
هنگام خروج معمولا همه هجوم میبرند،پس ریلکس جای خود بنشینید تا خلوت شود.پس از خداحافظی مهماندارها دوباره اتوبوس منتظر شماست که شما را به کنار سالن خروجی میبرد.
اگر وسایل داخل بار ندارید که هیچ خارج میشوید.وگرنه کنار نوار نقاله خاموش پرواز خود که روی نمایشگر کنار آن نوشته شده به مدت 10 دقیقه منتظر میمانید تا بار را ازهواپیما خالی و نوار نقاله را روشن کنند،که ساک خود را برمیدارید،عجله نکنید چون بار مداوما میچرخد.هنگام خروج ته بلیط را تحویل میدهید.
داخل خود فرودگاه معمولا آژانس وجود دارد که یک متصدی دارند که از او تقاضای ماشین میکنید که معمولا بالاتر از قیمت عادی است.پس میتوانید چند نفری به یک مقصد بروید یا یک راننده را کنار بکشید و کمتر با او حساب کنید که حق کمیسیون هم به متصدی نمیدهد.یا در شهر های بزرگ از نرم افزار اسنپ استفاده کنید که معمولا داخل خود فرودگاه فیلتر است و بیرون آن کار میکند.
سفر خوش.از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5234 28 آبان ماه 1396 ساعت: 0:55:54
چه کارکنم ؟

من طراحی سایت رو یاد گرفتم و الان ایده ندارم نمیدونم چه سایتی بسازم تا درامد داشته باشم !
و یا سفارش طراحی سایت قبول کنم و از اون راه درامد کسب کنم !
لطفا کمک کنید و اگر میشه یه ایده مطرح کنید .
مچکرم
.:
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4101 7 آذر ماه 1395 ساعت: 19:50:47
عشق

سلام دوستان من یه ساله عاشق زن عموم شدم اینقد دوسش دارم که جونمم واسش میدم اونم همینجوره ینی عاشق منه. هردو مون همو دوس داریم عموم و خانواده من هم فهمیدن حدود چند ماه از هم دور بودیم ولی در حال حاضر با هم ارتباط تلفنی داریم و گه گاهی باهم بیرون هم میریم. به نظرتون چکار کنم؟ هیچ کدوممون نمیتونیم همو فراموش کنیم. چند بار هم سعی کردیم از هم دور شیم ولی در نهایت بیشتر به هم نزدیک شدیم. لطفا راهنمایی کنین
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4116 17 آذر ماه 1395 ساعت: 10:31:20
یک نام خوب برای سایت

با سلام
یک نام خوب و مناسب و خاص برای سایتی در حوزه اطلاعات و مطالب علمی و بیشتر فناوری اطلاعات میخوام لطفا نظرات خودتان را ارسال نمایید
با تشکر
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4160 19 دی ماه 1395 ساعت: 11:48:14
عنوان مناسب برای وبسایت مجله ای

با سلام
من یه وبسایت میخوام بزنم که آموزش و مقالاتی درتمامی زمینه ها به خصوص برنامه نویسی و فناوری اطلاعات و بیشتر کامپیوتری باشه ممنون میشم پیشنهادات خودتون رو ارسال کنید
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4161 19 دی ماه 1395 ساعت: 12:27:27
انرژی های تجدیدپدیر

آیا انرژی هسته ای و انرژی گاز سی ان جی جزو انرژی های تجدید پذیر هستند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4020 28 مهر ماه 1395 ساعت: 16:54:53
بازیابی رمز جیمیل

سلام خسته نباشید امیدوارم که کمکم کنید تا رمز جیمیلمو بازیابی کنم من شرایطشو میدونم و انجام دادم نشد فقط دو تا سوال اینکه یکی از سوالاتش اینه نشانی رایانامه‌ای را وارد کنید که می‌توانید در این لحظه بررسی کنید. بهتر است از رایانامه‌ای استفاده کنید که قبلاً به این حساب اضافه کرده‌اید.
یعنی چی متوجه نشدم
بعد از طریق شماره همراه که کد میفرستن و انجام میشه اگه میدونید ممنون میشم کمک کنید فقط اینکه میگه از آخرین آی پی استفاده بشه رو نمیدونم
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4055 17 آبان ماه 1395 ساعت: 12:29:46
فروش کلیه و قسمتی از کبد با گروه خونی او مثبت

با عرض سلام
فروشنده یک کلیه و قسمتی از کبد به علت مشکلات شدید مالی و زندگی با گروه خونی O
+او مثبت هستم سن35 سال متاهل از استان فارس
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3774 6 فروردین ماه 1395 ساعت: 13:25:51
پیدا کردن نام یک فیلم

دنبال فیلمی میگردم که چند سال پیش از شبکه چهار سیما پخش شد. داستان مربوط به مردی بود که در صندوق عقب یک ماشین حبس شده بود. ظاهرا کارمند یه بانک بود و میخواستن ازش پسورد گاوصندوق اون بانک رو بگیرن. تقریبا 95 درصد فیلم توی صندوق عقب اون ماشین بود. این مرد رمز رو نمیگیه ولی بعدش سوار یه آمبولانس شده و با یه تکنیک دیگه لو میده. اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3775 7 فروردین ماه 1395 ساعت: 12:16:31
لطفا معنی و کاربردش رو بگید

می خواستم بدونم معنی SSA (Sexoual Self Analysis) چیه؟ و به چه دردی می خوره
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3927 24 مرداد ماه 1395 ساعت: 22:9:32
راهنمایی درباره یافتن عکس گذشتگان

ایا بایگانی ثبت احوال عکس افرادی را که حدودچهل سال پیش فوت کرده اند را می تواند در اختیار ما قرار دهد؟ پدر بزرگ من سال پنجاه وهفت فوت کرده و ما می خواهیم عکس ایشان رو پیدا کنیم.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3937 9 شهریور ماه 1395 ساعت: 13:34:48
چطور یک پُست در اینستاگرامم رو عمومی کنم و همچنان بقیه پُست هام خصوصی باشه؟؟

چطور یکی از پُشت های اینستاگرامم رو عمومی کنم و همچنان بقیه پُست هام خصوصی بمونه؟؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3998 14 مهر ماه 1395 ساعت: 13:51:41
دام

نام سه که اقتصاد آن ها براساس دام می چرخد واینکه چه دامی است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5466 25 دی ماه 1396 ساعت: 20:48:48
اولین کانکت

سلام آیا راهی وجود داره که بشه فهمید با یه IP یا سیمکارت، کسی برای اولین بار کی به شبکه وب کانکت شده؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5488 1 بهمن ماه 1396 ساعت: 20:43:5
اولین کانکت به اینترنت

سلام چطوری میشه فهمید که یه IP خاص مثلا یه سیمکارت چه زمانی برای اولین بار به شبکه اینترنت وصل شده ؟ اصلا ممکنه؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5492 4 بهمن ماه 1396 ساعت: 1:2:15
دوستان لطفا کمک کنید اسم این فیلم رو پیدا کنم

سلام به
همه عزیزان
دوستان من یکساله دارم دنبال اسم یه فیلم میگردم که متاسفانه هیچ اسم و تاریخی ازش ندارم و فقط میتونم
داستان فیلم رو با جزییات بگم
داستانش در مورد چنتا دخترو پسر جون هست که با قایق تفریحی میرن به دریا و قایق وارونه میشه و روی پشت قایق که روی اب شناور مونده میشینین منتظر کمک که یه کشتی خیلی بزرگ از راه میرسه .بعد که میرن بالا میبینن که کشتی هیچ خدمه ای نداره.بازیگر نقش اولش یه زن هست که که وقتی توی راه روهای کشتی داره جستجو میکنه احساس میکنه یه نفر رو رو دیده که داره خودشو از دیدشون پنهان میکنه.و واقعا هم یه نفر توی کشتی هست که در واقع خود همین زنه هست که داره قایم میشه.درگیری به وجود میاد یکی یکی همه کشته میشن و میمونه این زنه که میره تعقیب اونی که قایم میشده و دوستاش رو کشته. وقتی پیداش میکنه و باهاش درگیر میشه اون پارچه ای که روی سر طرفه رو برمیداره و میبینه که اون زنه در واقع خودشه، خود دومش.به مکانای بالاتر کشتی که افراد کشته شدن سر میزنه و میبینه هرجایی که یه ادم کشته شده نگا میکنه میبینه که حدود ۱۰ تا جسد از یه نفر افتاده تا اینکه به بالاترین نقطه کشتی میره و از بالا شاهد خود اولش که روی قایقن و دارن دست تکون میدن برای نجات و خود دومش که داره خودشو از اونا پنهان میکنه.درست یادم نیست چجوری میرسه به خونه وقتی میرسه به خونه از پنجره یواشکی داخل رو نگا میکنه خوشو با بچش تو اتاق میبینه که داره لباساشو با عجله جمع میکنه و میخوان برن بیرون درست یادم نیست که اینجا چیکار میکنه ولی بعدش توی ماشین رو نشون میده که داره با عجله رانندگی میکنه که بچه هی نق میزنه و زنه میگه اروم باش و در همین حین به یه مرغ دریایی میزنه به نظرش اشنا میاد و میره لبه جاده وایمیسته و پایینو نگا میکنه میبینه تعداد و دفعات زیادی به این مرغ دریایی زده.یه صحنه از اخرای فیلم هست که بالای بالای کشتی میرسه به یه گرامافون که دیسک به اخر رسیده و همونجا داره درجا میزنه.در ضمن من فک میکنم ژانرش معمایی باشه.
تعریف کردن این فیلم خیلی سخته چون فیلم تخیلی هست مثل فیلم مکعب یا امثالش.امیدوارم یه نفر متوجه شده بام چی نوشتم.اگر کسی کوچکترین اطلاعاتی هم داشته باشه
برای من کمک بزرگی هست.پیشاپیش ممون
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5522 21 بهمن ماه 1396 ساعت: 15:41:43
پيدا كردن آدرس منزل در تهران

سلام رفقا, يه ادرسي تو تهران دارم و ميخوام رو نقشه ببينمش. ادرس رو زدم تو Google Maps ولی فقط کوچه رو پیدا کردم. راهي هست ادرسو كامل پیدا کنم؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5543 30 بهمن ماه 1396 ساعت: 21:48:56
سایت

من یک سایت درست کرده بودم 10 سال پیش هنوز هست ولی نمیدونم چطور وارد مدیریت شم نام کاربری پسورد یادم نیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5593 18 اسفند ماه 1396 ساعت: 15:54:8
طوطی کاکاریکی

با سلام یک جفت کاکاریکی زرد دارم همش چرت میزنن دلیلش چیه و دمای محیط باید چند باشه شرایط نگهداریشون چیه
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5613 3 فروردین ماه 1397 ساعت: 13:54:40
سلام عزیزان دیتابیسم اکسسه جدولی برای بانکهام ط

سلام عزیزان دیتابیسم اکسسه . جدولی برای بانکهام طراحی کرده ام . میخوام به محض لودشدن فرم، رکوردهائی که کلمه بانک صادرات را دارند برنگ قرمز وبانک ملت مثلا برنگ سبز مشاهده بشه . لطفا کدشو برام لطف کنید بسیارممنون میشم خیلی وقته دنبال این کدهستم وخیلی زیاد هم صفحات وب را ورق زدم اما چیزی عایدم نشد خییییلی سپاس.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5652 23 فروردین ماه 1397 ساعت: 19:14:55
مرغ عشق

با سلام و خسته نباشید من مرغ عشقی دارم که نوک پایینی اش پهن تر و جلو تر از نوک بالاییش است ایا نمیتواند غذا بخورد یا مرض است لطفا جواب دهید.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5799 5 خرداد ماه 1397 ساعت: 21:23:3
برنامه ای که یک متن را خوانده و افعال خوانده شده

برنامه‌ای که یک متن را خوانده و افعال خوانده شده را و تکرار افعال را در خروجی نمایش دهد کسی میتونه این برنامه رو توضیح بده
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5807 8 خرداد ماه 1397 ساعت: 16:11:59
سلام وقت بخیر من در اجرای بازی GTA V با ارور stop

سلام وقت بخیر من در اجرای بازی GTA V با ارور stop working روبه رو شدم این دستور را انجام دادم: ابتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید. یا در دستکتاپ بر روی کلید پنجره + R بفشارید. سپس و کادر خالی آن بنویسد cmd ، حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسی BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید . ولی مشکل از گرافیک بو من اونو آپدیت کردم اما وقتی واردش می شم دوباره ارور دیگری می دهد لطفا برای حل مشکل مرا راهنمایی کنید
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5824 12 خرداد ماه 1397 ساعت: 14:58:16
چطور جلوی نفوذ گرما از سقف شیروانیو بگیریم؟

سلام.من رشت زندگی میکنم و سقف خونمون مثل سایر خونه های اینجا شیروانیه.یعنی ایرانیت سیمانی
مشکل اینه تو فصل تابستون گرمای خورشید از سقف به داخل اتاق نفوذ میکنه.
بین سقف اتاق که از گچه و شیروانی فضای خالی وجود داره اما دور تا دور خرک سقف بستست.
میخام بدونم میشه از عایق استفاده کنم بین شیروانی و اتاق؟ چه عایقی؟
ممنون
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5846 18 خرداد ماه 1397 ساعت: 16:30:41
«شستن خرگوش»

میشه از شامپوی (ضد انگل) سگ و گربه برای شستن خرگوش استفاده کنم؟از شامپوی بچه چی؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5908 4 تیر ماه 1397 ساعت: 18:3:24
روش بازاریابی سایت

ما سایتی در زمینه
 <a href="   ( لینک )  >   راه اندازی کردیم. در زمینه بازاریابی چه توصیه ای می فرمایید؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6064 28 مرداد ماه 1397 ساعت: 18:20:5
تمدید گذرنامه مفقود

سلام من پاسپورتمو گم کردم و حدود ۱ سال اعتبار داشته.ایا میتونم با ثبت نام در سفر کربلا و گرفتن نامه از حج و زیارت،پاسپورت جدیوی در مدت زمان کمی بگیرم؟+و ایا در این صورت پاسپورت جدید رو زیارتی میدن یا عادی؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6078 7 شهریور ماه 1397 ساعت: 11:1:11
مخترع لامپ کیست؟

مخترع لامپ  کیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3690 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:49:58
بزرگترین جانور روی زمین؟

بزرگترین  جانور  روی  زمین؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3691 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:50:58
سردردهایی ناشی ازسوزش معده

چرا بعدازسوزش معده سردردمیگیریم؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3692 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:50:58
روح انسان وحدت دارد یا کثیر است؟

روح انسان وحدت دارد یا کثیر است ؟  
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3693 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:52:0
فلسفه وجود برزخ چیست؟

فلسفه وجود برزخ چیست ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3694 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:53:23
آیا صوفیان شیعه هستند؟

آیا صوفیان شیعه هستند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3695 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:53:23
چگونه بدون توقع و عاشقانه خدا را عبادت کنیم؟

چگونه بدون توقع و عاشقانه خدا را عبادت کنیم ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3696 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 6:56:47
بزرگترین گناه چیست؟

بزرگترین گناه چیست ؟ 
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3697 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
چرابرخلاف فطرت زنانه به مردان اجازه تعددزوجات داده شده است؟

چرا بر خلاف فطرت زنانه به مردان اجازه تعددزوجات داده شده است ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3698 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
کسانی که قبل از بلوغ می میرند، وارد بهشت می شوند؟

کسانی که قبل از بلوغ می میرند، وارد بهشت می شوند ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3699 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
ارسال پیامک (اس ام اس) رومینگ از خط رایتل

سلام دوستان از خط رایتل امکان ارسال پیامک رومینگ وجود داره؟ (به آمریکا)
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3701 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
هرچروک ایجادشده در ابرونتیجه چه مقدار اخم میباشد؟

هر چروک ایجاد شده در ابرو نتیجه چه مقدار اخم میباشد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3702 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
عمر پرزهای چشایی انسان چقدره؟

عمر پرزهای چشایی انسان چقدره؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3703 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
کدام قسمت بدن انسان خون ندارد؟

تنها قسمت بدن انسان خون ندارد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3704 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
بدن انسان چه مقدار رشته عصبی دارد؟

بدن انسان چه مقدار رشته عصبی دارد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3705 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
اولین دوقلوهای ازمایشگاهی اولین بار در چه سالی به دنیاامدند؟

اولین دوقلوهای ازمایشگاهی اولین بار در چه سالی به دنیا امدند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3706 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
اگرسلولهای موجودبرروی پوست انسان رابه دنبال هم بچینیم طولش چه مقدارخواهدبود؟

اگرسلولهای موجود بر روی پوست انسان رابه دنبال هم بچینیم طولش چه مقدارخواهد بود؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3707 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
معده هرچندوقت یکبار بایدماده مخاطی جدیدترشح کند تاخودش راهضم نکند؟

معده هرچندوقت یکبار باید ماده مخاطی جدیدترشح کند تاخودش راهضم نکند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3708 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
سرعت عطسه درهنگام خارج شدن از دهان چقدر میباشد؟

سرعت عطسه درهنگام خارج شدن ازدهان چقدرمیباشد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3709 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
میان مصرف گوشت وشیرچه مقدارفاصله لازم است؟

میان مصرف گوشت وشیر چه مقدار فاصله لازم است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3710 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
ساختمان عملکرد دست کدام حیوانات مشابه انسان میباشد؟

ساختمان عملکرد دست کدام حیوانات مشابه انسان میباشد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3711 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
چشم انسان حدود چه مقدار سلول بینایی دارد؟

چشم انسان حدود چه مقدار سلول بینایی دارد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3712 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
چشم سالم انسان قادربه دیدن چه مقدار رنگ مختلف میباشد؟

چشم سالم انسان قادر به دیدن چه مقدار رنگ مختلف میباشد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3713 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
با چشم غیر مجهز به تلسکوب می توان چند ستاره را در آسمان مشاهده کرد؟

با چشم غیر مجهز به تلسکوب می توان چند ستاره را در آسمان مشاهده کرد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3714 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
انسان ازچندسال پیش لباس برتن میکرده؟

انسان چندوقته لباس برتن میکنه؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3715 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
خون خرچنگ دریایی به چه رنگ است ؟

خون خرچنگ دریایی به چه رنگ است ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3716 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
فواید و مضرات Hot Chocolate

دوستان فواید و مضرات مصرف روزانه Hot Chocolate رو اگه میدونید توضیح بدید ...ممنونم
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3717 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
هرتارموی انسان تاچه وزنی میتواند رشد کند؟

هرتار موی انسان تاچه وزنی رشدمیکند؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3718 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
یک انسان نهایتا با چه سرعتی میتواند بدود؟

یک انسان نهایتا با چه سرعتی میتواند بدود؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3719 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
انسان باخوردن چند نیش از زنبورعسل میمیرد؟

انسان با خوردن چندنیش از زنبورعسل میمیرد؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3720 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
whatsappچیه؟

این وسیله چه کارایی داره؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3721 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
فلج عضله دوقلو

اگه یکی از دو سرعضله دوقلو را نداشتیم چی می شد؟ با تشکر از دوستان عزیز، اگه در این مورد منبع علمی داریدلطفاً ذکر کنید.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3722 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
بهترین سایت آموزش فتوشاپ

دوستان بهترین سایت آموزش فتوشاپ از مبتدی تا پیشرفته رو اگه میشناسید معرفی کنید .. ممنونم
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3723 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
خط 4 کنگ فو باشی معافی میدن؟

من تا خط 4 کنگ فو رو دارم میتونم تو خدمت معافی بگیرم ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3724 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
پیدا کردن مشخصات دارنده شماره تلفن از طریق اینترنت

تازگیا یکی مزاحمم میشه،منم میخوام از طریق شماره موبایلش بفهمم کیه.ولی 118 اطلاعات افراد رو به هر کسی نمیده.میخواستم بدونم کسی هست که راهی بلد باشه تا از طریق اینترنت بشه آدرس و مشخصات دارنده شماره رو پیدا کرد؟شماره مربوط به ایرانسله.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3725 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
متل باهتل چه فرق دارد

متل باهتل چه فرق دارد
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3726 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
زیباترین هتل دنیا کجاست

زیباترین هتل دنیا کجاست
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3727 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
فضای لازم برای هرماشین درپارکینگ چقدره

فضای لازم برای هرماشین درپارکینگ چقدره
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3728 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
ارتفاع بزرگترین برج چقدره

ارتفاع بزرگترین برج چقدره وکجا ساخته شده
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3729 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
چرا معماری مدرن درایران نقشی ندارد

چرا  معماری مدرن درایران نقشی ندارد
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3730 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
ایا ایران درحال حاضر معماری مشخصی را دنبال می کند

ایا ایران درحال حاضر معماری مشخصی را دنبال می کند یا سردرگم هست
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 3731 3 اسفند ماه 1394 ساعت: 7:9:57
املاء برخاست چیست

املاء برخاست چیست
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6279 4 دی ماه 1397 ساعت: 0:18:5
فیلم

من چند سال پیش یه فیلمی دیدم که دو تا عاشق بودن که سوار ماشین بودن بعد تصادف می کنن دختره فراموشی می گیره و دیگه پسررو یادش نمی یاد بعد ازش جدا می شه فکن بعد چند ما دو باره پیش هم بر می گردن
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6394 22 اسفند ماه 1397 ساعت: 1:19:11
زبان سوم

چگونه میتوان بعد از یادگیری زبان انگلیسی زبان سوم را به راحتی آموخت؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6479 7 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 11:32:41
طوطی اسکندر بزرگ

سلام
من بشدت از پرنده ها میترسم ولی طوطی که بعنوان مهمان وارد منزل ما شد آنقدر برخورد ارام و مهربانی با من داشت که تنها بعد از یک هفته تونستم بدون ترس لمسش کنم و او هم بشدت از این نزدیکی لذت میبره. اما اون به کس دیگه ایی اجازه نزدیکی به خودش رو نمیده و هم چنین اخیرا بسیار حسود شده و من به هیچ وجه نمیتونم با کسی تلفنی صحبت کنم ولی در حالت عادی که نزدیکش هستم او به بازی با ااسبا بازیهایش مشغول می شود و بسیار ارام است. از اونجایی که هیچ شناختی از طوطی ها ندارم ایا این حالت عادی است یا من باید کاری بکنم؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6490 10 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 19:7:0
بهترین سایت ترجمه مقاله

سلام دوستان
سایت های زیادی برای ترجمه مقاله دیدم. کدومش رو می پسندید؟ من نظرم روی
ترجمه یار هست
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6651 7 خرداد ماه 1398 ساعت: 16:24:53
عروس هلندی میخوام صحبت کردن یادش بدم تا کلمه ای به

عروس هلندی میخوام صحبت کردن یادش بدم تا کلمه ای بهش میدم سرش تکون میده هرچی بهش میگم سرش تکون میده
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6667 12 خرداد ماه 1398 ساعت: 17:31:39
انتخاب توان برای دستگاه ها

با سلام
لطفا بنده رو راهنمایی کنید که نحوه انتخاب توان الکتروموتورهای دستگاه های برش میوه و خشک کن میوه و سبزی خردکن ها چگونه می باشد.
تمامی دستگاه هایی که گفتم در سایت زیر موجود می باشند.
( لینک )
لطفامشاهده کنید و بنده رو راهنمایی کنید.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6765 8 تیر ماه 1398 ساعت: 12:22:14
اسم فیلم

سلام من اسم این فیلم رو میخواستم یه زنه میفهمه شوهرش بهش خیانت کرده و دو تا هوود خودشو پیدا میکنه وادن هووها دست به یکی میکنن تا از شوهرشون انتقام بگیرن ممنون میشم بگید
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6773 10 تیر ماه 1398 ساعت: 13:3:1
سلام میخوام بدونم معادل دستور لینوکسی read در محیط

سلام میخوام بدونم معادل دستور لینوکسی read در محیط داس چیه؟ دستور read در اسکریپت نویسی برای گرفتن یک متنی از کاربر -مثلا اسم کاربر- استفاده میشود ممنون میشم جواب بدید فوری
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6832 27 تیر ماه 1398 ساعت: 18:22:16
اسم فیلم یادم رفته

فیلمی در مورد دختر و پسری که در یک جزیره گیر میفتند، اینا فک میکنن این چیزا اتفاقیه در حالی که تحت نظرن و روشون داره یه سری آزمایش میشه، تا جایی که بزرگ میشن و ازدواج میکنن و صاحب فرزند میشن، در نهایت هم فک کنم میفهمن که خواهر برادر بودن باهم و خودکوشی میکنن
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6851 یک ماه پیش - 3 مرداد ماه 1398 ساعت: 1:29:23
اسم فيلم هندي

اسم فيلم هندي عاشقانه كه دختر عاشق پسره شده تو دانشگاه يواشكي ازش عكس ميندازه؟؟؟؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6932 3 روز پیش - 27 مرداد ماه 1398 ساعت: 15:30:15
آیا در اتوبان رسالت حقانی دوربین زوج و فرد وجود دا

آیا در اتوبان رسالت حقانی دوربین زوج و فرد وجود دارد
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5322 18 آذر ماه 1396 ساعت: 9:34:52
برنامه ای بنویسید ک یک ارایه را بگیرد با یه کلید م

برنامه ای بنویسید ک یک ارایه را بگیرد با یه کلید مثلا 9 اگر پیدا کرد 0 برگردونه اگر پیدا نکرد 1 برگردونه
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5342 21 آذر ماه 1396 ساعت: 20:16:4
مطمعن درسته یا مطمئن؟

مطمعن درسته یا مطمئن؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5369 27 آذر ماه 1396 ساعت: 15:47:4
کلمه حظور درسته یا حضور

کلمه حظور درسته یا حضور
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5370 27 آذر ماه 1396 ساعت: 23:53:21
برگزار یا برگذار؟ املا و نگارش

برگزار یا برگذار؟ املا و نگارش کدوم کلمه درسته؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5373 28 آذر ماه 1396 ساعت: 21:27:10
اسم این فیلمو بگید لطفا

سلام ی فیلم بود دو تا برادر یا رفیق بودن یکی زن اون یکی رو کشت و مشمبا پیچ کرد و انداخت داخل چاله و بتون ریختن روش ولی پسره فهمید و رفت زنه رو در اورد
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 5753 20 اردیبهشت ماه 1397 ساعت: 22:41:40
بی هوشی

میخوای داریویی اسون مصرف کنم که طی مدتی بیهوش بشم توروخدا زود و واقعی کمکم کنین واجبع
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6256 22 آذر ماه 1397 ساعت: 21:14:20
اسم فیلم؟

دهکده ای تحت فرمان یه گروه مسلح بود!!!! دختر. پسرهایه جوون رو مینداختن تو یه محیط جنگل بعد. اینا باید. سلاح پیدا میکردن همدیگرو میکشتن فقط یه نفر. زنده میموند نقش اصلی یه دختر. بود اینا بعد. با همکاری هم گروه رو نابود. میکنن
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 6514 14 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 2:48:34
سایت فروشگاه آنلاین میز تاشو

سلام دوستان وقت بخیر لطفا یه سابت معتبر فروش آنلاین میز تاشو معرفی نمایید باتشکر
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4247 27 بهمن ماه 1395 ساعت: 18:21:17
شخصیت

ایا شخصیت ارثیه یا صرفا با تاثیر محیط شکل می گیره؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4260 7 اسفند ماه 1395 ساعت: 1:2:48
طرح ترافیک

با سلام و خسته نباشید
اگر از طرح ترافیک که ساعت شیش ونیم شروع میشه دو سه دقیقه گذشته باشد شامل جریمه میشود؟
چهارراه استانبول - چهارراه مخبرالدوله
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4268 10 اسفند ماه 1395 ساعت: 7:12:12
حیوان خانگی

سلام خدمت همه دوستان ...
سوالم یه کم خنده داره ... کسی حیوون خونگی سراغ داره که بشه توی آپارتمان نگهداری کرد ... یعنی این که اذیت نشه آزاد نباشه و توی یه محیط بسته باشه و هزینه نگهداری اون هم زیاد نباشه ؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4330 17 فروردین ماه 1396 ساعت: 19:44:14
گذاره یا گزاره

گذاره یا گزاره؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4334 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:6:25
برگذار یا برگزار

برگذار یا برگزار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4335 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
زبانا یا زبانی

زبانا یا زبانی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4336 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
گرایشات یا گرایش‌ها

گرایشات یا گرایش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4337 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
کارت خان یا کارت‌خوان

کارت خان یا کارت‌خوان؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4338 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
داوطلبین یا داوطلبان

داوطلبین یا داوطلبان؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4339 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
دیرک یا تیرک

دیرک یا تیرک؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4340 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
ناچارا یا به‌ناچار

ناچارا یا به‌ناچار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4341 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
ظبط یا ضبط

ظبط یا ضبط؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4342 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
تلفناً یا تلفنی

تلفناً یا تلفنی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4343 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
توضیع یا توزیع

توضیع یا توزیع؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4344 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
طپش یا تپش

طپش یا تپش؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4345 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
بی‌تفاوت یا بی‌اعتنا

بی‌تفاوت یا بی‌اعتنا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4346 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
موسسه یا مؤسسه

موسسه یا مؤسسه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4347 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
پرفسور یا پروفسور

پرفسور یا پروفسور؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4348 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
درب یا در

درب یا در؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4349 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
گشت و گزار یا گشت و گذار

گشت و گزار یا گشت و گذار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4350 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
منیٔت یا منیت

منیٔت یا منیت؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4351 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
انظباط یا انضباط

انظباط یا انضباط؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4352 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
مرحم یا مرهم

مرحم یا مرهم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4353 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
بر علیه یا بر ضد

بر علیه یا بر ضد؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4354 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
سوال یا سؤال

سوال یا سؤال؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4355 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
پاکات یا پاکت‌ها

پاکات یا پاکت‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4356 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
ویژ‌ه‌گی یا ویژگی

ویژ‌ه‌گی یا ویژگی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4357 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
گاهاً یا گاهی

گاهاً یا گاهی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4358 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
کاندید یا کاندیدا

کاندید یا کاندیدا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4359 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
مسأله یا مسئله

مسأله یا مسئله؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4360 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:33
نمایشات یا نمایش‌ها

نمایشات یا نمایش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4361 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
تلکابین یا تله‌کابین

تلکابین یا تله‌کابین؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4362 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
پزشگی یا پزشکی

پزشگی یا پزشکی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4363 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
بنیانگزار یا بنیان‌گذار

بنیانگزار یا بنیان‌گذار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4364 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سپاسگذار یا سپاسگزار

سپاسگذار یا سپاسگزار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4365 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
هء یا هٔ‌

هء یا هٔ‌؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4366 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خوار و بار یا خواربار

خوار و بار یا خواربار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4367 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خردن یا خوردن

خردن یا خوردن؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4368 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خابیدن یا خوابیدن

خابیدن یا خوابیدن؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4369 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
لغب یا لقب

لغب یا لقب؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4370 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
افضل‌تر یا بهتر

افضل‌تر یا بهتر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4371 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سوماً یا سوم

سوماً یا سوم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4372 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
متاصفانه یا متأسفانه

متاصفانه یا متأسفانه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4373 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
مساله یا مسئله

مساله یا مسئله؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4374 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
پیشنهادات یا پیشنهادها

پیشنهادات یا پیشنهادها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4375 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
نقطه‌نظر یا دیدگاه

نقطه‌نظر یا دیدگاه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4376 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
هیئت یا هیأت

هیئت یا هیأت؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4377 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
اقدامات لازمه یا اقدام‌های لازم

اقدامات لازمه یا اقدام‌های لازم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4378 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
اعلم‌تر یا داناتر

اعلم‌تر یا داناتر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4379 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
جانا یا جانی

جانا یا جانی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4380 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
دستورات یا دستورها

دستورات یا دستورها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4381 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ضمینه یا زمینه

ضمینه یا زمینه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4382 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
تلوزیون یا تلویزیون

تلوزیون یا تلویزیون؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4383 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
گزارشات یا گزارش‌ها

گزارشات یا گزارش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4384 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خواستگاه یا خاستگاه

خواستگاه یا خاستگاه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4385 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ساتع یا ساطع

ساتع یا ساطع؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4386 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
تلفنا یا تلفنی

تلفنا یا تلفنی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4387 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
برخواست یا برخاست

برخواست یا برخاست؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4388 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
وحله یا وهله

وحله یا وهله؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4389 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
حاظر یا حاضر

حاظر یا حاضر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4390 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ویرایشات یا ویرایش‌ها

ویرایشات یا ویرایش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4391 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
جاناً یا جانی

جاناً یا جانی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4392 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
لشگر یا لشکر

لشگر یا لشکر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4393 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
کوهستانات یا کوهستان‌ها

کوهستانات یا کوهستان‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4394 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
باطلاق یا باتلاق

باطلاق یا باتلاق؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4395 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
بازرسین یا بازرسان

بازرسین یا بازرسان؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4396 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
برخواستن یا برخاستن

برخواستن یا برخاستن؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4397 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
آزمایشات یا آزمایش‌ها

آزمایشات یا آزمایش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4398 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خدای من یا خدایا

خدای من یا خدایا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4399 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
رویا یا رؤیا

رویا یا رؤیا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4400 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
رهبریت یا رهبری

رهبریت یا رهبری؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4401 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
نماز گذار یا نمازگزار

نماز گذار یا نمازگزار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4402 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
دوماً یا دوم

دوماً یا دوم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4403 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
رویت یا رؤیت

رویت یا رؤیت؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4404 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
حظور یا حضور

حظور یا حضور؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4405 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ملیون یا میلیون

ملیون یا میلیون؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4406 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
زنده‌گی یا زندگی

زنده‌گی یا زندگی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4407 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ترجیه یا ترجیح

ترجیه یا ترجیح؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4408 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سفارشاً یا سفارشی

سفارشاً یا سفارشی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4409 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
دوئیت یا دوئی

دوئیت یا دوئی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4410 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
اتلاق یا اطلاق

اتلاق یا اطلاق؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4411 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خاننده یا خواننده

خاننده یا خواننده؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4412 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
گاها یا گاهی

گاها یا گاهی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4413 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
فرمایشات یا فرمایش‌ها

فرمایشات یا فرمایش‌ها؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4414 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
قائله یا غائله

قائله یا غائله؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4415 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ملیارد یا میلیارد

ملیارد یا میلیارد؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4416 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
چهارماً یا چهارم

چهارماً یا چهارم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4417 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سوما یا سوم

سوما یا سوم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4418 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سفارشا یا سفارشی

سفارشا یا سفارشی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4419 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سرلشگر یا سرلشکر

سرلشگر یا سرلشکر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4420 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
توجیح یا توجیه

توجیح یا توجیه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4421 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
خوشنود یا خشنود

خوشنود یا خشنود؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4422 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
ارتقاع یا ارتقا

ارتقاع یا ارتقا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4423 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
سئوال یا سؤال

سئوال یا سؤال؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4424 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:34
رایفی پور یا رائفی‌پور

رایفی پور یا رائفی‌پور؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4425 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
متغییر یا متغیر

متغییر یا متغیر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4426 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
چهارما یا چهارم

چهارما یا چهارم؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4427 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
بی‌مهابا یا بی‌محابا

بی‌مهابا یا بی‌محابا؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4428 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
خوانواده یا خانواده

خوانواده یا خانواده؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4429 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
اطاق یا اتاق

اطاق یا اتاق؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4430 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
ناچاراً یا به‌ناچار

ناچاراً یا به‌ناچار؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4431 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
تغیر یا تغییر

تغیر یا تغییر؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4432 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
بدیت یا بدی

بدیت یا بدی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4433 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
مطمعن یا مطمئن

مطمعن یا مطمئن؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4434 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
خورشت یا خورش

خورشت یا خورش؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4435 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
متعصفانه یا متأسفانه

متعصفانه یا متأسفانه؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4436 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
فارق التحصیل یا فارغ‌التحصیل

فارق التحصیل یا فارغ‌التحصیل؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4437 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
خوبیت یا خوبی

خوبیت یا خوبی؟ املا و نگارش کدامیک صحیح است؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4438 18 فروردین ماه 1396 ساعت: 2:7:35
چهارچوب یا چارچوب؟

چهارچوب درسته یا چارچوب؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4455 25 فروردین ماه 1396 ساعت: 6:55:33
دوست

من دنبال یه دوست میگردم که بزرگ تر از خودم اسم امیر سن16 شهر تهران بیاد تلگرام @amir80l
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4516 17 خرداد ماه 1396 ساعت: 19:46:8
منظور از پلاک زوج و فرد و نحوه تشخیص آن چیست؟

منظور از پلاک زوج و فرد چیست؟ تشخیص زوج یا فرد بودن پلاک خودرو چگونه است؟ ملاک زوج و فردی پلاک ماشین چیه؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4611 28 خرداد ماه 1396 ساعت: 5:45:4
خانوادگی

با سلام.من زنی 26 ساله متاهل وصاحب دوفرزند هستم.در 18 سالگی ازدواج کردم.همسر من مدام با گوشی وصل به شبکه های اجتماعیه.اوایل زیاد توجه نمیکردم میگفتم کم کم خودش خسته میشه.تا اینکه دیدم بازم به کارش ادامه داد یک بار گوشیش رو چک کردم دیدم بایک خانمی در ارتباطه وقتی بهش گفتم چیزی منم بعد یه مدت قهر بیخیال شدم گفتم خودش فهمیده اشتباه کرده.ولی باز به این کارش ادامه میده ومنم میدونم با کسی در ارتباطه رمز گوشیشو عوض کرده تا من نتونم گوشیشو ببینم خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم اگه به خواطر بچه هام نبود یه لحظه هم تحملش نمیکردم
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4620 31 خرداد ماه 1396 ساعت: 19:15:46
روابط دختر و پسر

سلام،دختری 27 ساله هستم که به پسری علاقه دارم که رابطه جنسی ازم نخواسته ولی میگه من نیاز دارم و میخواد از طریق چت داشته باشیم میگه اینطوری اعصابم اروم میشه و واسه هردومون خوبه،قبول کنم بنظرتون؟؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4630 3 تیر ماه 1396 ساعت: 15:51:7
راهنمایی در مورد اینستاگرام

سلام، خسته نباشید!
من قصد داشتم یه پیج اینستاگرام بزنم
وقت کافی رو هم دارم در طول روز که بهش برسم!
میخواستم راهنمایی بخوام که چه پیجی بزنم طرفدار داشته باشه!؟
مثلا من خودم یکمکی گرافیک بلدم و از دلنوشته ها و متن های خاص و.. هم خوشم میاد
بیام اینا رو با یه فرمت خاصی بزنم به نظرتون حذابیت داره!؟
شما چی پیشنهاد میدین؟!
این روزا به نظرتون چه چیزایی برای کابران اینستاگرام و تلگرام جذابیت داره!؟
به نظرتون چه چیزی بسازم (مثلا به یه فرمت خاصی که همه پستا همونجوری باشن) که کاربر پسند باشه!؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!
تشکر
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4649 11 تیر ماه 1396 ساعت: 1:31:55
مشورت

من کسی را دوست دارم ومی خواهم اورا فراموش کنم طبق گفته اطرافیانم او مناسب نیست خیلی دوستش دارم می گویند او حتی ازدواج کند درست نمی شود چه طور فراموش کنم
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4685 1 مرداد ماه 1396 ساعت: 21:52:11
توپ

توپ چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4720 16 مرداد ماه 1396 ساعت: 14:2:39
آیا رادیو آوا، در رادیوهای آنالوگ هم کار می‌کند؟

آیا رادیو آوا، در رادیوهای آنالوگ هم کار می‌کند؟

در دستگاه گیرنده دیجیتال، دریافت می‌شود، ولی می‌خواهم ببینم در گیرنده‌های آنالوگ هم دریافت می‌شود یا نه، چون یک رادیوی آنالوگ می‌خواهم بگیرم.

اگر هم لیستی از رادیوهایی که هم آنالوگ هستند، هم دیجیتال و رادیوهایی که فقط آنالوگ یا فقط دیجیتال هستند را هم بدهید، ممنون می‌شوم.
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4800 13 شهریور ماه 1396 ساعت: 2:14:27
کلمه پانتومیم برای نوجوان

کلمه پانتومیم برای نوجوان
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4813 15 شهریور ماه 1396 ساعت: 17:53:17
کلید میانبر لغو عملیات در حال

کلید میانبر (shortcut) لغو عملیات در حال انجام چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4816 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 5:34:5
کلید میانبر که تمام آیکن های پنجره

کلید میانبر (shortcut) که تمام آیکن های پنجره فعال را انتخاب می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4915 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آیکن را داخل کلیپ

کلید میانبر (shortcut) که آیکن را داخل کلیپ برد کپی می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4916 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که گو تو فلدر را

کلید میانبر (shortcut) که گو تو فلدر را نمایش می دهد (Go to folder) چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4917 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که پنجره جدیدی را به

کلید میانبر (shortcut) که پنجره جدیدی را به نمایش می گذارد چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4918 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که فایل را باز می

کلید میانبر (shortcut) که فایل را باز می کند(Open) می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4919 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که در هر محیطی پرینت

کلید میانبر (shortcut) که در هر محیطی پرینت مربوطه را باز می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4920 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که سیو می کند (save)

کلید میانبر (shortcut) که سیو می کند (save) می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4921 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آیکن را در داخل

کلید میانبر (shortcut) که آیکن را در داخل کلیپ برد کات می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4922 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آخرین عمل را غیر

کلید میانبر (shortcut) که آخرین عمل را غیر فعال می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4923 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که عمل Paste را انجام

کلید میانبر (shortcut) که عمل Paste را انجام می دهد چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4924 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که برای کمک (help)

کلید میانبر (shortcut) که برای کمک (help) چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4925 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که تغییر نام آیکن (rename)

کلید میانبر (shortcut) که تغییر نام آیکن (rename) چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4926 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که قسمت Find All Folder

کلید میانبر (shortcut) که قسمت Find All Folder را فعال می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4927 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آیکن را بطور کامل

کلید میانبر (shortcut) که آیکن را بطور کامل حذف می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4928 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که همون سه انگشتی معروف

کلید میانبر (shortcut) که همون سه انگشتی معروف (که مثلا برای ورود به سیستم است) چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4929 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که جابجایی بین محیط های

کلید میانبر (shortcut) که جابجایی بین محیط های فعال چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4930 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که صفحه عکس برداری شده

کلید میانبر (shortcut) که صفحه عکس برداری شده را در داخل Paint پیست می کند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4931 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که جابجایی بین پنجره های

کلید میانبر (shortcut) که جابجایی بین پنجره های ویندوز چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4932 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آخرین عمل به حالت

کلید میانبر (shortcut) که آخرین عمل به حالت قبل انجام بر می گردد چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4933 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر که آخرین عمل را دوباره

