جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

در فیس بوک خدمات فیس‌بوک چیست؟

0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

1


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

1 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز5787
8556
18827

guest

فیس‌بوک طیف وسیعی از محصولات و خدمات از جمله پلت‌فرم‌های ارتباطی و تبلیغاتی را ارائه می‌دهد. بسیاری از این محصولات و خدمات - مانند برنامه همراه فیس‌بوک، Messenger و Paper- بخشی از تجربه فیس‌بوک شما هستند. سایر خدمات مانند Slingshot ،Rooms یا برنامه ( لینک ) " rel="nofollow" target="_blank" onmouseover="LinkshimAsyncLink.swap(this, "https:\/\/internet.org\/");" onclick="LinkshimAsyncLink.referrer_log(this, "https:\/\/internet.org\/", "\/si\/ajax\/l\/render_linkshim_log\/?u=https\u00253A\u00252F\u00252Finternet.org\u00252F&h=ATPjZaMVkSWzzPlsrfSGQmHmFC7w274LL1K34DIpxPW_GkK1SC7B_eT9A-ghxYDkFpWM4w4D0cmRZbE5lifcSr4mbz1sITQJzmuRz-eJip1p6utThoGAc323PMdya7tRLTGa&render_verification=0&enc&d");">Internet.org تجربه‌های مستقل بیشتری (مانند: با استفاده از حساب فیس‌بوک برای این خدمات لازم نیست ثبت‌نام کنید یا وارد حساب شوید) در اختیار شما قرار می‌دهند. خدمات خاصی مانند Page Manager یا Audience Insights محصولاتی هستند که فیسبوک شرکای تجاریمان مانند تبلیغ‌کنندگان را ارائه می‌کنیم. تمام این خدمات تحت خط‌مشی داده فیسبوک هستند که نحوه جمع‌آوری، استفاده و افشای اطلاعات شما را توضیح می‌دهد. گاهی اوقات، شرایط تکمیلی نیز شاید به محصولات یا خدمات خاصی اعمال شوند که از طریق آن خدمات به شما درباره آن‌ها اطلاع می‌دهیم.
لطفاً به خاطر داشته باشید که برخی موارد، محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم خط‌مشی و شرایط حریم خصوصی جداگانه و مخصوص به خود را دارند.
خانواده شرکت‌های فیسبوک نیز خدمات، شرایط و خط‌مشی‌های مخصوص به خود را دارند. می‌توانید ( لینک ) ' Target='_blank' rel='nofollow'>فهرست شرکت‌های ما و پیوندهایی به خط‌مشی‌های آنها را مشاهده کنید.


منبع پاسخ: مرکز راهنمایی وب سایت فیسبوک
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     


2000 تومان هدیه بهترین جوابسلام من یه سوال 2002 acm که ولی نمیدونم باید چجوری حلش کنم اگه متوجه میشین ممنون میشم راهنماییم کنید
در این مساله، شما محاسبه می کنید که چه مقدار از مواد غذایی لازم برای خرید یک سفر در بیابان را به پا بیاورید.
در محل شروع خود، می توانید غذا را در فروشگاه عمومی خریداری کنید و شما می توانید مقدار نامحدود آب آزاد را جمع آوری کنید. صحرا ممکن است در مناطق مختلف حاوی oases باشد. در هر واحه، شما می توانید آب به همان اندازه که شما می خواهید جمع آوری و شما می توانید غذا برای استفاده های بعدی ذخیره، اما شما می توانید هر گونه مواد غذایی اضافی را خریداری کنید. شما همچنین می توانید غذا را برای استفاده بعدی در محل شروع ذخیره کنید. شما از مختصات موقعیت شروع، همه oases ها و مقصد خود در یک سیستم هماهنگ دو بعدی که فاصله واحد یک مایل است، داده می شود.
برای هر مایل که راه می روید، شما باید یک واحد غذا و یک واحد آب مصرف کنید. فرض کنید که این منابع به طور مداوم مصرف می شوند، بنابراین اگر شما برای یک مسافت جزئی حرکت کنید، واحد های غذایی و آب خود را مصرف خواهید کرد. شما نمیتوانید به طور کلی قدم بگذارید، مگر اینکه از غذا و آب تهیه کنید. در حالی که در حال پیاده روی هستید، باید مواد را مصرف کنید نه در حالی که در اواسط استراحت می کنید. البته، مقدار کل مواد غذایی و آبی که می توانید حمل کنید محدود است. این حد به عنوان ظرفیت حمل و نقل در واحد کل بیان شده است. در هیچ زمانی، مجموع واحدهای غذایی و واحدهای آب که حمل می کنید، بیشتر از این ظرفیت است.
شما باید تصمیم بگیرید که چقدر مواد غذایی لازم برای خرید در محل شروع به منظور قرار دادن آن به مقصد است. هنگامی که به مقصد میروید، نیازی به غذا یا آب ندارید. از آنجایی که فروشگاه عمومی تنها در کل واحدهای غذا فروش می کند و تنها یک میلیون واحد غذا در دسترس است، مقدار غذای مورد نیاز شما باید یک عدد صحیح بزرگتر از صفر و کمتر از یک میلیون باشد.

ورودی
خط اول ورودی در هر مجموعه داده آزمایشی شامل n (2 ≤ n ≤ 20) است که تعداد کل مکان های قابل توجه در بیابان است و به دنبال آن یک عدد صحیح است که ظرفیت کل بار شما در واحد غذا و آب است. خطوط بعدی حاوی جفت عدد صحیح هستند که مختصات مکان های مهم را نشان می دهند. اولین محل قابل توجه، نقطه شروع است، که در آن شما باید مواد غذایی خود را خریداری کنید. آخرین مکان قابل توجه مقصد است و مکان های مهم مداخله (در صورت وجود) هستند. شما نیازی به دیدن هر oasis ندارید مگر اینکه در رسیدن به مقصد خود مفید باشد

خروجی
برای هر آزمایش، شماره آزمایش را به دنبال یک عدد صحیح که تعداد واحدهای غذایی مورد نیاز برای سفر شما را نشان می دهد، چاپ کنید.
پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.