سلام.من در رابطه با یکی از نزدیکترین فرد زندگیم سوالی دارم.اون یه خانوم جوونه که خیلیییی برام مهمه حالش.در کودکی سابقه حس کردن یه موجود خیالی رو داشته که به اسم صداش میکرده با پی گیری خانواده متوجه شدن که این مسئله برای بچه های تو اون سن و سال طبیعیه.ماباهم خیلی راحتیم واسه همین مشکلاتشو باهام درمیون میزاره.پارسال بود که میگفت خیلی میترسم.وقتی ازش پرسیدم از چی؟ میگفت حس میکنم یکی پیشمه یکی پشت سرمه خیلی میترسم و اینا.یروز بهم گفت اون موجود وحشتناک هی ازم میخواد که مثلا خودمو از پله ها بندازم پایین هی اینو بهم میگه منم هربار به تو فک میکنم که دوست دارم و اینکارو نمیکنم.نگران کننده بود سعی کردم کنارش باشم حرفاشو بهم بزنه تا بعد یه مدت یادش رفت اما الان دوباره برگشته اون حس هاش.دیشب دوباره بهم گفت خیلی میترسم با اینکه تنها نبود تو خونه اما باز میترسد میگفت فک میکنم یه موجود وحشتناک تو خونست حتی از ترس نمیتونست بخوابه یا حتی گریش گرفت.زنگ زد که امروز یکی بیاد پیشش بمونه که کمتر بترسه.حس میکنم حالش خوب نیس.نمیدونم چیکار کنم؟ میترسم اتفاقی بیوفته لطفا کمکم کنید بتونم واسش کاری کنم قبل از اینکه اتفاق ناخوشایندی پیش بیاد.هرچی سریع تر منتظر پاسخ شما هستم.خیلی ممنونسلام.من در رابطه با یکی از نزدیکترین فرد زندگیم سوالی دارم.اون یه خانوم جوونه که خیلیییی برام مهمه حالش.در کودکی سابقه حس کردن یه موجود خیالی رو داشته که به اسم صداش میکرده با پی گیری خانواده متوجه شدن که این مسئله برای بچه های تو اون سن و سال طبیعیه.ماباهم خیلی راحتیم واسه همین مشکلاتشو باهام درمیون میزاره.پارسال بود که میگفت خیلی میترسم.وقتی ازش پرسیدم از چی؟ میگفت حس میکنم یکی پیشمه یکی پشت سرمه خیلی میترسم و اینا.یروز بهم گفت اون موجود وحشتناک هی ازم میخواد که مثلا خودمو از پله ها بندازم پایین هی اینو بهم میگه منم هربار به تو فک میکنم که دوست دارم و اینکارو نمیکنم.نگران کننده بود سعی کردم کنارش باشم حرفاشو بهم بزنه تا بعد یه مدت یادش رفت اما الان دوباره برگشته اون حس هاش.دیشب دوباره بهم گفت خیلی میترسم با اینکه تنها نبود تو خونه اما باز میترسد میگفت فک میکنم یه موجود وحشتناک تو خونست حتی از ترس نمیتونست بخوابه یا حتی گریش گرفت.زنگ زد که امروز یکی بیاد پیشش بمونه که کمتر بترسه.حس میکنم حالش خوب نیس.نمیدونم چیکار کنم؟ میترسم اتفاقی بیوفته لطفا کمکم کنید بتونم واسش کاری کنم قبل از اینکه اتفاق ناخوشایندی پیش بیاد.هرچی سریع تر منتظر پاسخ شما هستم.خیلی ممنون

سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

چطور می تونیم جواب خوبی بدهیم

چطور می تونیم جواب خوبی به سوالات بدهیم؟0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

5


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده36
188
56

.:.soja.:.

همیشه مودب باشید و از آن لذت ببرید

اختلاف و ابراز نگرانی خوبه ، اما لطفا مدنی باشه. یک انسان واقعی در انتهای دیگر شبکه وجود داره، فقط ممکنه کمی گمراه باشه! ما اینجا هستیم تا از دوستامون بیاموزیم و اون ها از ما یاد بگیرند، پس دلیلی برای فریاد زدن و کلمات نامناسب نیست.
0
امتیاز


36
188
56

.:.soja.:.

تلاشت رو بکن!

غلط املایی، نگارش نامناسب و متن نامفهوم دلایلی هستن که مانع از بذل توجه کاربران به جوابهای شما میشه. خیلی ساده اما تاثیر گذار: به جوابی که می دید به چشم یک بازدید کننده نگاه کنید و سعی کنید کاری کنید که از خوندنش لذت ببرید.
0
امتیاز


36
188
56

.:.soja.:.


برای لینک ها محتوی هم بذار

پیوند به منابع خارجی خیلی خوبه، اما لطفا به لینک ها، مطلب هم اضافه کنید.اینطوری اعضا می تونن ایده ای از محتوی لینک بدست بیارن. همیشه مهمترین بخش مربوطه به یک لینک رو - دلیلی که این لینک رو گذاشتید - بنویسید. در مواردی که سایت مورد نظر قابل دسترس نیست حداقل میشه فهمید اون لینک در چه مورد بوده و احتمالا لینک های مشابه رو راحت تر می شه پیدا کرد.
0
امتیاز


36
188
56

.:.soja.:.

پرسش را پاسخ دهیم

سوالات رو با دقت بخوانید و اطمینان حاصل کنید که پاسخ شما راه حل مناسبی پیش پای پرسنده می گذاره. مثلا گفتن "این کار را نکن" خوبه اما باید همراه با پیشنهاد شما باشه، مثلا اضافه کنید که: "سعی کن به جای این کار، ... کار رو بکنی". هر پاسخی که پرسش کننده رو در مسیر درست حرکت بده قابل قبوله. اما توضیحات کاملتر همیشه بهتره! سوالتون رو محدود نکنید، فرض نکنید خواننده همه چیز رو می دونه و در صورت امکان از پایه جواب خوتون رو مطرح کنید.
0
امتیاز


36
188
56

.:.soja.:.

اول از همه ممنون که برای پاسخ به سوالات دوستان خود وقت صرف می کنید. چند پیشنهاد داریم براتون تا جواب های بهتری رو بتونیم به کاربران بدهیم و شما هم امتیازات بیشتری جمع کنید!

به سوی پیشرفت...

گفتن "تشکر" نشاته ی قدرشناسی شماست! اما پاسخ سوالی را نمی دهد. در عوض، به پاسخ هایی که به شما کمک کرده امتیاز بدهید. اگر این پاسخ به شما کمک کرده است، لطفا شما هم از راه های سازنده تر تشکر کنید. مثلا جواب های خوبی به سایر دوستان خود بدهید...

تو هم همین مشکل رو داری؟

هنوز هیچ پاسخی به سوالت داده نشده و تو هم مشکل مشابهی داری؟ به ما برای پیدا کردن یک راه حل با تحقیق در زمینه ی این مشکل کمک کنید. سپس نتایج تحقیقات خودتون رو و هر چیز اضافه ای ک فکر می کنید می تونه جزیی از جواب باشه را در سایت سوال و جواب ثبت کنید. به این ترتیب، حتی اگر ما نتونستیم مشکل شما رو حل کنیم؛ حداقل نفر بعدی راهنمایی خوبی داره تا مشکل رو سریعتر و راحت تر حل کنه. یادتون نره که می شه به سوالات هم امتیاز داد. امتیاز بیشتر برای هر سوال باعث می شه به اون توجه بیشتری بشه.
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات