جستجوی سوال
متن سوال:

گروه مربوط به سوال:

خودتان سوال بپرسید!
همچنین می توانید با تکمیل فرم عضویت ، ازین پس سوال های خود را در سامانه ثبت کنید تا کارشناسان و سایر کاربران به آنها پاسخ دهند.

مشاهده سوال ها بر حسب گروه آنها

به منظور انتخاب دقیق تر، دامنه سوال را محدودتر نمایید، اگر تنها گروه اصلی را انتخاب کرده باشید، تمامی سوال های موجود در این گروه به نمایش در خواهد آمد.
پیشنهاد می شود حتما گروه تخصصی تر را برگزینید.

گروه سوال را انتخاب نمایید: گروه تخصصی تر را برگزینید:
تعداد جواب برای نمایش در هر صفحه:    
وکیل تسخیری چیست؟

وکیل تسخیری چیست؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 188 5 آذر ماه 1388 ساعت: 8:24:17
جستجوی وکیل

چگونه اطلاعات یک وکیل را از طریق اینترنت جستجو کنیم
از گروه : قانون و حقوق شماره: 189 5 آذر ماه 1388 ساعت: 8:30:16
کارکرد حساب

در صورتی که حساب بانکی بصورت سپرده کوتاه مدت نباشد سود از آن به شما تعلق می گیرد ولی در حساب عادی یا جاری اینگونه نیست تکلیف این سود پولها چی می شه آیا دارنده حساب مالک آن سود نیست؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 254 9 آذر ماه 1388 ساعت: 7:27:11
رشوه

رشوه دادن و گرفتن چه حکمی دارد؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 255 9 آذر ماه 1388 ساعت: 7:29:31
تنظیم قراردادهای دستی

آیا تفاوتی در محکم بودن و قابل دفاع بودن تنظیم قراردادهای اجاره ای دستی یا بنگاهی هست یا خیر؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 259 9 آذر ماه 1388 ساعت: 7:52:39
کارت بازرگانی

چگونه می توان جهت واردات و صادرات کارت بازرگانی گرفت
از گروه : قانون و حقوق شماره: 325 10 آذر ماه 1388 ساعت: 6:26:11
مراحل رسیدگی پرونده

مراحل رسیدگی پرونده های کیفری چگونه است؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 374 10 آذر ماه 1388 ساعت: 9:26:45
سرمایه ثبتی

سرمایه ثبتی یک شرکت به چه میزان باشد تا بتواند در تمام امور فعالیت داشته باشد مثلاً از سرمایه زیر 500 میلیون ریال باشد نمی توانی ضامن شرکتهای دیگر بشوی یا ...
از گروه : قانون و حقوق شماره: 401 11 آذر ماه 1388 ساعت: 23:42:37
چک برگشتی

زمینی را چند سال پیش به شخصی فروختند و در مقابل 3 فقره چک گرفتند ولی خریدار چکهایش را پاس نکرده آیا می توان سند را برگرداند یا کار دیگری باید کرد صاحب چک متواری است؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 450 26 آذر ماه 1388 ساعت: 7:16:5
گرفتن حق

از بعضی از افراد پول طلب دارم و نمی دهند پیگر شوم یا واکذارشان کنم به خدا ؟ اگر واگذار کنم به خدا خدا نمیگه چرا نرفتی دنبال حقت؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 486 28 آذر ماه 1388 ساعت: 8:25:20
معافیت پزشکی و نظام وظیفه

سلام، اگر کسي عمل جراحي lobectomy روي تيروئيدش انجام داده باشه با مدرک ديپلم از سربازي معاف مي شه؟
از گروه : قانون و حقوق شماره: 841 9 آبان ماه 1390 ساعت: 5:10:3
كميسيون عفو

با سلام درصورتيكه كميسيون عفو سازمان قضايي استان باعفوكسي موافقت كند آيا كميسيون عفو نيروهای مسلح درتهران هم با آن موافقت خواهد كرد و موافقت كردن يا نكردن مركز به چه چيزهايی بستگی دارد؟ با تشكر
از گروه : قانون و حقوق شماره: 861 2 دی ماه 1390 ساعت: 4:21:14
مدارک مشخص کننده فسخ تمامی دعاوی حقوقی

با سلام

در سال 1389همسرم به دنبال علاقه مندی به فرد دیگری تقاضای ظلاق میکند که پس از مخالفت اینجانب مهریه اش را که 1360 سکه بوده را به اجرا میگذارد.من ناچار شدم قبل از اینکه به زندان بیافتم زندگیم را رها کنم و به خارج از کشور بروم.وی اقدام به شکایات متعدد دیگری از جمله نفقه و شیر بها و جعل امضای من بر روی برگه چکها و اجرا گذاشتن آنها و... حال پس از سه سال ابراز ندامت از اقدامات خود کرده و خواهان جبران گذشته است.و خواهان گذشت از تمامی دعاوی خود در ازای گرفتن طلاق است. اما من به او اعتماد ندارم ولی به خاطر تنها پسرم که 6 ساله است خواهان بازگشت هستم. لطفا بفرمایید

1.وی چگونه و از چه راهکار حقوقی می تواند تمامی دعاوی حقوقی و کیفری که علیه من کرده را باطل کرده و در واقع منع تعقیب گردم

2.اصولا من از کجا بدانم که چه شکایات دیگری در محافل حقوقی دیگر کرده است؟

3.چه مدرک معتبری باید از او تقاضا کنم که نشانگر فسخ تمامی دعاوی ( چه آنهایی را که میدانم مثل مهریه و نفقه و چه انهایی را که نمیدانم) باشد.بگونه ای که تمامی شکایات احتمالی دیگری را که احتمالا در محافل دیگر کرده را نیز بی اثر نماید و در عین حال امکان از سرگیری مجدد پرونده ها نیز میسر نگردد.

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزاری میکنم
از گروه : قانون جزایی شماره: 1036 23 فروردین ماه 1392 ساعت: 5:54:45
تحمل حبس کمتر از 91 روز

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند دادگاه عمومی جزایی شهرستان ... محکوم علیه را به شش ماه حبس تعزیری محکوم نموده و نصف این مجازات را به مدت دو سال معلق کرده است و محکوم علیه نیز پنج روز بدلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شده است حال با این تفاسیر آیا برابر قانون وصول برخی از درآمدهای دولت که لازمه تحمل حبس هر شخص را 91 روز اعلام نموده ، محکوم علیه می بایست با احتساب پنج روز موصوف مابقی حبس یعنی 85 روز را در زندان محبوس شود یا اینکه این مقدار حبس به جزای نقدی مبدل می گردد ؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 1910 29 اردیبهشت ماه 1393 ساعت: 23:36:15
خیانت در امانت

با سلام به موجب قرارداد عادی اجاره مورخ 26/1/1376یک باب مغازه ی تجاری که مشمول قانون روابط موجر و مستاجر 1356میباشد که موجر که موجر طی دعاوی متعددی متقاضی تخلیه عین مستاجر شده است که در تمامی دعاوی ادعای ایشان مردود اعلام شده است که موجر یک فقره چک بصورت سفید امضا بابت تضمین تخلیه مغازه که شماره چک در قرارداد قید شده که موجر اقدام به درج در چک مبلغ پانصد میلیون تومان و در شعبه حقوقی اقدام نموده آیا اقدام ایشان سواستفاده از سفید امضا و خیانت در امانت میباشد؟باتشکر
از گروه : قانون جزایی شماره: 3365 18 تیر ماه 1394 ساعت: 17:48:28
توهین به قران

با سلام
چند وقت پیشتر یه نفر که محکومیت ایشان در دادگاه ثابت شده است با فرستادن مادر و یه نفر شاهد دیگه به خانه شخصی ام بدون اجازه بنده و اوردن قران برای اینکه بنده را سوگند دهند ولی بنده قبول نکردم
حال با توجه به اینکه مادر و همسرم حضور داشته اندبعد از چند وقت شکایت نموده که بنده به قران توهین نموده ام و همچنین شکایت نموده که بنده قران را پرت کرده ام و همچنین شکایت مادر و همسر بنده که شهود بنده بوده اند را نموده
حال چگونه میتوانم ثابت نمایم که بنده به قران توهین ننموده و شکایت کذب میباشد
از گروه : قانون جزایی شماره: 4304 27 اسفند ماه 1395 ساعت: 12:18:20
گپ غیر قانونی در تلگرام

گپ با موضوع های ناشایست چه حکمی داره؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 4458 31 فروردین ماه 1396 ساعت: 16:54:56
معنی sub revolutionary

معنی sub revolutionary
از گروه : قانون جزایی شماره: 4474 21 اردیبهشت ماه 1396 ساعت: 17:41:16
محکومیت کیفری نفقه معوقه

با سلام
بنده دارای پرونده ترک انفاق در دادگاه محلاتی با جزای ۶ ماه حبس هستم
بواسطه این پرونده حساب بانکی بنده مسدود شد
دوماه پیش شاکی پرونده با گرفتن پول رضایت داده
آیا میتونم الان ۶ ماه حبس رو با توجه به رضایت شاکی بخشودگی بکنم یا خیر؟ و اینکه چگونه قادر به اینکار هستم؟؟
دوم اینکه اگه الان مراجعه کنم توسط اجرای احکام که پرونده بنده در آنجاست بازداشت میشوم یا خیر؟؟
سوم اینکه حساب بانکی رو چجوری باید درخواست بدم تا باز بشه
ببخشید زیاد شد. ممنون میشم اگه کمکم کنین
با کمال تشکر
موفق باشید
از گروه : قانون جزایی شماره: 4491 7 خرداد ماه 1396 ساعت: 16:4:50
آیا می توانم به جرم رباخواری شکایت کنم ؟

با عرض سلام
اینجانب با شخصی در سال 1391 جهت کاری یک قراردادمشارکت مدنی جهت واردات دام زنده منعقد نمودیم ایشان بعنوان سرمایه گذار مبلغ 198 میلیون به اینجانب رساندند و 67 میلیون دیگر هم بابت دو مجوز واردات هزینه کردند و یک 35 میلیون دیگر هم خودشان بابت یک مجوز واردات دیگر هزینه نمودند و اینجانب مجری کار پس از اینکه ما عملیات واردات را انجام دادیم و همچنین دولت بخاطر مشکلات خود ارز مرجع را به ما ندادند و ما متحمل ضرر سنگینی شدیم.
با این حال من به سختی مبالغ دریافتی خودم را به ایشان برگرداندم و در تاریخ آذرماه 1392 هم طی یک چک 61 میلیونی رسید تسویه دریافت گردید و بدلیل اینکه پرداختیهای به حساب ایشان توسط چند نفر و در تاریخهای پراکنده بوده آن زمان دوطرف متوجه مبالغ پرداختی تکراری نشدیم ولی پس از آن ایشان در تاریخ خرداد ماه 1393 آمد و من را توی فشار گذاشت و بیش از دو برابر و نیم الباقی مانده که حدودا 28 میلیون بود چک تضمین تسویه نهایی و سود چکی به مبلغ 77 میلیون تومان تاریخ دار از اینجانب گرفتند و گفتند من کاری به ضرر ندارم .
بعد از آن بود که من باز به حساب ایشان پرداختی داشتم 35 میلیون تومان حتی بیشتر از الباقی تا قائله پایان یابد و چکهایم برگشت شود و در تاریخ مهرماه 1393 بود که به ایشان گفتم می بایست چکهایم ( چک 580 میلیونی تضمینی در قراردادمان و همچنین این چک 77 میلیونی ) را برگرداند و ایشان این چکها را که برنگرداند هیچ بلکه واقعه آن شب کذا را هم پدید آوردند.
ایشان در شب مورخ 9/10/1393 به همراه پسرشان و چند نفر دیگر که پایین ساختمان دفتر کار دوستم که من هم آنجا بودم بودند و می دانستند آمدند و با فشار و تهدید به قتل و غیره یک فقره چک 165 میلیونی بدون تاریخ بابت هزینه دو مورد مجوز و سود پول و بیش از دو برابر چک قبلی به زور از اینجانب گرفتند و گفتند هر وقت این چک را پاس کردی ما هم آن دوفقره چک قبلی را برمی گردانیم.
بعد از آن باز مجبور شدم مبالغی به حساب ایشان واریز کنم و تا تاریخ 15/5/1394 مبلغ 55 میلیون دیگر به حساب ایشان واریز کردم که با 35 میلیون پرداختی قبلی ام که 90 میلیون می شد حتی از چک قبلی 77 میلیونی نیز باز بیشتر دریافت کرده بودند و تا این تاریخ کل واریزی های من حدود 265 میلیون شده بود در صورتیکه کلاٌ من 198 میلیون دریافت کرده بودم . تازه آن ضرر ندادن ارز دولتی هم که حدود 180 میلیون تومان شده بود هم خودم پرداخت نمودم .
در ضمن برای کلیه اتفاقات پیش گفته هم قرارداد و هم فیشهای واریزی و هم شاهدینی موجود هستند.
بعد از این همه حکایات و ایشان البته دو فقره چک بدون تاریخ را خودشان تاریخ زده و کلیه چکها را در تاریخ 10/11/94 به اجرا میگذارد و بدلیل عدم حضور اینجانب در جلسات رسیدگی تا مرز حکم بدوی و تجدیدنظر و اجرائیه هم پیش میرود و از آنجایی که بعدا قضات شعبه بدوی و تجدیدنظر متوجه حقانیت اینجانب گردیدند متفقاً گفتند بروید شکایت کنید نتیجه بگیرید بیاورید تا ما رای را درست کنیم. منظورشان زورگیری – خیانت در امانت و از همه مهم تر رباخواری بود.
اینجانب ابتدا از ایشان به جرم تهدید به قتل و زورگیری و غیره از ایشان شکایت کردم و با اسناد و مدارک و شاهدین ماجرا ولی بدلیل گذشت مرور زمان این شکایت نتیجه ای نگرفت و قرار منع تعقیب صادر شد.
دیگربار جدیداً اینجانب از ایشان به جرم خیانت در امانت شکایت کردم که ارکان آن هم کامل است با وجود اسناد و فیشهای واریزی و برگ تسویه حساب و همچنین شاهدین بدلیل شاید نفوذی ایشان داشته باشد چون همیشه میگفت من پسر عموی فلانی هستم باز در دادسرا برای ایشان قرار منع تعقیب صادر شده و می گویند مسئله شما حقوقی است بروید حقوقی شکایت کنید.
حقوقی به ما میگویند بروید کیفری و کیفری می گوید بروید حقوقی آخرش من در حال پاسکاری شدن هستم البته هر دو پروندهها نیز در جریان هستند.
حال سئوال این است که : آیا میتوانم از ایشان به جرم رباخواری که این واقعیت هم وجود دارد شکایت کنم و چطور ؟ و اگر جواب مثبت است چطور شکایت کنم که اولاً بدلیل شکایتهای قبلی آن را تو هوا بفرستند یعنی ول شود و دیگر اینکه بحث ربا است مشکلی برای خودم پدید نیاورد از بحث آن نفوذی که همیشه مدعی بوده میگویم.
با تشکر از شما که تحمل نموده و مشکل من را مطالعه نمودید و از شما خواهشمندم مرا راهنمایی نمائید..
از گروه : قانون جزایی شماره: 5227 26 آبان ماه 1396 ساعت: 0:55:14
کسی که در سایت های پیش بینی فوتبال شرط بسته چه می شود؟

سلام. کسی که در این سایت ها بازی کرده و یه مقداری هم پول برده است چه می شود؟؟ ایا مجازات دارد؟؟
فقط قصد امتحان کردن بوده و حالا پشیمانی
خواستم بدونم چیزی میشه؟اتفاقی می افته؟؟
ممنون میشم کمک کنید
از گروه : قانون جزایی شماره: 5527 24 بهمن ماه 1396 ساعت: 9:55:5
ضرب و جرح عمدي

نامزدم دماغمو تو دوران نامزدي شكست ولي چون كلي از من خواهش كرد كه ببخشم ،من هم شكايت اينا نكردم ولي بعد ٢ماه دوباره اختلافات شروع شد و هي كتك ميزد،اول دادسرا شكايت كردم واسه شكستگي دماغم يعني ٢ماه بعد از واقعه به اختلاف خوردم رفتم شكايت كردم ،منو فرستادن پزشكي قانوني اونا هم فرستادن پيش متخصص اينا بعد جواب پزشكي قانوني ٤درصد ديه كامل اومد،اما چون تو دادسر ا شاهد نداشتم و اتفاق داخل ماشين بود و نامزدم اصرار داشت من در اثر افتادن از پله ها دماغم شكسته از دادسرا منع تعقيب اومد واسه شكايت ولي اعتراض دادم گفتم كه من شاهد ندارم و منو زده و اتيان سوگند
تو دادگاه اعتراضمو قبول كردن و قرار و رو نقض كرد قاضي
حالا سوال من اينه كه نامزدم اول قسم ميخوره كه منو نزده يا من حق دارم اول قسم بخورم كه منو زده؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 5537 26 بهمن ماه 1396 ساعت: 16:40:6
کودکی در کوچه بازی می کند و باحمله ورشدن سگ های ولگرد کودک از ترس سکته میکند این چه نوع قتلی است

کودکی در کوچه بازی می کند و باحمله ور شدن سگ های ولگرد بر اثر ترس فوت می کند.این چه نوع قتلی است??
از گروه : قانون جزایی شماره: 5571 11 اسفند ماه 1396 ساعت: 15:17:7
مرگ پدرم توسط پزشک قلابی و دادن مشروب به او

پدرم چند سال پیش توسط دامادمان که دکتر دیپلمه بود با تزریق دوز بالای شیمی درمانی و دادن مشروب بخاطر خلط ایجاد شده در سینه اش فوت کرد اما داماد با اشنایانش مانع از رسیدگی شدند ایا می شود این پرونده را به کار انداخت
از گروه : قانون جزایی شماره: 5663 27 فروردین ماه 1397 ساعت: 23:23:27
حمل مشروبات الکلی

سلام خسته نباشید یکی از دوستانمو با یکو نیم لیتر عرق دست ساز گرفتن وقتی برای دادسراش رفتیم که بیاریمش بیرون اونجا میگفتن چون اولین بارش بوده و کلا سو پیشینه نداره فقط جریمه نقدیش میکنن میخاستم ببینم واقعیت داره؟ جریمه و مجازات این کار چیه ؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 6399 25 اسفند ماه 1397 ساعت: 11:38:25
کیفری

من با دوستم دستگیر شدیم وگواهی نامه ندارم بعد از چند وقت بمن می گوید برم برا ازادی ماشین من سر کارم وقت نمیکنم چکار کنم
از گروه : قانون جزایی شماره: 6432 17 فروردین ماه 1398 ساعت: 22:28:21
آدم ربایی

سلام،چند ماه پیش من با شخصی درگیر شدم و یک کتک مفصل به طرف زدم، بعد یک هفته به جرم لواط برای من ابلاغ اومد که با پسر طرف لواط کردم که در دادگاه بخشیده شدم و پرونده بسته شد حالا آدم ربایی رو گذاشته رو پرونده و خانم خودشو به عنوان شاهد معرفی کرده چی میشه؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 5871 24 خرداد ماه 1397 ساعت: 14:6:26
اتهام کذب به ضرب وشتم


با سـلام وخستـہ نباشیـد؛
اگر ڪسے بہ دروغ بر علیہ ات شڪایت ڪنہ و تهمت دروغین بزنہ ڪه وی را مورد ضرب وشتم قرار دادم و بہ دروغ بہ قرآن نیز قسم بخورد،و بنده چون تاحالا نه دادگاه دیدم نه چیزے و نه سابقه کیفرے دارم، خلاصہ قاضے از خدا بےخبر، بنده را مجرم نوشتہ وبر علیهم راے نیز داده.... "'بقـرآن قسم عین حقیقت نوشتم"'
چیڪار میتونـم بڪنـم؟ «اعتراض دادم» خیلے داغونم، لطفأ ڪمڪم کنیـد ....
˝ممنون از سایـت خوبتـون، اجرتون با خـدا˝
از گروه : قانون جزایی شماره: 5982 28 تیر ماه 1397 ساعت: 1:56:17
اعتراض به یکی از دو رأی دادگاه

با سلام
در یک پرونده 3مورد شکایت علیه من شده مبنی بر ضرب و جرح،تهدید و فحاشی،
مورد ضرب و جرح در دادسرا منع تعقیب صادر شد و برای تهدید وفحاشی به دادگاه رفتیم که نتیجه دادگاه این بود که برائت جهت تهدید و محکومیت برای فحاشی بهم دادند که 100هزار تومان جریمه شدم.
آیا اگر فقط بر روی فحاشی که انجام نشده اعتراض بگذارم ممکن هست که اون دو تای قبلی هم بررسی شود و اونا هم محکوم بشوم و یا اینکه فقط روی فحاشی تجدید نظر انجام خواهد شد؟
از گروه : قانون جزایی شماره: 6227 9 آذر ماه 1397 ساعت: 3:57:28
مهاجرت

ECFMG چیست؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6873 7 مرداد ماه 1398 ساعت: 16:1:48
ویزا

برای اخذ ویزای O-1،چه شرایطی لازمه؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6769 10 تیر ماه 1398 ساعت: 11:15:44
مهاجرت تحصیلی

من قصد تحصیل در خارج از ایران رو دارم، به نظرتون نروژ جای مناسبیه؟ هزینه‌ش به چه صورته؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6707 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:59:0
مهاجرت

نظرتون در مورد زندگی و تحصیل در فنلاند چیه؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6745 3 تیر ماه 1398 ساعت: 14:12:31
مهاجرت

نظرتون در مورد زندگی و تحصیل در فنلاند چیه؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6746 3 تیر ماه 1398 ساعت: 14:15:53
مهاجرت

دانمارک رو از نظر زندگی چطور می‌بینید؟ جای خوبی هست برای مهاجرت؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 6717 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:2:58
کلیه

می خوام کلیم بفروشم هرکسی خواست o+ هستش

از گروه : قوانین خانواده شماره: 4167 20 دی ماه 1395 ساعت: 20:44:58
عدم تمکین همسر

من مردی 32 ساله کارمند و همسرم 25 ساله که 3سال است با هم ازدواج کرده ایم، متاسفانه خانمم حدود 5 ماه است که از خانه من به خانه پدریش رفته و برنمی گرده و خاهان طلاق هست، این وسط هم مشکل حادی از هر دو طرف وجود نداره که دلیل جدی بر طلاق باشه، لطفا راهنماییم کنید واقعا مستاصل مانده ام با این رفتار خانمم .
از گروه : قوانین خانواده شماره: 2020 25 خرداد ماه 1393 ساعت: 9:36:48
چگونگی دادن نفقه زن

در مورد چگونگی دادن نفقه زن توضیح دهید لطفا
از گروه : قوانین خانواده شماره: 2184 26 تیر ماه 1393 ساعت: 19:45:36
طلاق

7 ماهه ازدواج کردم ولی اصلا شوهرمو دوست ندارم همش ازش فرار میکنم.اون منو دوست داره ولی من نمیتونم تحملش کنم.خانوادم اجازه طلاق بهم نمیدن جیکار کنم اونم ازم متنفر بشه بره دنبال زندگیش؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 1583 14 بهمن ماه 1392 ساعت: 23:41:33
جدایی

سلام دوستان.راهنمایی کنید لطفا.من اصلا شوهرمو دوست ندارم فقط چند ماهه ازدواج کردیم چیکار کنم اونم از من بدش بیاد؟خودش درخواست طلاق بده؟
از گروه : قوانین خانواده شماره: 1587 15 بهمن ماه 1392 ساعت: 12:28:19
مشکل در جا به جایی امر پناهندگی

salam man mikham az amrika beram europa man ba panahandegy omadam inja aya mishe man az inja ba tamame mazaiay yk panahande enteghal dade besham yk keshvar eropai ? bain sazman melal va keshvarha che gharardady az in dast hast mikham rahnmaim konid albate agar kesi javabo midone
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 1030 12 فروردین ماه 1392 ساعت: 22:0:44
مدرک تحصیلی

سلام خسته نباشید... من توی پر کردن فرم مدرک رو نوشتم دیپلم،
منتها هنوز دیپلم نگرفتم یه امتحان مونده که پاس کنم... این مشکلی ایجاد میکنه?
همه کارا هم کردم پول هم پرداخت کردم
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 4049 13 آبان ماه 1395 ساعت: 13:37:1
گذرنامه

سلام... من توی فرم پاسپورتم تحصلات رو نوشتم دیپلم،
اما هنوز دیپلمم رو نگرفتم، دوتا درسو باید امتحان بدم، و خوب فرم رو پر کردم و پرداخت کردم هزینش رو... ایا این مشکلی ایجاد میکنه? ممکنه پاسپورت نیاد?
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 4050 13 آبان ماه 1395 ساعت: 13:40:50
تست اعتیاد برای قبل از مسافرت به خارج از کشور

با سلام. ابا این قضیه صحت داره که برای مسافرت به برخی کشورها مثل چین تست اعتیاد گرفته میشه؟ من که برای ارامش اعصاب ودلایل دبگه استامینوفن کدبین و بیپریدن رو سو مصرف میکنم که البته این دارو ها سالها پیش توسط دکتر تجویز شده بود ولی امروزه من بصورت خودسر استفاده میکنم. البته وابستگی من به این داروها خفیفه ولی دیروز مصرف کردم و پنجشنبه همین هفته هم که پرواز به چین دارم خاستم بپرسم ایا تست اعتیاد از من گرفته مبشه و سوال دوم اینه که ایا برای حمل این داروهت بخ خارج از کسور نیاز به نیخه اطرف پزشک در ایران داره؟ البته میتونم نسخه تهیه کنم اما اولش میخوام بدونم اگر حین خروج از ایران تست اعتیاد از مسافرین گرفته میشه یا خیر. بابت طولانی بودن سوالم عذر میخام. تشکر از شما.
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 5668 28 فروردین ماه 1397 ساعت: 14:43:30
مهاجرت به آمریکا

برای گرفتن اقامت از طریق خوندن پزشکی بین المللی چه اقداماتی لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6634 31 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:4:56
مهاجرت به آمریکا

برای گرفتن گرین کارت لاتاری آمریکا چه مدارکی لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6635 31 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:39:22
مهاجرت

اطلاعی دارید از اینکه قانون شهروندی تولد فرزند در کدوم کشور ها هنوز جریان داره و در کل شرایط اون به چه صورته،چقدر زمان میبره ؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6663 12 خرداد ماه 1398 ساعت: 10:20:27
مهاجرت

شرایط اقامت برای فارغ التحصیل پزشکی بین المللی به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6664 12 خرداد ماه 1398 ساعت: 11:3:40
ویزا

معیارهای واجد شرایط بودن برای ویزای غیرمهاجرتی گروه O میدونید که چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6665 12 خرداد ماه 1398 ساعت: 11:38:28
مهاجرت به آمریکا

تحریم مسافرتی آمریکا شامل چه کشورهایی ست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6666 12 خرداد ماه 1398 ساعت: 16:33:34
مهاجرت به کانادا

نظرتون راجع به مهاجرت به کانادا چیه؟ (کلا یه اطلاعات کلی از کانادا میخوام)
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6702 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 12:53:19
ویزا

ویزای EB1 شامل چه کسانی میشه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6703 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 12:58:9
مهاجرت

آیا مهاجرت به نروژ انتخاب مناسبی است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6705 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:8:0
مهاجرت

هزینه‌های کلی یک دانشجوی بین‌المللی در شهرهای مهم نروژ برای مدت یک ماه چقدره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6706 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:25:31
مهاجرت

من تصمیم به گرفتن اقامت و شهروندی از راه سرمایه‌گذاری دارم، کسی میدونه به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6480 7 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:14:15
مهاجرت به کانادا

در کانادا بالاترین درآمد در چه مشاغلی است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6523 16 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:50:56
مهاجرت به کانادا

برای درخواست اقامت به عنوان کارگر ماهر استان کبک کانادا چه اقداماتی لازم است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6524 16 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 16:1:13
مهاجرت به آمریکا

آیا مهاجرت به آمریکا از طریق استخدام امکان‌پذیر است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6528 17 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:21:3
مهاجرت

من قصد مهاجرت دارم، نظرتون در مورد زندگی و کار در کانادا چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6529 17 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:32:49
مهاجرت به کانادا

اطلاعی از شرایط برنامه مهاجرت استانی کانادا (PNP) دارید؟ چه اقداماتی لازمه و گرفتن اقامت چقدر زمان میبره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6531 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:41:59
مهاجرت

در مورد برنامه کارگران ماهر مشاغل فنی به کانادا چی میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6534 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:11:50
مهاجرت

آیا هنوز هم ورود ایرانیان به آمریکا ممنوع است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6535 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:30:6
مهاجرت

وضعیت کلی ایرانی‌های مقیم آمریکا رو چطور می‌بینید؟ افراد برجسته و موفق ایرانی که مقیم آمریکا باشه چقدر داریم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6536 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:55:32
مهاجرت به آمریکا

بطور کلی فعالیت‌های اقتصادی آمریکا در چه زمینه‌ای هست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6537 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:11:53
مهاجرت

برای اقامت دانمارک چه راه‌هایی وجود داره؟ آیا میشه از طریق تحصیل هم اقامت گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6538 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:32:54
مهاجرت

راحت‌ترین و سریع‌ترین کشوری که میشه اقامت و شهروندی گرفت کجاست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6539 18 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:39:32
مهاجرت به آمریکا

میدونید مدارک تحصیلی در آمریکا چطور و از جانب کدام مقام قانونی باید تایید شه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6549 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 8:55:13
مهاجرت به آمریکا

کجای آمریکا از نظر اقتصادی و امنیتی و کسب و کار برای مهاجرت خوبه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6550 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:8:23
مهاجرت به آمریکا

زمان ثبت نام لاتاری کی هست؟ سایت ثبت نام و شرایط آن برای دادن اقامت چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6551 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:56:7
مهاجرت

برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، شهروندی کدوم کشورها رو ارزون‌تر و در زمان کمتری میشه گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6552 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:9:5
مهاجرت

کسی در مورد ویزای شینگن چیزی میدونه؟و اینکه چه کشورایی عضو شینگن هستن؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6553 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:18:54
مهاجرت

من 25 سالمه و میخوام اقدام کنم برای مهاجرت، تحصیلی،کاری یا از طریق سرمایه‌گذاری، نمیدونم که کدوم راه مناسب‌تره؟ ترجیحم اینه که مهاجرت کنم به آمریکا، پیشنهادتون چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6554 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 11:27:50
مهاجرت

از نظرتون بهترین کشورها برای زندگی کجاهاس؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6555 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:13:13
مهاجرت به آمریکا

من قصد مهاجرت به آمریکا رو دارم، بنظرتون چطور میتونم بعد مهاجرت زودتر کار خوبی پیدا کنم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6556 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:20:11
مهاجرت

کسی میدونه که چطور میشه یه رزومه خوب واسه مهاجرت درست کرد؟ اصلا لازم هست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6557 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:53:37
پناهندگی


برای کسی که 28 سالشه و تصمیم به پناهندگی کانادا داره، کسی از وضعیت پناهندگان کانادا میدونه؟ برخورد دولت باهاشون و شرایط کلی چطوره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6558 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:7:25
پناهندگی

مواردی رو که به جهت اون میشه اقدام برای پناهندگی کانادا کرد رو کسی میدونه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6559 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:19:12
پناهندگی

آیا برای اقدام به پناهندگی آمریکا نیازی به وکیل داریم ؟یا اینکه ضرورتی نداره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6561 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:37:34
مهاجرت

من نامزدم شهروند آمریکاس، آیا میتونم از ویزای نامزدی استفاده کنم و بعد ازدواج اقامت بگیرم؟ چه مدارکی برای ویزای نامزدی لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6562 21 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:56:43
مهاجرت

بنظرتون کدوم شهر کانادا جای بهتریه برای زندگی؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6564 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 8:42:10
مهاجرت به کانادا

بنظرتون میشه با تحصیل و دانشگاه تو کانادا اقامت گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6565 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:41:40
مهاجرت به کانادا

شرایط گرفتن ویزای توریستی کانادا به چه صورته و حداکثر زمان ویزا چه مدته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6566 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:51:12
مهاجرت

آزمون یوس چیست؟ آیا برای ورود به تمام دانشگاه‌های ترکیه باید این آزمون داده شود؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6567 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:57:21
مهاجرت

مدرک زبان CLB چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6568 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:6:50
مهاجرت

نکاتی که در روش اکسپرس اینتری Express Entry مهاجرت به کانادا باید رعایت شود کدام است؟ تجربه شما چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6569 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:12:39
مهاجرت

برای گرفتن اقامت ترکیه (یک فرد مجرد) از طریق خرید خونه چقدر سرمایه لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6570 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:18:14
مهاجرت به کانادا

چطور می‌شه از یک کشور مثل کانادا، اقامت کاری گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6571 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:23:7
مهاجرت

چطور می‌تونم گرین‌کارت آمریکا رو بگیرم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6572 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:27:47
مهاجرت

به چه روش‌هایی امکان مهاجرت به نروژ هست و اینکه چقدر زمان میبره؟ از طریق سرمایه‌گذاری چه مبلغی لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6573 22 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:36:50
مهاجرت

اقدام برای گرفتن ویزای تحصیلی آلمان ،چه شرایطی داره و چه چیزایی ممکنه باعث رد ویزا شه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6578 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:20:54
مهاجرت

برای مهاجرت به مجارستان چه راه‌هایی پیش روست؟ بعد چند سال میشه اقامت دائم گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6579 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:32:24
مهاجرت

برای مهاجرت به سنگاپور ، بنظرتون چه راهی بهتر و راحت‌تره واسه گرفتن اقامت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6580 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:48:20
مهاجرت

برای گرفتن اقامت ارمنستان جز از طریق سرمایه‌گذاری، چه راه‌های شدنی دیگه‌ای هست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6581 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:23:51
مهاجرت

برای گرفتن اقامت کشور پرتغال، کسی اطلاعات کامل داره از شرایط اقامت دائم، مثلا چقدر زمان میبره و چه راه‌هایی واسه گرفتن اقامت وجود داره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6582 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:39:37
اقتصاد

به نظرتون چه کشورهایی از نظر اقتصادی قوی‌ترن؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6583 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:49:29
مهاجرت به کانادا

در کانادا بالاترین درآمد در چه مشاغلی است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6584 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:5:59
مهاجرت

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خانواده به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6585 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:12:53
مهاجرت تحصیلی

شرایط ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کانادا، رو میدونید؟ نظرتون در مورد زندگی در کانادا چیه؟ کانادا شرایط تحصیل رایگان هم داره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6586 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:22:54
مهاجرت

از نظرتون بهترین کشورها برای زندگی کجاهاس؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6587 24 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:39:11
مهاجرت به کانادا

میزان پشتیبانی مالی دولت کانادا از پناهندگان به چه صورت است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6589 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:34:39
مهاجرت به کانادا

مدارک لازم برای ویزای کار کانادا رو میدونید چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6590 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 9:54:13
مهاجرت

بستگان درجه یک برای گرین کارت آمریکا شامل چه مواردی ست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6591 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:21:40
مهاجرت به آمریکا

مزایای شهروندی یا سیتیزینی آمریکا رو اگه میشه یه توضیحی بدید
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6592 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 10:48:51
پناهندگی

اطلاعی درمورد گرین کارت پناهندگی دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6593 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 11:39:10
مهاجرت

ویزای EB-1 شامل چه کسایی میشه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6594 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:1:34
مهاجرت به آمریکا

چه اقداماتی و مدارکی برای گرین کارت لاتاری آمریکا لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6595 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:11:47
مهاجرت

آیا از فرایند درخواست نامه ویزای O-1 و O-2 اطلاعی دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6597 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 12:28:27
مهاجرت

شرایط مدیران و مدیرعاملان چند ملیتی برای اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا به چه صورته؟

از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6598 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:9:36
پناهندگی

کشورهای امن برای پناهندگی رو میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6599 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 13:55:6
مهاجرت

از ویزای کار موقت (H1B و H2B) چیزی میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6600 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:3:32
مهاجرت

آیا دانشگاهی در آمریکا هست که بدون شرط تافل و آیلتس پذیرش تحصیلی بدهند؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6601 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:24:8
مهاجرت

بالاترین درآمد در آمریکا شامل چه مشاغلی ست ؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6602 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:32:40
مهاجرت به کانادا

مشاغل پردرآمد کانادا رو میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6603 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 14:57:1
مهاجرت به کانادا

آیا در کانادا امکان تحصیل رایگان هم وجود داره؟ شرایطش به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6604 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:6:36
مهاجرت به آمریکا

چه کسی با چه شرایطی صلاحیت ویزای نامزدی آمریکا رو داره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6605 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:26:28
گرین کارت

مدت زمان گرفتن گرین کارت از طریق ازدواج در آمریکا چقدر است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6606 25 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:32:21
ویزا

چه کسانی از ویزای o-1 میتونند که برخوردار شن؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6627 30 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 15:51:7
مهاجرت به آمریکا

آیا بدون کمک وکیل میشه کارای مهاجرت به آمریکا رو انجام داد؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6628 30 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 16:11:22
ویزای کار

درمورد ویزای کار E-2 و گرین کارت EB-5 چی میدونید؟ و اینکه کدومش راه بهتریه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6629 30 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 16:26:57
مهاجرت

دانمارک رو از نظر زندگی چطور می‌بینید؟ جای خوبی هست برای مهاجرت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6718 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:8:15
مهاجرت

برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه‌گذاری چه مبلغی لازمه و چقدر زمان می‌بره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6719 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:14:56
مهاجرت

آلمان در چندمین رده‌ی اقتصاد جهان است‌؟آلمان در چندمین رده‌ی اقتصاد جهان است‌؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6720 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:19:14
مهاجرت تحصیلی

میدونید که شهریه دانشگاه‌های آمریکا حدودا چقدره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6721 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:22:58
مهاجرت تحصیلی

در مورد دانشگاه ایالتی نیویورک میدونید که برای پذیرفته شدن در اون، شرایط اونها برای نمره تافل و آیلتس به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6722 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:31:12
مهاجرت

من قصد ادامه تحصیل در خارج کشور دارم به نظرتون چه رشته‌ای بخونم که بعدش شغل خوب و پردرآمدی در آمریکا داشته باشم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6723 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:3:54
مهاجرت

آیا گرفتن وکیل بین‌المللی برای کارهای بعد مهاجرت و مهاجرت ضروریه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6724 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:9:46
مهاجرت

تابعیت خون چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6725 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:19:16
ویزا

کارمند سرمایه‌گذار هم‌پیمان، برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی E-2 باید چه شرایطی داشته باشه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6726 29 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:26:27
مهاجرت

آیا کشوری در اروپا هم هست که فرزندی که در خاک اونجا به دنیا میاد، شهروند اون کشور به حساب بیاد؟ در کل چه کشورهایی شرایط بهتری رو برای این کار دارند؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6732 2 تیر ماه 1398 ساعت: 14:7:58
مهاجرت

چه مواردی برای پناهندگی وجود داره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6733 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:20:47
مهاجرت به کانادا

وضعیت کشور کانادا از نظر امنیت زندگی به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6734 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:28:23
مهاجرت

معایب و مزایای گرین کارت EB-5 چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6735 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:34:1
ویزا

در مورد ویزای کار H1B اطلاعاتی دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6736 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:39:37
مهاجرت به کانادا

برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا به چه صورت است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6737 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:46:1
مهاجرت به کانادا

آماری از جمعیت و میزان بیکاری و ... از شهر سنت لامبرت دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6738 2 تیر ماه 1398 ساعت: 16:49:26
مهاجرت

کیفیت زندگی در کانادا بهتره یا آمریکا؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6741 3 تیر ماه 1398 ساعت: 13:12:39
مهاجرت تحصیلی

آیا می‌شود بدون آیلتس یا تافل در آمریکا تحصیل کرد؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6742 3 تیر ماه 1398 ساعت: 13:18:56
مهاجرت

وجود ۵ الی ۶ میلیون مهاجر ایرانی در سایر کشورها، برای توسعه آینده کشور مزیت است یا عیب؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6743 3 تیر ماه 1398 ساعت: 13:24:31
رزومه

یه رزومه کاری خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6744 3 تیر ماه 1398 ساعت: 13:42:28
مهاجرت

آلمان در چندمین رده‌ی اقتصاد جهان است‌؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6747 3 تیر ماه 1398 ساعت: 14:57:15
مهاجرت

مدرک زبان CLB چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6750 4 تیر ماه 1398 ساعت: 10:32:15
مهاجرت به کانادا

در مورد برنامه کارگران ماهر مشاغل فنی به کانادا چی میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6751 4 تیر ماه 1398 ساعت: 10:57:33
ویزا

چه چیزهایی موجب ریجکت شدن ویزای کانادا می شود؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6752 4 تیر ماه 1398 ساعت: 11:58:8
مهاجرت استانی

برنامه نامزدی استان های کانادا مختص چه کسانی ست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6753 4 تیر ماه 1398 ساعت: 12:40:30
مهاجرت

گرفتن ویزای ترکیه از طریق سرمایه گذاری به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6754 4 تیر ماه 1398 ساعت: 12:58:26
مهاجرت

چه مدارک و شواهدی برای استخدام در آمریکا نیاز است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6755 4 تیر ماه 1398 ساعت: 13:9:13
مهاجرت به آمریکا

چه سازمان هایی مرتبط با مهاجرت به آمریکا هستند؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6757 5 تیر ماه 1398 ساعت: 10:13:21
ویزای کار

در مورد ویزای کارآموزی آمریکا چیزی میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6759 5 تیر ماه 1398 ساعت: 10:44:31
مهاجرت به آمریکا

چه شرایط و مواردی برای استخدام مشاغل حرفه ای در آمریکا لازم است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6760 5 تیر ماه 1398 ساعت: 11:52:5
مهاجرت

در مورد جاب افر آمریکا میدونید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6761 5 تیر ماه 1398 ساعت: 12:28:29
مهاجرت تحصیلی

من قصد تحصیل در خارج از ایران رو دارم، به نظرتون نروژ جای مناسبیه؟ هزینه‌ش به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6708 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:12:33
مهاجرت

برای مهاجرت به نیوزیلند چه راه‌هایی وجود داره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6709 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:18:17
ویزای کار

چطور میتونیم ویزای کار کانادا بگیریم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6710 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:22:47
مهاجرت

مهاجرت به سنگاپور به چند صورت امکان‌پذیره و اینکه شرایط پناهندگی اون به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6711 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 14:27:29
ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی آمریکا F1 چه نوع ویزایی است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6712 27 خرداد ماه 1398 ساعت: 15:10:42
مهاجرت

اطلاعاتی در مورد کلرادو اسپرینگز دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6714 28 خرداد ماه 1398 ساعت: 13:49:52
مهاجرت

کشور سوئد از لحاظ کیفیت زندگی در چه حدیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6770 10 تیر ماه 1398 ساعت: 12:2:20
مهاجرت

کشور ژاپن از لحاظ اقتصادی در چه شرایطیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6771 10 تیر ماه 1398 ساعت: 12:27:28
ویزا

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای شنگن(شینگن) چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6772 10 تیر ماه 1398 ساعت: 12:46:6
ویزا

شرایط پیوستن کشورها به منطقه شنگن چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6777 10 تیر ماه 1398 ساعت: 15:3:11
ویزا

برای این که نامزد آمریکایی کسی بتواند برایش ویزای نامزدی آمریکا را دریافت کند باید چه شرایطی را داشته باشد؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6778 10 تیر ماه 1398 ساعت: 16:9:9
مهاجرت به آمریکا

از چه راه هایی میشه گرین کارت گرفت؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6782 11 تیر ماه 1398 ساعت: 14:46:45
مهاجرت

برای گرفتن شهروندی یونان از طریق سرمایه گذاری چه مبلغی لازم داریم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6783 11 تیر ماه 1398 ساعت: 15:41:10
مهاجرت به آمریکا

شرایط مدیران و مدیرعاملان چند ملیتی برای اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا به چه صورت است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6784 11 تیر ماه 1398 ساعت: 16:12:42
ویزا

از فرایند درخواست نامه ویزای O-1 و O-2 اطلاعی دارید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6785 11 تیر ماه 1398 ساعت: 16:52:54
مهاجرت به کانادا

کانادا از نظر امنیت در چه سطحی است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6819 24 تیر ماه 1398 ساعت: 10:26:11
مهاجرت

وضعیت اقتصادی کشور برزیل به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6820 24 تیر ماه 1398 ساعت: 10:34:22
مهاجرت به آمریکا

بنظرتون مهندسی نفت در آمریکا بازار کاری دار؟در آمدش به چه صورته؟خوبه یا نه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6821 24 تیر ماه 1398 ساعت: 10:39:52
مهاجرت به کانادا

وضعیت مسکن در کشور کانادا به چه صورته؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6822 24 تیر ماه 1398 ساعت: 10:45:6
مهاجرت به آمریکا

اطلاعاتی از شهر آستین دارید؟ اینکه جای خوبی برای زندگی و مهاجرت هست یا نه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6823 24 تیر ماه 1398 ساعت: 10:48:52
مهاجرت به آمریکا

در مورد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اطلاعاتی دارید که آیا مدرک تافل یا آیلتس چقدر در پذیرفته شدن در این دانشگاه موثر هست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6824 24 تیر ماه 1398 ساعت: 11:0:20
مهاجرت

برای گرفتن اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک چه مبلغی لازمه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6825 24 تیر ماه 1398 ساعت: 11:43:59
مهاجرت به کانادا

کیفیت زندگی در شهر سنت آلبرت کانادا چطوره؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6834 29 تیر ماه 1398 ساعت: 11:13:41
مهاجرت

کشور هند از نظر اقتصادی در چه سطحیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6835 29 تیر ماه 1398 ساعت: 11:24:11
مهاجرت به آمریکا

نظرتون در مورد مهاجرت به پورتلند چیه؟آیا جای مناسبی برای زندگی و کار هست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6836 29 تیر ماه 1398 ساعت: 11:43:1
مهاجرت

آیا مکزیک مشمول قانون شهروندی تولد یا همو اقامت حق زایمان است؟در کل چه کشوری رو برای این کار پیشنهاد می کنید؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6871 7 مرداد ماه 1398 ساعت: 15:48:56
مهاجرت

ECFMG چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6874 7 مرداد ماه 1398 ساعت: 16:8:49
مهاجرت

سوئد رو چطور میبینید از نظر کیفیت زندگی ؟ آیا گزینه ی خوبی برای مهاجرت است؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6875 7 مرداد ماه 1398 ساعت: 16:21:5
مهاجرت به آمریکا

نظرتون در مورد زندگی درایالت مونتانا آمیریکا چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6950 3 شهریور ماه 1398 ساعت: 11:49:57
مهاجرت

OFAC چیست و چه کاری انجام می دهد؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6951 3 شهریور ماه 1398 ساعت: 12:6:8
مهاجرت

چه سازمان هایی غیر از خزانه داری درخواست‌ مجوزهای OFAC را بررسی می کنند و نقش این سازمان ها چیست؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6952 3 شهریور ماه 1398 ساعت: 12:34:0
مهاجرت به آمریکا

نظرتون در مورد زندگی در کلرادو چیه؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6953 3 شهریور ماه 1398 ساعت: 12:46:51
مهاجرت

برای دریافت مجوز تجارت با کشور ممنوعه باید چه کاری انجام دهم؟
از گروه : قوانین مهاجرت شماره: 6954 3 شهریور ماه 1398 ساعت: 12:53:52
دعوای بین زن وشوهر

سلام.من زنی بیست وهشت ساله هستم.سه ساله که ازدواج کرده ام وبا مادرشوهر وجاریم دریک ساختمان هستیم.ماطبقه دوم میشینیم.شوهر من خیلی هوای خانواده بخصوص پدرومادرش رو داره.هرجا بخوان برن با ماشین میبره یا چیزی میخره پولشو اغلی موارد نمیگیره برعکس برادرشوهرم که حتی حاضرنمیشه از یک قرونش هم بگذره.این مساله منو خیلی عذاب میده وهمیشه سراین مسایل خونه ما دعوا هست هرچی هم بهش میگم گوش نمیده که بابا ما آژانس این ساختمون نیستیم که یا مثلا چیزی میخری پولشو بگیر.هفته پیش هم سروسایل خریدن به مادرش اساسی دعوامون شد نمیدونم دیگه چیکارکنم شوهرم اصلا حرف گوش نمیده یا باید بیخیال شم یا اینکه هرروز دعوامون بشه.اینم بگم که شوهرم مرد خوبیه ومن غیرازاین مورد هیچ مشکلی باهاش ندارم.
از گروه : اختلافات جزیی شماره: 5100 14 مهر ماه 1396 ساعت: 20:15:10
شکایت از فروشنده ی لپ تاپ

سلام
من یه لپ تاپ از یه فروشگاه خریدم، ولی لپ تاپه مشکل داشت. حالا میخوام از صاحب فروشگاه شکایت کنم. شما میدونین باید به چه سازمان یا مرجع قضایی مراجعه کنم؟ یا مثلاً اتحادیه یا صنف خاصی وجود داره که برم اونجا شکایت کنم؟ لطفاً اگه میدونید آدرس و شماره تلفن هم به من بدید ...
از گروه : اختلافات جزیی شماره: 1223 30 مرداد ماه 1392 ساعت: 14:36:12
عوارض خودرو

با سلام . عوارض سالیانه خودرو چجوریه اگه پرداخت نشه اخرش چی میشه . ممکنه پلیس مثلا تو جاده بعلت عدم پرداخت جریمه کنه ؟ بهتره پرداخت بشه زودتر؟
از گروه : حقوق شهروندی شماره: 4289 19 اسفند ماه 1395 ساعت: 9:28:36
مشاجره باهمسایه

سلام.من باهمسایم 3سال که درگیری داریم والان به دروغ پرونده پزشکی قانونی درست کرده که درنوبت اول حضوردردادگاه من منکر شدم ولی قاضی به حرف من وشاهدانم توجه نکردوگفت که من بایدرضایت کاری که نکردم وازطرف مقابل بگیرم.اما من درنوبت دوم دادگاه حضورپیدانکردم.ولی الان حکم دادگاه من رومحکوم کرده به74 شلاق تعزیری وحدود20000تومان دیه درمقابل کاری که نکردم.خواهشمندم از هر مقام قضایی که این پیام ومی خونه یک جواب روشن به من بده .باتشکر
از گروه : حقوق شهروندی شماره: 5602 24 اسفند ماه 1396 ساعت: 23:13:45
محاسبه حقوق سال 98

سلام خواهشمندم راهنمایی بفرمائید نگهبانم شیفت کاری 12 ساعت کار و 24 ساعت استراحت از ساعت 7 صبح تا ساعت 19 و از ساعت 19 تا 19 روز بعد استراحت و از 19 تا 7 صبح روز بعد نگهبانم میخواستم بدونم چقدر باید در یک ماه 31 روزه حقوق بگیریم با اضافه کاری شب کاری تعطیل کاری و.... مثلا اردیبهشت سال 98 اگر امکان راهنمایی هست راهنمایی بفرمایید چون پیمانکار به ما کم میده ضمنا یک فرزند دارم از 1/11/97 با این شرکت قردارداد جدید دارم قبلا با شرکت دیگری بودم در این پروزه با تشکر +
از گروه : حقوق شهروندی شماره: 6633 31 اردیبهشت ماه 1398 ساعت: 11:22:25
فروش ملک

بنده سه دانگ یه ملکی را خریدم و سند زدم وسندم تک برگ هست الان یکی رفته شکایت کرده که همین زمین را با قولنامه خریده وچند دست هم گشته میخواستم ببینم تکلیف من الان چیست قابل ذکر است که از من شکایت نشده من اتفاقی فهمیدم که خریدار آخری با قولنامه رفته شکایت کرده ممنون میشم جواب بدین
از گروه : حق مالکیت شماره: 5564 7 اسفند ماه 1396 ساعت: 16:31:5
دادخواست علیه صادر کننده چک

با سلام.اگر کسی صادر کننده چک ومحل اقامت مثلا شهر الف باشد ایا میشود از یک شهر دیگر مثلا شهر ب اقدام قانونی کرد یا نه؟
از گروه : شکواییه شماره: 1171 4 مرداد ماه 1392 ساعت: 18:11:33
شکایت

من از فردی میخواهم شکایت کنم او را دیده ام و شماره تلفن از وی دارا میباشم اما نام و آدرس وی را نمیدانم لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم شکایتم را پیگیری کنم. بسیار متشکرم.
از گروه : شکواییه شماره: 6258 23 آذر ماه 1397 ساعت: 0:56:23
اگر در منزل شخصی مواد جاسازی شده باشدو صاحب خانه بدون اطلاع باش

اگر در منزل شخصی بدون اطلاع وی مواد در خانه وی جاسازی شده باشد و این مواد در خانه وی کشف شده باشد چطور میشود صاحب خانه را تبرئه کرد/با تشکر
از گروه : وکالت شماره: 1169 4 مرداد ماه 1392 ساعت: 12:46:13
ایراد ضرب عمدی

سلام خسته نباشید بنده به صورت یک ادم حروم لقمه که دستور ایست در لباس نیروی انتظامی به من و خانمم در ماشینم داد یک سیلی زدم که ایشان طبق گواهی پزشکی قانونی نیم درصد دیه تورم لاله گوش اوردند و به عنوان یک ادم عادی شکایت کردند و شاهد هم اوردند و بنده هم دادگاهی شدم می خواستم بدونم ایا علاوه بر دیه شامل حبس هم میشه یا خیر؟ قاضی هم نه از من وسیقه گرفت نه گفت حبس داری.الان منظر ابلاغ حکمم هستم با تشکر
از گروه : دادگاه ها شماره: 5669 28 فروردین ماه 1397 ساعت: 16:31:27
اتهام کذب به ضرب وشتم

ا سـلام وخستـہ نباشیـد؛
اگر ڪسے بہ دروغ بر علیہ ات شڪایت ڪنہ و تهمت دروغین بزنہ ڪه وی را مورد ضرب وشتم قرار دادم و شاهد الڪے بیاره شهادت بده، و بہ دروغ بہ قرآن نیز قسم بخورد، خلاصہ قاضے از خدا بےخبر، بنده را مجرم نوشتہ وبر علیهم راے نیز داده.... "'بقـرآن قسم عین حقیقت نوشتم"'
چیڪار میتونـم بڪنـم؟ «اعتراض دادم» خیلے داغونم، لطفأ ڪمڪم کنیـد ....
˝ممنون از سایـت خوبتـون، اجرتون با خـدا˝
از گروه : دادگاه ها شماره: 5979 27 تیر ماه 1397 ساعت: 4:40:55
بهترین موسسه ثبتی و رتبه بندی کدام است؟

موسسه ثبتی و رتبه بندی ایران ثبت
( لینک ) رتبه بندی
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 5994 30 تیر ماه 1397 ساعت: 15:10:49
من جدا شدم طلاق من غیابی بود

