جدیدترین سوالاتتوی فیلم هندی یه پسره با پدر مادرش زندگی میکنه که رنگ پوستش سبزست و وضعیت مالی خوبی نداره یه دختره رو توی تبلیغات تلویزیون میبینه ازش خوشش میاد و عاشقش میشه و طرفدارش میشه و میخواد ببینتش با هم ملاقات میکنن دختر از پسر خوشش میاد دختر مدلینگه بعدش اینا با هم آشنا میشن شناختتشون ادامه پیدا میکنه پسره میاد تو کار دختر اونم مدل میشه می میخوان باهم ازدواج کنن یه عده دشمن دارند که باعث میشن که این پسره دارویی مصرف کنه و تغییر شکل بده و موهای سرش بریزه بدنش ورم کنه و قایم بشه از چشم همه ،زنش فکر میکنه که شوهرش مرده و وقتی که میخوادبا یگی دیگه به اجبار پدرش ازدواج کنه شوهرش اونو میدزده و میبره زندانی میکنه بعد مدتی که زنه میفهمه شوهرش زنده است و فقط توسط دشمن و اذیت شده و تغییر شکل پیدا کرده میاد بهش کمک میکنه تا بدنش به حالت عادی برگرده با ورزش و اینجور چیزا بعد از پسر که حالش خوب میشه تقریباً شروع میکنه به انتقام گرفتن از دشمنان یکی رو آتیش میزنه روی یکی از عسل میریزه زنبور ها بهش حمله میکنند به یکی از همان آمپولی که خودش زده بوده تزریق میکنه اونم تغییر شکل میده، یه زنم دشمنش بود که باعث میشه که کرم مصرف کنه که تمام بدنش پر از مو بشه لطفاً کسی اسم این فیلم رو میدونه بگه


سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

بخشی از متن سوال:

فیلم علمی تخیلی ترسناک خارجیه قدیمی(فیلمش رنگی بود)

از فیلمش چنتا چیز یادمه که یکی یه پیرمرد میمیره و یه صندوق ازش به ارث میمونه با یه کلید،بعد تو دوبله راوی اسم فیلمو ارباب کلید یا کلیدها یا یه همچین چیزی معرفی میکنه،بعدش چنتا صحنه یادمه مث شهر که تسخیر میشه و یه یارو که بدنش پره سوسکه و میاد اخطار میده به ساکنین خونه و بعدش یه ماده سبز رنگ از سقف یه اتاقی آدمارو تبدیل میکنه و آدما هم با بالا آوردنش تو دهن هم همدیگه رو تبدیل میکنن0
امتیاز

جوابی برای این سوال در دست نیست!
جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     
سلام دوستان،

تصمیم داریم بخشی از تغییرات سایت رو به کمک دوستان علاقه مند انجام بدیم. تغییراتی که خیلی زمان بر نیستند و برای انجام آنها شما هم لذتی هرچند کم خواهید برد. بعد از انجام هر بخش و تایید اون توسط تیم پشتیبانی از کار شما در سایت استفاده خواهد شد و نام شما به همراه کمکی که به ما کردید در بخش مرتبط و برای همیشه ثبت و به اطلاع بازدید کنندگان خواهد رسید.

کوچک پروژه ی اول:
اگر آشنا به کار با HTML5 و Canvas هستید، به ما کمک کنید تا لوگوی سایت رو به صورت متحرک در بیاریم. برای این کار کافیه آرم سایت رو به 3 یا 4 بخش مجزا تفکیک کنید (مثلا دست بیرون از آب، دست درون آب، آب و امواج ) و هر بخش رو در راستای خودش و به فراخور حرکت کوچکی بدید. نتیجه ترجیحا باید شامل حرکت های هر از گاهی و کوچک باشه تا بازدید کنندگان رو خسته و یا حواسشون رو پرت نکنه.

کدهاتون رو می تونید برای بخش پشتیبانی سایت ایمیل کنید و یا در سایت JsFiddle.net گذاشته و لینک آن را همراه با اطلاعات خودتون اینجا قرار دهید.

منتظر کوچک پروژه های و بیشتر باشید.
دوستان شما در سایت سوال و جواب
پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.