دستیار باهوش مصنوعی!

در این بخش می توانید با ربات سایت سوال و جواب به گفتگو بپردازید. توجه نمایید که نسخه فعلی نسخه بتا (آزمایشی) ربات است که می توانید جهت ثبت سوال و کارکرد های محدودی که در حال تکمیل است از آن استفاده نمایید.
هوش مصنوعی چیست؟

با این ربات چه می توان کرد؟

با نوشتن عبارت گزینه ها(و یا کلیک رو این دکمه) می توانید از کارکرد های تعبیه شده در این ربات با اطلاع شوید. مثلا برای ثبت سوال جدید در سایت، عبارت سوال دارم را نوشته و دکمه ENTER را بزنید. هم چنین می تونی با نوشتن عبارت بازی با کلمات به سوال های کوتاهی که می پرسیم جواب بدی و ما رو برای ارایه سرویس های جدید کمک کنی. به جای تایپ کردن می تونید روی کلید های مشخص شده هم کلیک کنید.

به مشکلی برخوردید؟

می توانید با نوشتن عبارت شتر دیدی ندیدی تمامی اطلاعات و تنظیمات مربوط به گفتگوی فعلی را بازنشانی (Reset) نمایید. بدین ترتیب تمامی تعاملات از ابتدا پردازش می شود. اگر پیشنهادی هم دارید یا به مشکل برخوردید پیشنهاد رو استفاده کنید و بنویسید نظرتون رو برای ما.

سلام! بگو بازی با کلمات اگه می خوای کمکمون کنی یا بگو گزینه ها تا ببینی چه امکاناتی دارم من

دستیار باهوش مصنوعی!

در این بخش می توانید با ربات سایت سوال و جواب به گفتگو بپردازید. (هوش مصنوعی چیست؟) با کلیک روی دکمه های به این شکل: گزینه ها یا نوشتن متن اونها و زدن دکمه enter می تونی با ربات کار کنی. مثلا کلیک روی گزینه ها لیست کارکردهای ربات رو بهت نشون میده. اگه به مشکلی برخوردی یا ربات گیج شده بود، می تونی از این دکمه : شتر دیدی ندیدی برای شروع مجدد ربات و پاک کردن اطلاعاتش استفاده کنی.پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات


پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.