سلام من جدا شدم طلاق من غیابی بود برای گذرنامه اقدام کردم ولی متاسفانه بهم گفتن قطعیت دادنامه بیارم بردم با صورت جلسه ی برگه طلاق ولی بهم گفتن نمیشه باید سند طلاق باشه ک اونم سه ماه و ده روز دیگه وقتش پر میشه ک دوماه وقت داره الان من 28 هم باید برای عروسی ب استانبول برم آیا راهی هست برای گرفتن گذرنامه؟؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 6018 4 مرداد ماه 1397 ساعت: 12:44:9
من در سال 90 موتور دوستم رو گرفتم و تصاوف کردم.اون شکابت کرد که من موتور رو دزدیدم.47 روز رفتم بازداشتگاه مرکزی.بعد خودش گفت که ترسیده و شکایت کرده.الانم 7 سال میگذره ایا میتونم پروانه کسب بگیرم

من در سال 90 موتور دوستم رو گرفتم و تصاوف کردم.اون شکابت کرد که من موتور رو دزدیدم.47 روز رفتم بازداشتگاه مرکزی.بعد خودش گفت که ترسیده و شکایت کرده.الانم 7 سال میگذره ایا میتونم پروانه کسب بگیرم
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 5916 6 تیر ماه 1397 ساعت: 22:25:14
پس گرفتن شهادت کذب

سلام خسته نباشید من واسه یک پرونده سرقت چند فقره چک در بازپرسی شهادت دادم و حالافهمیدم که اشتباه کردم دوروز دیگه وقت دادگاه دارن و طرف بهش سرقت خورده واسه رجوع از شهادت اگه متهم از من شکایتی نکنه باز هم من مشمول شهادت کذب میشم و زندان داره؟؟؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 5819 11 خرداد ماه 1397 ساعت: 21:21:42
اضافه کار نگهبان

نگهبان از ساعت 18 عصر تا 7 صبح کار میکنه نحوه اضافه کارش چجوری محاسبه میشه ؟آیا باید مثل کارگر عادی 6 ساعت یک روز حساب شود یا 9 ساعت یک روز
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 4622 1 تیر ماه 1396 ساعت: 15:47:26
کلاهبرداری از طریق چک مفقودی

سلام چک مفقودی اینجانب را یکی از کسانی که قبلا برایم کار میکرده برداشته و رویش شکایت کیفری انجام داده و اینجانب را به یکسال حبس و... محکوم کرده است؟ 1- چک اعلام مفقودی شده و سفید امضا که این آقا مبلغ و تاریخ زده و برای نقد کردن به بانک رفته و از /انجا که مسدود بوده با گرفتن وکیل شکایت کرده و اینجانب را محکوم کرده است.2- با وجود دانستن نشانی اینجانب شکایت را بصورت مجهول المکان عنوان کرده اما حکم به در خانه ام ارسال شده؟3- این آقا به دلیل مشکلاتی که در پروژه قبلی داشته از کار برکنار شده و این کار را با برنامه ریزی قبلی انجام داده است؟4- از ایشان برای کار قبلی هم یک برگخ تصویه حساب دارم... حال چگونه می توانم ثابت کنم ایشان از چک من سواستفاده کرده اند؟با تشکر
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 4662 21 تیر ماه 1396 ساعت: 14:39:20
واردات خودرو برای ایثارگران چگونه است؟

با سلام من فرزند جانباز 50 درصد هستم و شنیدم که برای جانبازان اجازه واردات خودرو بدون گمرکی میدهند میخواستم ببینم کسی میدونه الان پدر من میتونه خودرو وارد کنه یا قانون تغییر کرده و شرایطش چیه
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 4113 15 آذر ماه 1395 ساعت: 9:37:22
کیفری

با سلام پرونده ای که دیوان عالی کشور دوبار تبرئه کرده باشه میشه به جریان انداخت؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 4135 7 دی ماه 1395 ساعت: 14:53:54
سوال و جواب قانون كار

براي افرادي كه شيفت كاري 12 ساعت كارو 24 ساعت استراحت دارند ايام تعطيل كه چند روز متوالي ميباشد(مانند 5 روز ايام نوروز) آيا اضافه كاري ميباشد يا عادي منظور ميگردد؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 4189 30 دی ماه 1395 ساعت: 17:7:24
چگونگی برخورد با تخلف پرداخت شهریه در دانشگاه

با سلام
در دانشگاه ما برای پرداخت شهریه لازم است به امور مالی مراجعه کرده و شماره‌ی کارت به همراه رمز دوم کارت را به مسؤول امور مالی تحویل دهیم تا شهریه را پرداخت نماید.
به نظر شما چگونه باید با این تخلف برخورد کرد. آیا از لحاظ قانونی می‌توان کاری کرد؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 3850 20 خرداد ماه 1395 ساعت: 11:12:40
تهمت

ببخشید یه مشکل..من و نامزدم باهم رابطه جنسی داشتیم ولی حالا نامزدم بهم تهمت میزنه میگه من اصلن باتو رابطه نداشتم باید طلاق بگیریم ..هرروز یه بهانه در میاره که منو طلاق بده.حالاهم میگه با یکی دیگه رابطه داشتی و آبروتو میبرم و طلاق میدم .واقعن نمیدونم چیکار کنم...عایا پزشکی قانونی مشخص میکنه که من با نامزد خودم رابطه داشتم؟؟؟معلوم میشه یانه؟؟؟تورو خدا زود جواب بدین
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1968 15 خرداد ماه 1393 ساعت: 9:9:43
تاسیس

سلام
دوستان همونطور که خیلی از افراد اطلاع دارن برای کارهای مستقل و در واقع خویش فرمایی ما نیاز به مجوز داریم که از مرجع های و صنف های مربوطه اجرا میشه اما سوال اساسی من این هست که آیا برای تاسیس خوده این مرجع ها (به عنوان مثال تاسیس اتحادیه ، یا حتی تاسیس کلانتری ، ...) مجوزی نیاز هست خیلی دنباله جوابش هستم ضمنا دوستان من فقط دنبال جواب برای اطلاعات هستم ممنون
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 2536 2 آذر ماه 1393 ساعت: 12:22:52
تحصیل مال از طریق نامشروع


من یکسال پیش یک گوشی هوشمند پر از اطلاعات مهم را داخل یک ماشین (گم) کرده و دیگر از آن خبری نشد تا اینکه پس از پیگیری توسط شرکت مخابرات ایرانسل سیمکارت انداخته شده روی آن را ردیابی کرده و دو نفر به عنوان متهم از نظر دادگاه شناسایی گردیده و حکم تحصیل مال ازطریق نامشروع برای آنان صادر شد تا مشخص گردد کدام یک از آنان است که پس از اظهارات متهمین، یکی از آنان بعنوان متهم اصلی شناخته شد و به من گفتند پرونده بسته شده است و برای اظهار نظر رفته است که پس از مدتی جواب ابلاغیه من به شرح ذیل میباشد:
در خصوص شکایت شاکی مبنی بر مفقودیت گوشی اش ردیابی آن دلالت بر پیدایش آن توسط متشکی عنهم دارد و موضوع استرداد بایستی از طریق حقوقی پیگیری شود و ارکان عمل ارتکابی با ماده 2 قانون تشدید مجازات منطبق نمی باشد لذا توجها به نظر دادیار محترم اظهار نظر مستندا به ماده 177 قانون آیین دادرسی کیفری قرار منع تعقیب صادر و مراتب در اجرای بند (ک) ماده 3 اصلاحی قانون تشکیل محاکم عمومی و انقلاب اعلام می گردد. این قرار مستندا به بند (ن) ماده 3 قانون اخیر الذکر ظرف 10 روز از ابلاغ اعتراض از سوی ذینفع خواهد بود.
----
حال پس از گذشت یکسال دوندگی دنبال این مسئله متهمین تبرئه گردیدند و سر من بی کلاه. این در صورتی است متهم اصلی چندین بار با من تماس داشته که با هم توافقی این قضیه را حل کنیم و خودش در سخنانش ابراز داشتند که یا پوله مال را بهم بدهد یا خوده مال را پس بدهد. اگر تحصیل مال از طریق نامشروع از نظر دادگاه نیست پس یعنی آنرا دزدیده و در هنگام پیدا کردن گوشی گم شده آنرا به صاحب اصلی اش پس نداده است و از آن سوء استفاده کرده و من ادعای حصیت دارم از ایشان. مشاورین و وکلای عزیز در این خصوص چه باید بکنم و چطوری اعتراض خود را به دادگاه ابلاغ نمایم تا بتوانم حق خود را باز پس گیرم ؟؟؟

از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 2540 3 آذر ماه 1393 ساعت: 15:2:40
مجازات هک نرم افزار


من نرم افزاری رو هک کردم وبرای اینکه از این راه دیگه هک نشه با ناشر ان تماس گرفتم و مشکل نرم افزار رو با انها در میان گزاشتم و بجای انکه انها از من متشکر باشن قصد شکایت از من را دارن حالا از لحاظ قانونی میتوانن من رو متهم کنن؟ اگر بله به چه جرمی؟ من حتی این نرم افزار رو از شرکت خریداری کرده بودم و برنامه هک شده رو تکثیر هم نکردم
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 2544 6 آذر ماه 1393 ساعت: 3:9:25
محاسبه میزان فروش

سلام

یک سوال داشتم. من در یک استودیو عکس می خوام شریک بشم. ولی دور کاری همکاری می کنم و اونجا نیستم.
می خواستم بدونم چطوری میشه یک سیستمی درست کرد که من بفهمم میزان مشتری ها و چقدر بوده؟

من خودم تو فکر فرم سفارش آنلاین بودم که یک پنل باشه که مشتری که میاد این فرم پر شه و من هم با لاگین
کردن بتونم چک کنم و ببینم. ولی تو این حالت هم میشه طرف فرم رو پر نکنه. و من هم نفهمم.
کلا بهترین راه حل چیه؟

مثلا تو یه رستوران حتما فاکتور داده میشه و میشه مقدارش رو دقیق حساب کرد ولی تو این استودیو نمیدونم چیکار
میشه کرد.

شما نظری پیشنهادی دارید؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 2641 8 دی ماه 1393 ساعت: 13:22:16
معافیت سربازی !

من برادر بزرگم معافیت پزشکی گرفته ! آیا من هم میتونم معافیت بگیرم ؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 84 29 مهر ماه 1388 ساعت: 12:8:8
سوال در مورد خدمت سربازیم

سلام دوستان
من 1 سال و نیم پیش برای خدمت سربازی اقدام کردم
یه آشنا تو لنگرود داشتیم گفتیم بریم اونجا اقدام کنیم
رفتیمو اقدام هم کردیم اما به من گفتن شما باید بری شهر خودت محل سکونتت اونجا اقدام کنی
حالا خر بیار و باقالی بار کن
پرونده من رو گفتن باید بفرستیم مرکز استان اونجا ثبت بشه شما باید بری رشت اونجا پیگیر باشی
محل سکونت من رامسر بود . مرکز استان هم مازندران
به هر حال من فقط تا اینجای کار رو دنبال کردمو هیچ کار دیگه ای برای رفتن به خدمت هم از روی تنبلی هم اینکه دیدم کار پیچ خورده انجام ندادم
الان میخوام پیگیر پرونده باشم
سوال من اینه که الان تکلیف پروندم چیه ؟ آیا سرباز فراری به حساب میام ؟ ایا اونا خودشون ترتیب اثر دادنو منو سرباز اعلام کردن ؟
میخوام تکلیفمو قبل اینکه دوباره برم دنبال پیگیری پرودنم بدونم
من 6 سال غیبت کردم
آیا معافیت پزشکی شامل حال من میشه ؟ مشکل جدی در ناحیه استخوان پا دارم
تروخدا کمک
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1150 25 تیر ماه 1392 ساعت: 22:51:51
فروش کلیه

سلام من دختری 21 ساله هستم به علت جدایی پدر مادرم و مشکلات مالیی که مادرم دارد میخواهم کلیه ام را بفروشم برای این کار ایا اجازه پدرم الزامی است؟ و باید به کجا برای فروش کلیه ام مراجعه کنم؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1157 29 تیر ماه 1392 ساعت: 14:46:19
سريع ترين راه پليس شدن!

من عاشق اينم كه پليس بشم، البته نه مثل بچه ها! من شديدا از قانون شكني و خلاف و زورگويي بدم مياد، طوري كه موقع شنيدن همچين خبرايي اعصابم داغون ميشه....

(((( ميخام راهي پيدا كنم تا بهم محمات لازمو بدن تا دست بكار شم))))
من زور گويي رو نميتونم تحمل كنم... و همين الانم كارايي ضد قانون شكني ميكنم - اما نميشه زياد كاري بكنم... و و و...
حالا چيكار كنم ؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1618 19 بهمن ماه 1392 ساعت: 19:26:33
انتقالي

من كارمند پيماني شهرداري هستم آيا ميتوانم به آموزش و پرورش انتقالي بگيرم؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1688 10 اسفند ماه 1392 ساعت: 12:37:22
سوابق شرکت

سلام
چطوری و از کجا می تونم سابقه یک شرکت و قانونی بودنش و اینکه ثبت شده هست یا نه رو دربیارم؟ البته من فقط اسم شرکت رو دارم. توی اینترنت هم سایتی در این مورد هست؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1749 28 اسفند ماه 1392 ساعت: 1:1:25
معافیت کفالت

سلام .ببخشید من 1برادر معاف پزشکی مجرد (به علت افسردگی)و 2خواهر متاهل دارم و پدر بنده 58 ساله و معافیت پزشکی(افسردگی)دارد.آیا من میتوانم کفالت برادر و پدر بیمار را بگیرم ؟ مچکر
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1806 25 فروردین ماه 1393 ساعت: 23:49:10
چک

از شخصی چکی دریافت نمودم وبه علت عدم پرداخت وی به دادگاه مراجعه نمودم ولی بخاطر شاهدی که شخص به دروغ اورده دادگاه ادعای مرا مبنی بر بدهکار بودن شخص رد کرده است دلیل دادگاه این است که شخص شاهد خانواده شهید بوده وخانواده شهید هیچ وقت دروغ نمیگوید لزااز شما راه چاره میخواهم
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1293 30 شهریور ماه 1392 ساعت: 13:57:1
طلاق

سلام مهریه چند سکه به زن تعلق میگیره ؟نفقه زن از روز عقد بهش تعلق میگیره یا روز عروسی؟ و به خاطر نتونستن پرداخت مهریه زندان می اندازنند؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1319 19 مهر ماه 1392 ساعت: 19:23:39
معافیت

سلام خسته نباشید...ما چهار داداش هستیم...هر سه داداشام رفتن خدمت و اومدن...من میتونم معافیت بگیرم؟ لطفا راهنماییم کنین..من الان دانشجو هستم
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1329 21 مهر ماه 1392 ساعت: 23:51:11
معافیت قبل تحصیل

من فارغ التحصیل هستم و میخواهم سال دیگر دوباره کنکور بدهم. نمره ی چشم هایم جمعا بالای(نزدیک بین) 8 است. برای معافیت قبل از تحصیل در دانشگاه چه اقدامی باید بکنم؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1343 28 مهر ماه 1392 ساعت: 20:31:11
هزینه بالای آب بها بدلیل خرابی تجهیزات داخلی ساختمان

سلام هزینه آب واحد ما هر دوره 2 تا 3 هزار تومن بوده است ( 4 دوره ) ولی دوره آخر یک مرتبه 600 هزار تومان شده است این در حالی است که مصرف ما همان مقدار قبل است و احتمالا به تجهیزات ساختمان یا نشتی و ... مربوط است اداره آب هم میگوید این مقدار به یک طریقی مصرف شده و اشتباهی در کار نیست . این در حالیست که امکان ندارد یک واحد 39 متری طی یک دوره با آب جدا این مقدار مصرف نماید آیا این آب بها باید توسط مستاجر پرداخت گردد یا مالک ؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1401 10 آذر ماه 1392 ساعت: 16:15:35
مشکل در حل مشکل

سلام من بخاطر رابطه شوهرم با یک زن شوهر دار دچار مشکل شدم وبعد از کلی دوندگی تونستم ازش جدا بشم یک پسر دارم که با توجه به اینکه حق دیدار دارم پدرش اجازه دیدنش رو به من نمیده از رفتن به دادگاه وشکایت کردن هم خسته شدم ، بنظر ششما چطور با این قضیه کنار بیام
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1424 23 آذر ماه 1392 ساعت: 0:16:57
پاسپورت حیوانات

آیا برای حیوانات خانگی باید پاسپورت و گذرنامه گرفت؟چرا؟
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1512 26 دی ماه 1392 ساعت: 14:50:11
مهم

+شماره کجاست؟ با من تماس گرفت.
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1531 30 دی ماه 1392 ساعت: 13:23:18
پیگیری کارت پایان خدمت

با سلام داداش من کارت پایان خدمت نداره و الان که ازدواج کرده خیلی مشکل داره از لحاظ بیمه و کارهای دولتی ، البته رفته خدمت سربازی ولی همه اش پشت سر هم نبوده مثلا در 3 سال 18 ماه خدمت کرده الان که پیگیری کرده میگن کارت المثنی براش صادر شده و شماره کارت هم پلیس +10 بهش داده ولی میترسه پیگیری کنه لطفا راهنمایی کنیدتا من بهش بگم چیکار کنه راستی داداشم متولد 1357 هستش
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1568 9 بهمن ماه 1392 ساعت: 13:35:50
شرایط معافیت کفالت

با سلام، بنده 24 ساله هستمو 2 تا برادر بزرگتر دارم که هر دو خدمتشونو کامل انجام دادنو چندین ساله که متعهل هستنو ساکن یه استان دیگه هستند، پدرم هم 66 سالشونه. امیدی به معافیت سربازیم هست؟!
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 926 9 تیر ماه 1391 ساعت: 9:23:10
ادامه بیمه بعد از 6 سال

بعد از شش سال اگر بخواهم بیمه ام را در تامین اجتماعی ادامه دهم امکان دارد یا نه؟ چون از سال 1381 تا 1385 از طرف شرکتی بیمه شده بودم ولی پس از بیرون آمدن از آنجا دیگر دنبال آن نرفتم. الان می توانم بیمه خوداختیاری کنم یا چون وقفه افتاده امکان ندارد.
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 994 7 دی ماه 1391 ساعت: 11:58:26
حکم معتاد

با سلام برادرم مریضه ومعتاد همیشه مواظبش بودم چند روز پیش با فردی معتاد میره بیرون وان فرد 2 گرم کراک داشته ونیروی انتظامی دستگیرشان می کنند وضعیت روحی خانواده مناسب نیست برادر جوانی را در تصادف از دست دادهایم و14 روز است ازین برادرم بی خبریم میخوام بپرسم جزاش چیه حکمش چیه
از گروه : سایر سوال و جواب های حقوقی شماره: 1022 14 اسفند ماه 1391 ساعت: 21:29:31پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات