سلام و خسته نباشید
دختری 26 ساله هستم از نظر عاطفی و احساس امنیت بسیار وابسته به والدینم می باشم.این مسئله از دوران کودکی با من بوده من بدون پدر مادرم هیجا نمی رفتم و شب را هیج جا نمی ماندم یعنی نمی توانستم بمانم دلدرد شدیدی پیدا میکردم این روند رفته رفته کمتر شد تا اینکه بعد از یه مزاحمت خیابانی که باعث ترس شدید من شد پدرم مرا به دانشگاه میبرد و این باعث از دست رفتن اعتماد به نقسم شد به طوریکه وقتی 22 ساله بودم و دانشگاه شهر دیگری قبول شده بودم انصراف داده و مجددا در آزمون شرکت کردم تا در شهر خودم قبول شوم . اما در شهر خودم سعی کردم بیشتر روی پای خود بایستم و با این مشکل بجنگم جنگیدم و موفق شدم حالا دختری که در شهر خود به هیج جایی تنها نمی رفت همه جا تنها میرود. اما حالا...
چندی پیش در مقطع ارشد دانشگاه تهران پذیرفته شدم و باید در هفته 2 روز به تهران سفر کنم.و دوباره همان استرس و دلهره به سراغم آمده با اینکه تا به حال پدر مادرم مرا تنها نگذاشته و همراهم بودند اما در هر سری رفتن دچار استرس شدید میشوم.مدام ذهنم درگیر جزئیات است اگر ماشین خراب شود، اگر در راه ماندم ،اگر خانوادم همراهم نیایند و اگرهای بسیار دیگر.البته وقتی شهر خود هستم بسیار راحت به هرجایی می روم اما در شهر دیگر خیلی میترسم این استرس و دلهره عذابم میدهد خواب و خوراک را ازم گرفته.حتی با وجود اینکه میدانم مادرم همراهم خواهم آمد اما باز استرس دارم و متاسفانه وقتی دچار دلهره میشوم دلدرد شدید میگیرم کل مغزم معطوف به استرسم میشود و نمیتوانم به درسم برسم اصلا متوجه حرفهای استاد نمی شوم و فقط میخواهم به شهرم برگردم.
میخواهم کمکم کنید این شرایط مرا عذاب میدهد.ترسم از این است که در هنگام تشکیل زندگی این مسئله به معزلی بزرگ تبدیل شود.

جدیدترین سوالات

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

بخشی از متن سوال:

روشهای پولدار شدن، رسیدن از فرش به عرش !!!!!!

18000
تومان جایزه بهترین جواب
0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

17


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

17 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز0
1
0

samcg20

گاهی اوقات مشکل ما پیدا کردن جواب نیست بلکه خود سوال ه. اینکه بدونی هدفت از ثروتمند شدن چیه و اینکه اصلا فرض کنی به اون ثروت برسی، آیا برنامه ای براش داری یا صرفا میخوای حاشیه امنیت خودتو ببری بالا؟ مسلما یک فرد موفق کسی نیست که برای پول تلاش کنه، بلکه کسی ه که برای رسیدن به یه جایگاه یا خلق یک محصول خاص تلاش کنه. پس قبل از همه این ها مشخص کن چه چیزی و ته قلبت دوست داری و با توانایی هایی که داری چه باری و میتونی از روی دوش جامعه برداری چون به هر صورت اون ها مخاطبان تو هستن و روزیت از جانب اونا سمتت میاد، بعد میتونی هدف اصلیت و مشخص کنی و پله پله برای رسیدن بهش قدم برداری. اون موقع ست که هیچ وقت از کارت خسته نمیشی و چشم ببندی باز کنی میبینی به جایگاه بالایی رسیدی فقط هدفتو پیدا کن و روش تمرکز کن
0
امتیاز


6462
10172
40569

Guest

درس بخون.پارتی داشته باش.کار کن.تمام.
0
امتیاز


0
3
0

abbasshams

ببینید یه وبسایت اومده به اسم pooleno که در مورد ارز هست
به ازای هر نفر که دعوت کنید به شما 15 هزار تومان میده
من لینک رفرال خودم رو میزارم و اگه دوست داشتید با لینک من ثبت نام کنید
لینک اصلی وبسایت هم میزارم تا عادی ثبت نام کنید
لینک رفرال خودم :
ورود به سایت
لینک اصلی :
ورود به سایت با لینک اصلی
0
امتیاز


0
3
0

abbasshams

زبان PHP یاد بگیرید
پروژه های میلیونی دریافت میکنید
0
امتیاز


0
3
0

abbasshams

زبان PHP یاد بگیرید
پروژه های میلیونی دریافت میکنید
0
امتیاز


6462
10172
40569

Guest

کتاب اثر مرکب رو بخون جوابتو میگری
0
امتیاز
guest : بله میشه
ولی باید احساسات رو خفه کنی که دلت نسوزه که این کار کسی ضرر میکنه و یا تو موقعیتی نباشی که دلت نیاد بگی پول ندارم بهت قرض بدم
چون میبرن وقتی ارزش پولت بی ارزش بود پس میدن
- 23 مهر ماه 1401


1
1
41

sinarad

قطعا با تلاش و پشتکار میشه به موفقیت های بزرگ رسید راه های زیادی برای کسب درآمد وجود داره که کسب درآمد از فضای مجازی یکی از بهترین روش هاست افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند درآمدهای بسیار زیادی دارند هر چند برای کسب درآمد از اینترنت باید ابتدا مهارت های لازم رو یاد بگیرید و سپس شروع به فعالیت مورد نظر خود کنید این وبسایت داره با تولید محتوا از اینترنت کسب درآمد میکنه که برای مثال اون رو به اشتراک گذاشتم

0
امتیاز


1
2
41

Mersana

من یه راه بلدم ما کشاورزیم موقع برنجکاری پول شدید نیاز داریم طرف میاد برنج یا پنبه مارو پیش خرزد میکنه چون مجبوریم مثلا هزینه کاشت تا برداشت یک زمین صدمیلیون اون‌ زمین سه تن برنج محصول میده ما به اجبار صدمیلیون قرض میگیریم برنجمون کیلو هشتاد هزاره ما نصف قیمت بهش میفروشیم مثلا پنجاه هزار تومن، سه ماه بعد برداشت برنج میاد ماقرارداد بستیم دوتن برنج کیلو پنجاه هرار باید بهش بدیم جالبه بعد سه ماه قیمت برنج شاید 130هزار میشه طرف 100میلیون داده 260میلیون گرفته یعنی تو سه ماه 160میلیون راحت سود کرده حالا حساب کن یک میلیارد داشته باشه بعد سه ماه میشه 2میلیاردو 600میلیون پولش کجا میشه اینجور راحت پول دربیاری جز ازما کشاورزای بدبخت😢
0
امتیاز
guest : ( لینک ) - 21 شهریور ماه 1401


6462
10172
40569

Guest

بدون داشتن سرمایه و مهارتی میتونید با تلفن همراهتون کسب درامد خوبی رو داشته باشید ،میتونید از طریق لینک زیر اقدام کنید ( لینک )
0
امتیاز
guest : با ثبت نام تو این لینک 15 هزار تومن واریز آنی خواهی داشت
( لینک )
- 10 شهریور ماه 1401


6
15
58

TheMrKamyar

ببین برای رسیدن از فرش به عرش چهارتا تا چیز نیاز داری
تلاش تلاش انگیزه مهارت
اول باید ببینی چی بلدی یا به چی علاقه داری که تو یک هدف کوتاه مدت بهش برسی و رشدش بدی
و بعد شروع کنی به عرضه کردنش که ملت جذب هنر و مهارت تو شن
اونوقته که دیگه میتونی باهاش طی یک هدف بلند مدت به هرچی که میخوای برسی
حالا چرا تلاش رو دوبار گفتم
چون شما اگه کم تلاش کنی انگیزه و مهارت هم داشته باشی بیهودس
ولی اگه انگیزه نداشته باشی طیمسیرت تلاش کنی به دست میاریش
مهارت نداشته باشی میتونی با تلاشت به دست بیاریش
0
امتیاز
guest : ( لینک ) - 22 تیر ماه 1401مشاهده ی سایر جواب ها


