جدیدترین سوالاتچرا مردم به سالن های زیبایی نیاز دارند؟
از مو تا پا – یک سالن زیبایی می تواند درمان و مراقبت کامل از بدن شما را به شما ارائه دهد. شما می توانید موهای خود را کوتاه و حالت دهید، پوست خود را تمیز کنید، صورت خود را جوان کنید، از دست ها و پاهای خود مراقبت کنید و بسیاری از خدمات دیگر را از یک سالن زیبایی که برای حفظ ظاهر و بهداشت خود ضروری است دریافت کنید.
چرا سالن ها مهم است؟
سالن های اوایل انقلاب مدرن فرانسه نقش مهمی در توسعه فرهنگی و فکری فرانسه ایفا کردند. نویسندگان معاصر سالن‌ها را به‌عنوان یک مرکز فرهنگی برای طبقه متوسط و اشراف بالا می‌دانستند که مسئول انتشار آداب خوب و معاشرت بود.
اهمیت مراقبت از زیبایی چیست؟
اهمیت مراقبت از صورت و پوست - مرکز پوست از ...
مراقبت خوب از پوست به دلایل زیر مهم است: به پوست شما کمک می کند در شرایط خوبی باقی بماند: شما در طول روز سلول های پوستی را از دست می دهید، بنابراین مهم است که پوست خود را درخشان و در شرایط خوبی نگه دارید. یک روتین موثر می تواند به پیشگیری از آکنه، درمان چین و چروک و کمک به حفظ بهترین ظاهر پوست شما کمک کند.رزرو نوبت آرایشگاه رزرو نوبت آرایشگاه


راحت ترین چرم برای کفش چیست؟
خوب، چرم پکاری بسیار ضخیم است اما بسیار نرم و انعطاف پذیر است. این باعث می شود که هم سخت پوشیده، هم راحت و هم انعطاف پذیر باشد.
چرم مرغوب کدام است؟
چرم تمام دانه با بالاترین کیفیت در نظر گرفته می شود و در طبیعی ترین حالت باقی می ماند: به هیچ وجه شکافته نمی شود و از کل لایه رویی چرم تشکیل شده است. بادوام است و بسیاری از خصوصیات طبیعی و ناهماهنگی های چرم را حفظ می کند.
آیا کفش های چرم واقعی بهتر هستند؟
چرم به دلیل ماهیت خود در برابر پاره شدن، شکافتن، ترک خوردن و ساییدگی مقاوم است، به این معنی که برای کسانی که مادام العمر به دنبال خرید هستند، انتخاب هوشمندانه ای است. تولیدکنندگان کفش هنوز مواد مصنوعی را پیدا نکرده اند که به سختی یا ماندگاری چرم باشد، بنابراین همیشه اصل باشید.


جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

بخشی از متن سوال:

طپش یا تپش

0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

4


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

4 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز6580
10363
44021

Guest

هیچ فرقی نداره
فقط بنویس

تهران. طهران
تپش. طپش

ولی تپش بنویس. 😁
0
امتیاز


6580
10363
44021

Guest

تپيدن / طپيدن : تپيدن واژه اي فارسي اسـت. و بايد با حرف « ت » نوشـته شـود و نوشـتن واژه هاي مشـتق از آن نيز مانند: تپش، تپنده، تپيد، تپاندن و مانند آن نيز بايسته است. همچنان واژه هايي مانند تالار، تپانچه، تنبور، تشـت وتهران که فارسي اند، نبايد با « ط» نوشـته شـود.

ديگر آن که در زبان عربي، هم ت وجود دارد و هم ط. مانند تابع و طبيب. از اين رو واژه هاي عربي را مي توان به همان صورت عربي نيز نوشت. نکته ي ديگر آن که: اگر کلمه اي مربوط به زبان هاي بيگانه ي ديگر باشـد، به ت نوشـته مي شـود. مانند: ايتاليا، اتريش، اتيوپي، امپراتور، ترابلس. اما برخي نام هاي خاص مانند سـقراط و بقراط و افلاطون و مانند آن ها که از رهگذر زبان عربي وارد زبان فارسي شـده است مي تواند به همان صورت عربي هم نوشته شود و گر نه چه فرقي با اسـامي عربي چون حافظ، نظامي، ملا صدرا، ابوريحان و جز آن دارد که در آن ها تغييري ايجاد نمي شود.
0
امتیاز
guest : کی گفته «ت» فازسی و «ط» عربی هست؟ بر چه اساس دسته بندی کردین؟ - 10 آبان ماه 1400


6580
10363
44021

Guest

هر دو درست هستن. در لغت نامه دهخدا هردوش هست ولی طپیدن یا طبیدن معرب تپیدن یا تپش است
0
امتیاز


6580
10363
44021

guest

نگارش کلمه ی تپش درست است.
0
امتیاز
guest : ایول .تپش درسته 👍👍 . طپش هم میشه ولی کص ننه‌ت - 21 تیر ماه 1397
guest : اولاً این بنده خدایی که در ۲۱ تیر ۹۷ جواب داد چقدر بی ادب هست و چون اختلال روانی دارند صلاحیت اظار نظر هم ندارند . ثانیاً ، تپش درست ترهست چون از دید چامسکی ، زبان در جهت آسان تر شدن حرکت میکند ، مثلاً طهران تبدیل به تهران شده است . - 21 مهر ماه 1397
guest : عرض ادب و احترام تپش یا طپش هر دوش درسته ولی یکم معنی شون فرق می کنه باید ببینی کجا ازش استفاده میکنی تشکر عزیزان - 8 تیر ماه 1398


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     


17500 تومان هدیه بهترین جواب
22500 تومان هدیه بهترین جواب


پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.