کلید میانبر (shortcut) که آخرین عمل را دوباره انجام می دهد چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4934 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:29:46
کلید میانبر لغو عملیات در حال

کلید میانبر (shortcut) لغو عملیات در حال انجام چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4935 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر راهنما

کلید میانبر (shortcut) راهنما چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4936 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در حالت عادی تغییر

کلید میانبر (shortcut) در حالت عادی تغییر نام آیتم (های) انتخاب شده در برنامه های قدیمی تر (معمولا تحت داس)ذخیره فایل جاری چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4937 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر جستجو

کلید میانبر (shortcut) جستجو چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4938 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر باز كردن لیست پایین

کلید میانبر (shortcut) باز كردن لیست پایین رونده Address Bar چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4939 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر به روز آوری Refresh

کلید میانبر (shortcut) به روز آوری Refresh چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4940 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر مانند كلید Tab بین

کلید میانبر (shortcut) مانند كلید Tab بین اجزای مختلف پنجره جاری سوییچ می كند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4941 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر پرش به منو های

کلید میانبر (shortcut) پرش به منو های اصلی یك پنجره مثلFile,Edit,View, چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4942 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر پنجره جاری را تمام

کلید میانبر (shortcut) پنجره جاری را تمام صفحه می كند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4943 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در ویندوز از كل

کلید میانبر (shortcut) در ویندوز از كل صفحه نمایش یك عكس می گیرد و آن را در حافظه كلیپ بورد قرار می دهد و ما می توانیم در یك برنامه ویرایش عكس مثل Ms-Paint آن را Paste كنید چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4944 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر بین اجزای پنجره جاری

کلید میانبر (shortcut) بین اجزای پنجره جاری سوییچ می كند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4945 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در حالت مرورگر اینترنت

کلید میانبر (shortcut) در حالت مرورگر اینترنت اكسپلورر صفحه جاری را به پایین می برد مثل Page Down چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4946 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در حالت عادی یعنی

کلید میانبر (shortcut) در حالت عادی یعنی در مرور ویندوز یك مرحله به بالاتر میرود (معادل Up) و در مرورگر اینترنت اكسپلورر معادل Back است چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4947 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر رفتن به اول خط

کلید میانبر (shortcut) رفتن به اول خط در حالت ویرایش متن و رفتن به اول صفحه در حالت مرور چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4948 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر رفتن به آخر خط

کلید میانبر (shortcut) رفتن به آخر خط در حالت ویرایش متن و رفتن به آخر صفحه در حالت مرور چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4949 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در حالت مرور چه

کلید میانبر (shortcut) در حالت مرور چه در اینترنت و چه در ویندوز و معمولا همه جا صفحه به صفحه به بالا می رود چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4950 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در حالت مرور چه

کلید میانبر (shortcut) در حالت مرور چه در اینترنت و چه در ویندوز و معمولا همه جا صفحه به صفحه به پایین می رود چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4951 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در بعضی از برنامه

کلید میانبر (shortcut) در بعضی از برنامه ها خروج است چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4952 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در اكثر برنامه هایی

کلید میانبر (shortcut) در اكثر برنامه هایی كه چند فایل را باهم باز می كنند مثل Ms-Word, كلا Ms-Office , Adobe Photoshop ,Ms-internet Explorer, فایل باز شده جاری را می بندد چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4953 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر جستجو در مسیر جاری

کلید میانبر (shortcut) جستجو در مسیر جاری چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4954 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر تازه كردن صفحه معادل

کلید میانبر (shortcut) تازه كردن صفحه معادل كلید F5 و Refresh چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4955 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر وقتی كه یك عمل

کلید میانبر (shortcut) وقتی كه یك عمل به عقب باز میگردیم (Undo) این كلید ها یك عمل به جلو می روند (Redo) البته در بعضی برنامه ها معمولا محصولات آفیس مایكروسافت اینگونه هستند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4956 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر باز كردن قسمت علاقه

کلید میانبر (shortcut) باز كردن قسمت علاقه مندی هاFavorites چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4957 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر باز كردن فایل جدید

کلید میانبر (shortcut) باز كردن فایل جدید در اكثر برنامه ها ، معادل File>Open چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4958 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر پرینت گرفتن در اكثر

کلید میانبر (shortcut) پرینت گرفتن در اكثر برنامه ها چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4959 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر انتخاب همه آیتم ها

کلید میانبر (shortcut) انتخاب همه آیتم ها چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4960 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در اكثر برنامه ها

کلید میانبر (shortcut) در اكثر برنامه ها ذخیره فایل جاری Save چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4961 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در اینترنت اكسپلورر صفحه

کلید میانبر (shortcut) در اینترنت اكسپلورر صفحه باز شده جاری را به علاقه مندی ها اضافه می كند (معادل Favorites>Add to Favorites) و در ویندوز هم آیتم (آیتم های) انتخاب شده را پاك می كند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4962 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر جستجو

کلید میانبر (shortcut) جستجو چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4963 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر معادل History (ابته در

کلید میانبر (shortcut) معادل History (ابته در ویرایشگر نوت پد معادل Find / Replace است) چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4964 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر در اینترنت اكسپلورر معادل

کلید میانبر (shortcut) در اینترنت اكسپلورر معادل File>Open است چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4965 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر بازگشت به آخرین عملیات

کلید میانبر (shortcut) بازگشت به آخرین عملیات انجام شده Undo چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4966 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر انتقال (برش) آیتم مورد

کلید میانبر (shortcut) انتقال (برش) آیتم مورد نظر در حافظه کلیپبوردCut چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4967 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر کپی آیتم مورد نظر

کلید میانبر (shortcut) کپی آیتم مورد نظر در حافظه کلیپبورد Copy چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4968 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر فراخوانی آیتم مورد نظر

کلید میانبر (shortcut) فراخوانی آیتم مورد نظر از حافظه کلیپبورد Past چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4969 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52
کلید میانبر پنجره سازماندهی علاقه مندیها

کلید میانبر (shortcut) پنجره سازماندهی علاقه مندیها (Organize Favorites) را باز می كند چیست؟
از گروه : سوالات گوناگون شماره: 4970 16 شهریور ماه 1396 ساعت: 6:30:52