1 2

آخرین صفحه : 1 از 2 اولین
جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     
با عرض سلام
اینجانب با شخصی در سال 1391 جهت کاری یک قراردادمشارکت مدنی جهت واردات دام زنده منعقد نمودیم ایشان بعنوان سرمایه گذار مبلغ 198 میلیون به اینجانب رساندند و 67 میلیون دیگر هم بابت دو مجوز واردات هزینه کردند و یک 35 میلیون دیگر هم خودشان بابت یک مجوز واردات دیگر هزینه نمودند و اینجانب مجری کار پس از اینکه ما عملیات واردات را انجام دادیم و همچنین دولت بخاطر مشکلات خود ارز مرجع را به ما ندادند و ما متحمل ضرر سنگینی شدیم.
با این حال من به سختی مبالغ دریافتی خودم را به ایشان برگرداندم و در تاریخ آذرماه 1392 هم طی یک چک 61 میلیونی رسید تسویه دریافت گردید و بدلیل اینکه پرداختیهای به حساب ایشان توسط چند نفر و در تاریخهای پراکنده بوده آن زمان دوطرف متوجه مبالغ پرداختی تکراری نشدیم ولی پس از آن ایشان در تاریخ خرداد ماه 1393 آمد و من را توی فشار گذاشت و بیش از دو برابر و نیم الباقی مانده که حدودا 28 میلیون بود چک تضمین تسویه نهایی و سود چکی به مبلغ 77 میلیون تومان تاریخ دار از اینجانب گرفتند و گفتند من کاری به ضرر ندارم .
بعد از آن بود که من باز به حساب ایشان پرداختی داشتم 35 میلیون تومان حتی بیشتر از الباقی تا قائله پایان یابد و چکهایم برگشت شود و در تاریخ مهرماه 1393 بود که به ایشان گفتم می بایست چکهایم ( چک 580 میلیونی تضمینی در قراردادمان و همچنین این چک 77 میلیونی ) را برگرداند و ایشان این چکها را که برنگرداند هیچ بلکه واقعه آن شب کذا را هم پدید آوردند.
ایشان در شب مورخ 9/10/1393 به همراه پسرشان و چند نفر دیگر که پایین ساختمان دفتر کار دوستم که من هم آنجا بودم بودند و می دانستند آمدند و با فشار و تهدید به قتل و غیره یک فقره چک 165 میلیونی بدون تاریخ بابت هزینه دو مورد مجوز و سود پول و بیش از دو برابر چک قبلی به زور از اینجانب گرفتند و گفتند هر وقت این چک را پاس کردی ما هم آن دوفقره چک قبلی را برمی گردانیم.
بعد از آن باز مجبور شدم مبالغی به حساب ایشان واریز کنم و تا تاریخ 15/5/1394 مبلغ 55 میلیون دیگر به حساب ایشان واریز کردم که با 35 میلیون پرداختی قبلی ام که 90 میلیون می شد حتی از چک قبلی 77 میلیونی نیز باز بیشتر دریافت کرده بودند و تا این تاریخ کل واریزی های من حدود 265 میلیون شده بود در صورتیکه کلاٌ من 198 میلیون دریافت کرده بودم . تازه آن ضرر ندادن ارز دولتی هم که حدود 180 میلیون تومان شده بود هم خودم پرداخت نمودم .
در ضمن برای کلیه اتفاقات پیش گفته هم قرارداد و هم فیشهای واریزی و هم شاهدینی موجود هستند.
بعد از این همه حکایات و ایشان البته دو فقره چک بدون تاریخ را خودشان تاریخ زده و کلیه چکها را در تاریخ 10/11/94 به اجرا میگذارد و بدلیل عدم حضور اینجانب در جلسات رسیدگی تا مرز حکم بدوی و تجدیدنظر و اجرائیه هم پیش میرود و از آنجایی که بعدا قضات شعبه بدوی و تجدیدنظر متوجه حقانیت اینجانب گردیدند متفقاً گفتند بروید شکایت کنید نتیجه بگیرید بیاورید تا ما رای را درست کنیم. منظورشان زورگیری – خیانت در امانت و از همه مهم تر رباخواری بود.
اینجانب ابتدا از ایشان به جرم تهدید به قتل و زورگیری و غیره از ایشان شکایت کردم و با اسناد و مدارک و شاهدین ماجرا ولی بدلیل گذشت مرور زمان این شکایت نتیجه ای نگرفت و قرار منع تعقیب صادر شد.
دیگربار جدیداً اینجانب از ایشان به جرم خیانت در امانت شکایت کردم که ارکان آن هم کامل است با وجود اسناد و فیشهای واریزی و برگ تسویه حساب و همچنین شاهدین بدلیل شاید نفوذی ایشان داشته باشد چون همیشه میگفت من پسر عموی فلانی هستم باز در دادسرا برای ایشان قرار منع تعقیب صادر شده و می گویند مسئله شما حقوقی است بروید حقوقی شکایت کنید.
حقوقی به ما میگویند بروید کیفری و کیفری می گوید بروید حقوقی آخرش من در حال پاسکاری شدن هستم البته هر دو پروندهها نیز در جریان هستند.
حال سئوال این است که : آیا میتوانم از ایشان به جرم رباخواری که این واقعیت هم وجود دارد شکایت کنم و چطور ؟ و اگر جواب مثبت است چطور شکایت کنم که اولاً بدلیل شکایتهای قبلی آن را تو هوا بفرستند یعنی ول شود و دیگر اینکه بحث ربا است مشکلی برای خودم پدید نیاورد از بحث آن نفوذی که همیشه مدعی بوده میگویم.
با تشکر از شما که تحمل نموده و مشکل من را مطالعه نمودید و از شما خواهشمندم مرا راهنمایی نمائید..
پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.