جستجوی سوال
متن سوال:

گروه مربوط به سوال:

خودتان سوال بپرسید!
همچنین می توانید با تکمیل فرم عضویت ، ازین پس سوال های خود را در سامانه ثبت کنید تا کارشناسان و سایر کاربران به آنها پاسخ دهند.

مشاهده سوال ها بر حسب گروه آنها

به منظور انتخاب دقیق تر، دامنه سوال را محدودتر نمایید، اگر تنها گروه اصلی را انتخاب کرده باشید، تمامی سوال های موجود در این گروه به نمایش در خواهد آمد.
پیشنهاد می شود حتما گروه تخصصی تر را برگزینید.

گروه سوال را انتخاب نمایید: گروه تخصصی تر را برگزینید:
تعداد جواب برای نمایش در هر صفحه:    
سوال در مورد بورس

آیا صنایع دولتی که در بورس عرضه می شوند، پس از واگذاری به طور کامل واگذار می شوند؟؟ چرا؟؟؟
از گروه : سایر سوالات بورس شماره: 3523 20 مهر ماه 1394 ساعت: 22:22:55
سرمایه گذاری در بورس آمریکا

سلام دوستان..من یک سوال تخصصی دارم و خواهش می کنم اگر کسی واقعا در این زمینه صاحب نظر هست و اطمینان دارد،جواب من را بدهد.اگر کسی اطلاع دقیقی در مورد این موضوع ندارد و یا اطمینان ندارد،ترجیحا جواب ندهد زیرا من برنامه ی آینده ی خود را بر اساس این سوال جهت دهی می کنم و نیاز دارم که جواب دقیق را بدانم..آیا با برداشته شدن تحریم ها باز کردن حساب در بورس آمریکا (منظورم بازار سهام خود کشور آمریکا است،نه فارکس) امکان پذیر خواهد بود برای ما ایرانی ها؟در این صورت آیا دولت سیاست های مالیاتی اتخاذ می کند؟ ممنون
از گروه : سایر سوالات بورس شماره: 3571 26 آبان ماه 1394 ساعت: 15:39:20
بورس به عنوان کار با در آمد ثابت

سلام
من خواستم بدانم که اگه کسی بخواد از بورس به عنوان کار با درآمد متوسط و ثابت استفاده کنه چه مقدار پول باید وارد بازار بورس بکنه ؟؟ (منظورم از درآمد فقط سود تقسیمی شرکت هاست و از متوسط شش میلیون تومان در سال )

یعنی اگه کسی بخواد از بورس سالی شش میلیون تومان (یا یه مقدار هم کمتر) به عنوان سود تقسیمی بگیره چه قدر پول باید وارد بورس بکنه؟
از گروه : سایر سوالات بورس شماره: 3798 1 اردیبهشت ماه 1395 ساعت: 13:42:47پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات