جدیدترین سوالات

سوال های تصادفی

سلام.من در رابطه با یکی از نزدیکترین فرد زندگیم سوالی دارم.اون یه خانوم جوونه که خیلیییی برام مهمه حالش.در کودکی سابقه حس کردن یه موجود خیالی رو داشته که به اسم صداش میکرده با پی گیری خانواده متوجه شدن که این مسئله برای بچه های تو اون سن و سال طبیعیه.ماباهم خیلی راحتیم واسه همین مشکلاتشو باهام درمیون میزاره.پارسال بود که میگفت خیلی میترسم.وقتی ازش پرسیدم از چی؟ میگفت حس میکنم یکی پیشمه یکی پشت سرمه خیلی میترسم و اینا.یروز بهم گفت اون موجود وحشتناک هی ازم میخواد که مثلا خودمو از پله ها بندازم پایین هی اینو بهم میگه منم هربار به تو فک میکنم که دوست دارم و اینکارو نمیکنم.نگران کننده بود سعی کردم کنارش باشم حرفاشو بهم بزنه تا بعد یه مدت یادش رفت اما الان دوباره برگشته اون حس هاش.دیشب دوباره بهم گفت خیلی میترسم با اینکه تنها نبود تو خونه اما باز میترسد میگفت فک میکنم یه موجود وحشتناک تو خونست حتی از ترس نمیتونست بخوابه یا حتی گریش گرفت.زنگ زد که امروز یکی بیاد پیشش بمونه که کمتر بترسه.حس میکنم حالش خوب نیس.نمیدونم چیکار کنم؟ میترسم اتفاقی بیوفته لطفا کمکم کنید بتونم واسش کاری کنم قبل از اینکه اتفاق ناخوشایندی پیش بیاد.هرچی سریع تر منتظر پاسخ شما هستم.خیلی ممنون
جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

ویزا

معیارهای واجد شرایط بودن برای ویزای غیرمهاجرتی گروه O میدونید که چیه؟0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

1


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده4
160
44

samere

افرادی واجد شرایط اخذ ویزای O-1 خواهند بود که توانایی هایی ویژه و منحصر به فرد داشته و افتخارات ملی یا بین المللی کسب کرده باشند. این افراد می بایست مدتی به صورت موقت در زمینه ای که دارای توانایی های ویژه هستند، به فعالیت بپردازند.

داشتن توانایی های منحصر به فرد و فوق العاده در زمینه های علوم، آموزش، کسب و کار یا ورزش به این معنا است که فرد گامی هرچند کوچک در جهت ترقی و حرکت به سمت مراحل بالاتر برداشته است و برای رسیدن به این هدف تلاش کرده است.

قابلیت ویژه در زمینه هنر، یعنی داشتن تمایز و برتری چشمگیر متقاضی در زمینه مورد نظر نسبت به سایرین. این تمایز به این معنا است که فرد توانایی رسیدن به سطوح بالا را داشته باشد و به اندازه ای در رشته خود پیشرفت کند که مهارت و توان بالاتر از حد معمول وی در آن رشته به اثبات رسیده و از وی به عنوان یک چهره شناخته شده و برجسته در زمینه هنری که در آن فعالیت دارد، یاد شود.
برای خوندن توضیح مفصل به مقاله زیر مراجعه کن

ویزای غیرمهاجرتی گروه O
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات