درباره ی سوال و جواب

سامانه تخصصی سوال و جواب به منظور ایجاد فضای بحث و گفتگو، ایجاد حس همکاری و آزمون دانسته های کاربران ، با ایجاد  ابزارها و امکانات با کاربری ساده ، روان و کاربر پسند، می کوشد سهمی هرچند کوچک در عرصه ی فعالیت های فرهنگی دنیای مجازی داشته باشد.

در میان سامانه های موجود در این زمینه ، سوال و جواب با امکانات دسته بندی شده، استفاده از زبان فارسی به عنوان زبان اصلی  و ارجح خود، امیدوار است بتواند کاربران را آنگونه که باید و شاید یه سمت خود جذب کرده، میزبانی لایق برای آنان باشد.

کادر مدیریتی - اجرایی جوان و تحصیل کرده ی این سامانه با آشنایی بر خواسته های نسل امروز، کمبودهای موجود در دنیای مجازی را تشخیص داده و به امید ایجاد فضایی سالم و دوستانه ، ارتباط تنگاتنگی با کاربران خود ایجاد نموده است، باشد که بتواند هر روز خود را با نیازهای جدید وفق دهد.

خودت سایت و یا وبلاگ داری؟

ما ابزارها و روش های گوناگونی را برای همکاری با شما صاحبان سایت و وبلاگ در نظر گرفتیم و از ایده های شما برای همکاری با آغوشی باز استقبال می کنیم. اگر مایلید برای شروع پیشنهاد خود را به ما بدهید و یا از صفحه همکاری با صاحبان سایت ها و وبلاگ های ما دیدن نمایید.

فرم ارتباط مستقیم با تیم مدیریتی سوال و جواب

از این قسمت لطفا برای طرح سوالات خود استفاده نکنید. برای پرسش سوال جدید، اینجا را کلیک کنید.

ارتباط با سوال و جواب

افتخار همیشگی ما ارتباط با شما کاربران عزیز، گوش جان سپردن به نظرات، پیشنهادات و انتقاد های شما و اعمال آنها در سایت بوده است، لذا از طرق مختلف سعی در برقراری این ارتباط دوسویه داریم. شما می توانید نظرات، انتقادات، پیشنهادات و مشکلاتی که در طی فعالیت در سایت سوال و جواب به ذهنتان خطور کرده است را از طرق زیر با ما در میان بگذارید:

صفحه فیس بوک سوال و جواب

ایمیل پشتیبانی سایت: support [a.t] soja.irپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.