جستجوی سوال
متن سوال:

گروه مربوط به سوال:

خودتان سوال بپرسید!
همچنین می توانید با تکمیل فرم عضویت ، ازین پس سوال های خود را در سامانه ثبت کنید تا کارشناسان و سایر کاربران به آنها پاسخ دهند.

مشاهده سوال ها بر حسب گروه آنها

به منظور انتخاب دقیق تر، دامنه سوال را محدودتر نمایید، اگر تنها گروه اصلی را انتخاب کرده باشید، تمامی سوال های موجود در این گروه به نمایش در خواهد آمد.
پیشنهاد می شود حتما گروه تخصصی تر را برگزینید.

گروه سوال را انتخاب نمایید:
گروه تخصصی تر را برگزینید:
تعداد جواب برای نمایش در هر صفحه:
   

آنفلوانزاي H1N1)A) موسوم به آنفلوانزاي خوكي چيست؟
آنفلوانزاي H1N1)A) موسوم به آنفلوانزاي خوكي چيست؟
خواص مواد غذائی:عدس
خواص مواد غذائی:عدس را بنویسید
كاكائو و شکلات را چه كسانى نبايد بخورند؟
كاكائو و شکلات را چه كسانى نبايد بخورند؟
تأثير آنفلوانزاي خوكي بر سلامت انسان
تأثير آنفلوانزاي خوكي بر سلامت انسان چیست؟
آيا بيماري آنفلوانزاي خوكي از طريق غذا منتقل مي‌شود؟
آيا بيماري آنفلوانزاي خوكي از طريق غذا منتقل مي‌شود؟
اگر تماس اتفاقي با خوك‌ها پيدا كرديد
اگر تماس اتفاقي با خوك‌ها پيدا كرديم چه کنیم
پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است
برای رفع چربی زیاد پوست چه باید کرد؟
پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است
روش از بین بردن استرس چیست؟
سوال شما در سامانه ثبت شد.
برای داشتن بدنی سالم تنها ورزش کافی است؟
آيا داروهاي تشديد کننده قدرت عضلاني براي سلامت زيانبارند؟
آيا داروهاي تشديد کننده قدرت عضلاني براي سلامت زيانبارند؟
چه غذاهایی برای درمان آنفولانزا مفید است
چه غذاهایی برای درمان آنفولانزا مفید است
داروی پیشگیری از سکته قلبی یا مغزی
بهترین داروی پیشگیری از سکته قلبی یا مغزی چیست؟
آث میلان در فصل 2018 سری آ می تونه مثل سابق تیم خفنی بشه؟
آث میلان در فصل 2018 سری آ می تونه مثل سابق تیم خفنی بشه؟
سلام منم ادد کنین تو گروه فعال و خوب لاین اینم اید
سلام منم ادد کنین تو گروه فعال و خوب لاین اینم ایدیم raimand.f.r.r
سلام میشع منو تو گروه لاین ببرین واینم
سلام میشع منو تو گروه لاین ببرین09137992467 واینم ایدیمhossein1382m
یه سوال خیلی فوری دارم خارش واژن به دلیل بادرای م
یه سوال خیلی فوری دارم. خارش واژن به دلیل بادرای میشود؟
من یه ورق قرس بیهوش کننده میخوام که هزینه هم نداشت
من یه ورق قرس بیهوش کننده میخوام که هزینه هم نداشته باشه
میخواهم با استفاده از کد ملی شماره پلاک ماشینم و ب
میخواهم با استفاده از کد ملی شماره پلاک ماشینم و ببینن
کدپستی گزینش ناجا اصفهان
کدپستی گزینش ناجا اصفهان
بیهوشی موقت
خدمت تمامی دوستان وعزیزان بنده رضامتقی هستم
صدتاسف چندین کامنت و...امروز دیدم ک خیلی متاثرشدم
قبل ازهرچی نیت ما از این کار چون خیلی افراد به نیت سؤءاستفاده از بعضی داروهای بیهوشی(که عموما نوجوان هایی بخواسته ی اخفال دوست دخترهاشون و...)اقدام به تهیه دارو و متاسفانه نتیجه این عمل بخطرانداختن جان طرف مقابل ومشکلاتی واسه خودشون وطرف مقابل میشد ما سعی کردیم درقدم اول با تشخیص ومشاوره معقول درصد این مشکلات و به حداقل برسونیم.
قطعا دراین راه دیدگاه های مختلف و اشکالهای فراوانی پیش میاد.حالا : دراین حین عزیزانی هم باتماس با بنده و وعنوان مشکلشون متاسفانه صداقتی ک توقع میرفت و طوردیگه عنوان کردن و تونستن بنده و قانع به نیت (که دراصل مغایر کلامشون بوده) کنن وبا ارسال دارو نتونستند ویا نشده نتیجه بگیرن (که کاملا مشهود هست چون دارو بنابه توضیحاتی ک فرمودند نسخه شده ) پس نتیجه هم مغایرهست.که درکامنتها مشاهده فرمودید
نهایتا : تنها عزیزی ک میشه گفت حق دارد آقای ابراهیمی هستش که قضیه ایشون کاملا متفاوته و ازشون عذرخواهی میکنم وحتما اصرع وقت باید دلجویی شون کنم.
ضمنا: متاسفانه ظاهرا سایت هم بنده رو مسدود کردن نتونستم کامنت بذارم وجواب عزیزان و بجای خود بدم
درآخر خیلی متاثرشدم بادیدن نظرات عزیرانی که خیلی راحت بنده ومورد لطف خودشون قراردادند و خیلی راحت قضاوت کردند
دنیای هرکس به اندازهٔ وسعت فکراوست ...
چطوری جهش منی رو زیاد کنم اصلا جهش نداره
چطوری جهش منی رو زیاد کنم اصلا جهش نداره
من 3 دوره قرص یاسمین خوردم برای موهای زاید صورتم.ولی حالا بعد از 2 ماه خیلی چاق شدم چیکار کنم؟
من 3 دوره قرص یاسمین خوردم برای موهای زاید صورتم.ولی حالا بعد از 2 ماه خیلی چاق شدم چیکار کنم
بیهوشی موقت
سلام و عرض ادب حضور تمامی دوستان و مدیران این سایت . « درزمینی که زمان کاشت مرآ گل زیبایش بجز خار نبود ... » بنده رضا متقی هستم بیشتراز۲۶ سال هست پرستار هستم ،بعضی از کامنت ها عرض کردم تنها موضوعی ک خواستم اشاره کنم اول گلگی از مدیران سایت هست ک با توقع و انتظاری ک داشتم تایید بی مهری بعضی از عزیزان و صحه گذاشتن با اینکه بنده اگر عدم صداقت داشتم بارها با مدیریت مکاتبه(ازطریق ایمیل وحتی لابلای سؤالها) داشتم وسعی کردم رسم ادب و بخاطر استفاده ازاین سایت بجابیارم و هم مارو دراین امر یاری کنن. اگر شبهه ای بود با بنده ارتباط میگرفتید شاید جوابی قانع کننده داشتم ! بهرحال : همونطور بارها اشاره کردم (درسته بانهایت تاسف این دوره زمانه هرخدمتی با بیمهری بعضی از عزیزان مواجه هست) اما بازهم دلیل بر قصورما نیست. درطول خدمتم بارها اثرات استفاده غلط و ناآگاهانه از داروی بیهوشی بچشم دیدیم وغیراز تاسف کار شایسته ای انجام نشد تا اینکه با اسعانت از حق تعالی قدم برداشتیم (بااینکه موانع زیادی پیش رؤ بود) سعی بر جلوگیری از اینگونه اتفاقات قوت قلب وانگیزه قوی برای این مهم شد . حال ازتمامی بزرگوارانی ک مارا دراین راه یاری کنند تشکر و قدردانی میکنم باشد ایران و ایرانی همیشه آگاه و سربلند باشند ...
داروی بیهوشی خوراکی چیه راهنماییم کنید از کجا پی
داروی بیهوشی خوراکی چیه . راهنماییم کنید از کجا پیدا کنم
سلام به داروی بیهوشی موقت و بی خطر نیاز دارم چطور
سلام به داروی بیهوشی موقت و بی خطر نیاز دارم چطور میتونم تهیه کنم؟
خاهشا زود جوابمو بدین خیلی فوریه علت خارش واژن با
خاهشا زود جوابمو بدین خیلی فوریه. علت خارش واژن باردار شدن هست؟
جزایر سلیمان
جزایر سلیمان
جزایر لانگرهانس کجاست؟
جزایر لانگرهانس کجاست؟
43ساله باگروه خونی +o نیاز به فروش کلیه دارم کاملا سلامت کمکم کنید ۰۹۳۶۲۱۰۱۴۱۰
43ساله باگروه خونی +o نیاز به فروش کلیه دارم کاملا سلامت کمکم کنید
استرس چیست
استرس چیست
ترنس
با عرض سلام
من یک خواهر 15 ساله دارم که مدتی است تلقین میکنه ترنسه ولی درباره این موضوع با من حرفی نزده با دوستاش صحبت کرده بعضی از دوستاش می گن به خانواده ات بگو ولی امتنا میکنه.و اینکه من متوجه شدم تلقین میکنه به خاطره این که برای اینکه ثابت کنه ترنسه ی سری دورغ می گه(مثلا اینکه در بچگی عروسک دوست نداشته, در صورتی که عاشق عروسک بود و از این قبیل دورغ ها)متاسفانه یک دوست 20 ساله داره که تو باور این تلقین ها بهش کمک می کنه و این تلقین ها داره واسش عین یه باور می شه اون بهش می گه این یه موضوع طبیعی و عادی و الان تو ایران کاملا جا افتاده و راحت می تونی عمل کنی.من کاملا متوجه می شم که داره سعی می کنه خودشو شبیه یک پسر کنه تا دو سه سال پیش عاشق این بود که موهاش بلند شه ولی الان موهاشو کوتاه کوتاه میکنهوعاشق پیراهن دوخترونه بود و خیلی رفتارای عادی و دوخترونه ولی الان سعی میکنه صداشو کلفت کنه سعی میکنه بگه کا رفتارای دوخترونه رو دوس نداره.آیا من باید راجبه اینکه می دونم میگه ترنسه چیزی بهش بگم؟ لطفا منو راهنمایی کنید که چی بگم بهش ؟ چه طوری می تونم بهش کمک کنم؟
من دچار استرس می شوم
من دچار استرس می شوم 🤪
به یک دارویه بیهوشی احتیاج دارم که برای تا ساع
به یک دارویه بیهوشی احتیاج دارم که برای 2 تا 3 ساعت بیهوش بمانی
اسم بیماریم رو بهم بگید
با سلام.من چند سالی هست ک با ی مشکل دارم دست و پنجه نرم می کنم.اوایل خیلی زیاد جدی نمی گرفتم ولی الان واقعا خسته ام.
مشکل من :
توهمات زیادی بهم دست میده.همش کسی رو توی خودم می بینم.مثلا ب دستام ک نگاه می کنم فکر می کنم دستای کسی دیگست ک تو وجودمه.یا ی شب توی حیاط خونمون داشتم قدم میزدم یکی شبیه خودم رو دیدم ک داره زیر شیر آب توی حیاط دستاشو میشوره.سرمو محکم تو دستام میگیرم.ترس عجیبی میفته تو وجودم.از تاریکی می ترسم.همش دوس دارم تو اون لحظات یکی کمکم کنه تا ازین فکرا بزنم بیرون ولی متاسفانه هیچ کس نمی تونه.خانوادم کاری از دستشون بر نمیاد.توهمات اینجوری خیلی اذیتم میکنه.بی خوابی شدید دارم.این چند شبه تا بلند بلند گریه نکنم آروم نمی گیرم.( این رو هم بگم چیزی مصرف نمی کنم فقط سیگار می کشم )پیشه ی دکتر اعصاب و روان هم رفتم فقط آرامش بخش بهم داده.اما من واقعا نگران و خسته ام.من زندگی سختی رو پشت سر گذاشتم.الان 30 سالمه.فوق لیسانس مدیریت هستم و دارم آژانس کار می کنم . حتی ی کار معمولی هم گیرم نیومده.کسایی ک روی هم رفته پنج تا کلاس هم سواد ندارن چون پارتی داشتن الان رسمی ادارات دولتین.شرایط روحی سختی دارم.از بیکاریم ناراحتم.ازینکه این همه سختی کشیدم.زحمت کشیدم تا مدرکمو بموقع بگیرم تا بتونم ی کار خوب واسه خودم دست و پا کنم . ولی نشد . لطفا کمکم کنید.خواهش می کنم . بهم بگین با این مشخصاتی ک از بیماریم گفتم می تونید بهم اسم بیاریم رو بگید ؟؟؟؟
وسواس
وسواس - درمان
با سلام
خسته نباشید .
من چند وقته دچار وسواس شده ام مثلا شب که از خیابان یا جاده عبور می میکنیم مدام پشت سرمو نگاه می کنم که خدای نکرده کسی زیر ماشین نرفته باشه مثلا چند روز پیش موقعی که از خیابان رد می شدم چون خیلی حساسم چشمم به یه سیاهی خورد و فکر کردم که آدم بود رفت زیر ماشین و چند روز از اون می گذره و فعلا اعصابم خورده که نکنه اون یه آدم بوده که رفته زیر ماشین و راننده متوجه نشده و من در این میان احساس گناه می کنم چون می گم من که اون سیاهی رو دیدم باید به راننده می گفتم پس تقصیر و گناهش به گردن منه . به خدا دارم عذاب می کشم و آنی آرامش ندارم و این فکر کلا لذت و امنیت و آرامش و تمرکز و تعادل را از من گرفته . به نظر شما واقعا این حادثه اتفاق افتاده یا نه اینکه من مشکل دارم . چه جوریه ... الان مدام می خام برم از اون محل با با ذکر مشخصات و مکان و زمان اونجا از اونایی که نزدیک اون خیابون هستند بپرسم تا خیالم راحت بشه و الا مدام عذاب می کشم ... و زندگیم ریخته به هم . شما را به خدا کمکم کنید . چیکار کنم خدایا ؟
برای جلوگیری از ریزش موهای خشک چه راهی وجود داره ؟
برای جلوگیری از ریزش موهای خشک چه راهی وجود داره ؟
چه کنم موی سرم دوباره در بیاد؟ (مشکلی متفاوت با موی سر)
سلام دوستان

من به طور ارثی مو های خیلی پر پشتی دارم. اما تو سن 14-15 سالگی به دلیل عصبی بودن یکی دو ماه با مو های جلوی سرم بازی میکردم و میکندمشون. (از ریشه) یعنی شما فکر کنید در قسمتی به اندازه ی یه کاسه ی متوسط در جلوی سرم این کار رو میکردم. خلاصه اینکه مو هام خیلی بد شد و اون موقع جلو رو تقریبا کچل شدم به شکل نافرمی. مو هام کمی در اومد دوباره اما هیچ وقت مثل اول نشد. یعنی وقتی بلند میشه بسیار بد فرم میشه چون جا های دیگه ی سرم پر پشتن و جلوی سر نسبت به بقیه جا ها خیلی مو نداره. چند وقتی هست دوست دارم به این مو ها دوباره یه جونی بدم. مخصوصا اینکه اگه جلو دوباره در بیاد خیلی قشنگ میشه.این مو های یکی از فامیل ها که دقیقا شبیه مو های منه (در واقع این موی منه در حالت طبیعی. یعنی میخوام مو هام به همین حالت برگرده) :این مو های الان من:میدونم تو این عکس شاید خیلی معلوم نباشه، اما از نزدیک که ببینید ضایع ست.

حالا یکی از ذوستان گفت روزی دو بار رزماری بزن یه ماهه درست میشه. اما مسئله اینه اگه فولیکول و پیازی نباشه رزماری چی رو تحریک کنه؟! اما از طرف دیگه در آوردن پیاز مو به این سادگی ها نیست و در اومدن پیاز با کندن مو با دست تقریبا غیر ممکنه. اما اگه پیاز و فولیکول مو ها نابود نشده پس چرا تا الان در نیومده؟

نظر و راه حل یا پیشنهاد شما چیه؟
قرص ب چندروز تو ادرار میمونه؟برا آزمایش عدم اعتی
قرص ب ۲ چندروز تو ادرار میمونه؟برا آزمایش عدم اعتیاد
یک قرص بی چند سی سی متادون است
یک قرص بی 2 چند سی سی متادون است
خانم من اعتیاد به رفتاری دارم کمکم کنید
خانم من اعتیاد به رفتاری دارم کمکم کنید
عوارض قرص ب2 - قرص B2 چیه؟
عوارض قرص ب2 - قرص B2 چیه؟
قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟ (عوارض و روش ترک قرص بوپرنورفین)
قرص بوپرنورفین یا b2 چیست؟ چطور می تونم ترکش کنم؟ عوارضش چیه؟
سلام شوهرم به تازگی قرص ب مصرف میکنه میخوام عوارض
سلام شوهرم به تازگی قرص ب۲ مصرف میکنه میخوام عوارضشو بدونم
قرص ب2 مثبتی داره تو آزمایش اعتیاد؟
سلام
قرص ب2 مثبتی داره تو آزمایش اعتیاد؟
قرص بوپرنورفین زیر زبانی برای چه بیماریهای دیگری ا
قرص بوپرنورفین زیر زبانی برای چه بیماریهای دیگری استفاده میشود؟
چگونه داروی بیهوشی برای الی ساعت درست کنیم
چگونه داروی بیهوشی برای ۲الی۳ ساعت درست کنیم
میشه قرصی معرفی کنید تا ادمو دو سه روز بیهوش کنه
میشه قرصی معرفی کنید تا ادمو دو سه روز بیهوش کنه
ببخشید زمانی که گیاهان از خودشون مواد شیمیایی متصا
ببخشید زمانی که گیاهان از خودشون مواد شیمیایی متصاعد کنن این چه نوع پاسخی است؟
چگونه داروی بیهوشی بسازم
چگونه داروی بیهوشی بسازم
چکار کنم فراموشی بگیرم برای همیشه
چکار کنم فراموشی بگیرم برای همیشه؟پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.