جدیدترین سوالات
عزیزان عزیز بنده به شخصه قبل از گرفتار شدنم به اعتیاد به شدت مخالف اعتیاد و سیگار بودم یه شکست تو زندگیم باعث شد با کمک یه رفیق نا باب برای ارامش و بهتر شدن حالم متادونو بهم معرفی کرد بار اول یه دونه قرص ۲۰ بهم داد بدنم پاک بود بعد از یک ساعت به شدت حالم خوب بود قلیان زیادیم روش کشیدم بعد دو ساعت استفراغ و سرگیجه گرفتم نصف شب احساس خفگی بهم دست داد و با خواست خدا تونستم از جام بلند بشم و یه پارچ بزرگ دوغ محلی غلیظ خنک تو یخچالو سر کشیدم و همون باعث شد از اور دوز نمیرم .تا دو روز خوب میخابیدم و حالم خوب بود دوباره رفتم یکی دیگه خوردم و باعث میشد اعتناد بنفسم بالا بره و خوش باشم .ازون روزا ۳ سال میگذره که من متادون میخورم چند بار ترک کردم بازم خوردم الان دوباره کنار گذاشتم واقعن دیگه خسته شدم ازین متادون لعنتی قیافم شبیه معتادا شده لاغر شدم خانوادمم بهم شک کردن و باعث شد الان ۶ روزه تو ترکم بیقراری شدید دارم نمیتونم یجا وایسم و حال بلند شدنم ندارم امروز یدونه قرص بی ۲ خوردم خیلی سر خوشم کرده به نظرتون لغزش کردم و هرچی این چند روزو تحمل کردم الکی بوده یا ن با دوز خیلی کم بی ۲ متادونو ترک کنم .دوستان عزیز هر کدوم علم و تجربشو دارین بهم کمک کنین مرسی

سلام
من یه مشکلی دارم که کله زنده گیم رو درگیر کرده
من اریا (اسم مستعار)17از تهرانم
نمیدونم چجوری بگم
من از لحاظ تیپ و ظاهر یکمی از بچه محله هام بهترم و خوشگل ترم
تو شبکه های مجازی یا حتی بیرون از اینجا خیلی از پسرای بزرگتر میان سمتم و بهم خوبی میکنن و بهم نزدیک میشن
من هم متوجه میشم که قصدشون گی هست
اما به قول معروف ادم خاکی ای و خجالتی ای هستم به خاطر محبت هاشون به چت کردن و صحبت کردن باهاشون ادامه میدم بعد یه مدت که پیشنهاد میدن که مثلا بریم یه قلیون باهم بکشیم یا بریم بیرون
منم پسری نیستم که اهل گی و اینا باشم و رد میکنم و اوناهم اصرار و این حرفا خلاصه زندگیم شده سروکله زدن با این پسرا
گاهی وقتا به خودم لعنت میفرستم که اصن چرا از همون اول باهاشون سلام علیک کردم که اینطوری بشه
سرتونو درد نیارم... یه راه راه تروخدا پیش روم بزار که ازین مخمصه دربیام.امروزم مجبورم برم پیش یکی که بهم الان دارم پیش یکی که خیلی هوامو داشته و حدودا بیستو پنج سالشه تروخدا کمکم کن بتونم زندگی ساده خودم ادامه بدم
مرسی
اریا*(اسم مستعار) 17 از اسلامشهر
سال اخر حسابداری(فنی)

سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

روشهای پولدار شدن، رسیدن از فرش به عرش !!!!!!

1250
تومان جایزه بهترین جواب
0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

3


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

3 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز6111
9443
30584

Guest

سلام دوستان کتاب ثروتمندترین مرد بابل را مطالعه کنید تا بدانید راه و روش ثروتمند شدن چیست.
0
امتیاز


6111
9443
30584

Guest

سرمایه‌ گذاری کنید.
چند تا درآمد برای خودتان ایجاد کنید.
پس‌ انداز را اولویت خود قرار دهید.
هزینه‌های اضافی خود را کاهش دهید.
با تنبلی خداحافظی کنید.
به‌ روز باشید تا ثروتمند شوید.دنیا هر روز در حال تحول است. یکی از شرایط بی‌بروبرگرد برای پولدار شدن، سازگاری با شرایط جدید است. پایبندی و اصرار بیهوده روی تکنیک‌هایی که سن و سالی از آنها گذشته و دیگر کاربرد چندانی ندارند، تنها هدر دادن زمان و هزینه است. در این صورت خیلی زود از گردونه‌ی رقابت حذف می‌شوید.
به سراغ خدمات بروید.خدمت به مردم با ارائه‌ یک محصول و خدمات خوب.
در نهایت خیلی به پول فکر نکنید.
0
امتیاز


6111
9443
30584

Guest

از نظر من در ابتدا و اولین حرکت در زمینه پولدار شدن ،باید باورهای محدود کننده یا باورهای مانع را از ذهن خود دور کنید .این باورها شبیه یک سوراخ کوچک در ذهن شما می باشد. مثل اینکه شما یک سطل آب داشته باشید که یک سوراخ درون آن قرار داشته باشد. مطمئناً آن سطل هیچوقت پر نمی شود و همیشه در حال چکه کردن است. باورهای مانع تا این حد می توانند مخرب باشند و شما را از دستیابی به ثروت دور نگه دارند.
معمولاً افراد در ابتدای هر شغل و کسب و کار جدید، هیجان زده هستند و به خودشان می گویند من ثروتمند می شوم! تا چند ماه انگیزه دارند و بعد از یک مدت وقتی به آن چیزی که می خواهند نمی رسند و شکست می خورند، به خودشان می گویند: دیگر بس است… از دویدن دنبال پول و تلاش برای پول دار شدن خسته شدم!

آنها به این فکر می کنند که پول چیز بی ارزشی است و زیادی آن خوشبختی نمی آورد. آنها با این طرز تفکر، به روال قبلی خودشان باز می گردند و برای اینکه دلیلی برای تلاش نکردن داشته باشند، به معنویت روی می آورند و به خودشان می گویند: پول خوشبختی نمی آورد!

نکته مهم این است که باید به هر دو جنبه مادی و معنوی زندگی اهمیت دهید و هیچوقت به این فکر نکنید که پولدار بودن و معنویت، نمی توانند در کنار هم قرار بگیرد. از آنجاکه هیچکس به ما یاد نداده که معنویت و ثروت می تواند توأمان باشد، ما این دو را دو معقوله متفاوت و کاملاً جدا از هم می دانیم. همه به ما گفته اند که پول بد است، مردم پولدار بدجنس هستند، نمی توانید هم پولدار باشید و هم معنوی.

وقتی بتوانید قوانین معنوی را با قوانین مادی ترکیب کنید، به ثروت و استقلال مالی می رسید. خیلی از مردم، این طرز تفکر اشتباه را دارند که باید یکی از این ۲ راه را برگزینند. به بیان دیگر، یا خیلی معنوی باشند یا فقط فکر کسب و کار، پول و ثروت باشند. چرا نتوانید همزمان ثروت و معنویت را باهم داشته باشید؟ ما یکبار زندگی می کنیم و البته که باید سالم باشیم، البته که باید یک زندگی خانوادگی خوب داشته باشیم، البته که باید یک مادر و پدر لایق باشیم، البته که باید انسان بامحبت و مهربان باشیم. چرا نتوانید یک خانه زیبا، یک ماشین خوب و یک تفریح خوب داشته باشید؟ چرا باید پول کافی نداشته باشید تا بخواهید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و به مردمی که نیاز به دست یاری بخش شما دارند، کمک کنید؟
0
امتیاز
guest : با مطالعه
- دیروز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     


1250 تومان هدیه بهترین جواب

2500 تومان هدیه بهترین جواب


20000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.