سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

فرق آموزش محور با پژوهش محور

فرق آموزش محور با پژوهش محور چیست؟171
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

4


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده5656
8422
16841

Guest

دوستای خوبم دانشگاه های آموزش محور که از سال 88-89 شروع کردند لازم نیست پایان نامه ارائه بدی و فقط باید چند تا واحد بیشتر بگدرونی در واقع اسمش روشه و هیچ پژوهشی در کار نیست.
0
امتیاز


5656
8422
16841

Guest

هیچ فرقی نداره
دو تاش بعد از این که گرفتی میفهمی خود ارضایی بوده
نکن.... بده....خودارضایی نکن...
بله....
0
امتیاز


5656
8422
16841

Guest

گروه آزمون و سنجش: مشاور عالي سازمان سنجش شيوه‌هاي آموزش محور و پژوهش محور در دوره كارشناسي ارشد را تشريح كرد :‌تحصيل در شيوه آموزش محور با محوريت آموزش و به صورت واحدهاي درسي و بدون پايان نامه بوده كه گذراندن حداقل دو و حداكثر 4 واحد سمينار، تحقيق و تتبع نظري الزامي است و در ساير موارد عيناً مطابق آئين‌نامه آموزشي دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته است، البته بايد توجه داشت كه فارغ‌التحصيلان اين دوره هيچ منعي براي ادامه تحصيل در دوره دكتري ندارند. توكلي ادامه داد: بر اين اساس داوطلبان تحصيل در رشته محل‌هاي شيوه آموزش محور نسبت به درج كد رشته محل هاي مربوط، در فرم انتخاب رشته اينترنتي به ترتيب علاقه به همراه ساير كد محل هاي انتخابي اقدام كنند. وي در تشريح شيوه پژوهش محور، گفت:‌ دوره‌اي با محوريت پژوهش است كه دستاورد آن ارائه فناوري جديد، ارائه نظريه و ايده جديد، توليد دانش فني، ثبت اختراع و غيره است كه مشتمل بر اخذ واحدهاي درسي محدود و الزام به ارايه پايان‌نامه است. تعداد واحدهاي درسي در اين شيوه 6 تا 10 واحد است و دانشجو مي‌تواند هم زمان با واحدهاي آموزشي، واحدهاي پژوهشي خود را انتخاب كند
0
امتیاز


5656
8422
16841

Guest

در مورد مقطع کارشناسی ارشد، دوره های آموزش محور به دوره هایی گفته می شود که مبتنی بر درس (Course based ) هستند و در واقع در آنها پروژه پژوهشی انجام نمی شود و پایان نامه ندارند. اما به جای آن واحد های درسی بیشتری را لازم است بگذرانند.
اما دوره های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور مبتنی بر پژوهش بوده و برای اتمام آنها نیاز به ارائه و دفاع از پایان نامه می باشد.
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات