سوال های تصادفی

کسی که همیشه برای بالا بردن خود و نشان دادن برتری خود ، دست به هر دروغی اونم به صورت باورنکردنی که مردم رو کلا گاو حساب می کنه ، کسی که از حماقت مردم نهایت استفاده می کنه برای کسب پول اما در سایه مثبت اندیشی و خدا ، کسی که اطلاعات بسیار زیادی از هر چیزی که فکر می کنید داره و بسیار نشون می ده که کتاب می خونه و مطالعه می کنه اما بسیار سطحی است و فقط جهت داشتن اطلاعات است برای حرف زدن و حرفی داشتن در اون زمینه ، کسی که اینقدر خودش رو بالا می بره مثل بادکنک و خودش رو باد می کنه که واقعا خودش رو نمی تونه اون چیزی که هست ببینه و اعتماد به نفس بسیار بالایی به خودش می ده و ... از چه بیماری رنج می بره؟ خواهش می کنم پاسخ من رو بدید تا بتونم به این انسان بدبخت کمک کنم تا خودش رو اصلاح کنه. قابل ذکره که این فرد از منظر اجتماعی هم تونسته جایگاه بسیار خوبی کسب کنه اما همیشه زندگی پرتنش و تنهایی داره با اینکه نشون می ده که اینطور نیست و همچنین کلا دوست داره همه بهش احترام بزارن و باهاش گرم بگیرن و ازش تعریف کنن .
جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

آداب در محضر پدر و مادر

در محضر پدر و مادر چگونه باشیم75
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

18


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده248
176
638

m_h_hajiyan

32- اگر در وقت نماز شما را به كاري امر كردند ،نماز را به تأخير انداخته و فرمان آنان را ازاطاعت كنيد. 33- از آزار ديگران نسبت به والدين جلوگيري كنيد
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

30- ار بين امر و نهي والدين تعارضي بوده اگر ممكن است ،رضايت هر دو را جلب كنيد و گرنه، جانب مكادر را ترجيح دهيد 31- اگر شما را به خوردن غذاي شهبه ناك ار كردند اطاعات كنيد
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

28-به وصيت‌هايشان عمل كنيد 29- بدهي‌هاي انان را ادا كنيد ( در صورت توانايي)
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

26- اگر از شما خواستند پيش آنان بمانيد، در حد امكان از ايشان جدا نشويد 27- در احسان به والدين ،جانب ماد ر را بيشتر مراعات كنيد.
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

24- چنانچه در حق شما بدي كردند ؛ در مقابل ،برايشان استغفار و طلب خير نكنيد. 25-در مجالس، بالاتر از ايشان ننشينيد
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

21- هر قدر مي‌توانيد نسبت به ايشان نيكي كنيد 22- هرگز در مقابل ايشان تكبر نكنيد 23- در خواستهايشان را براورده سازيد(هر چند به آن نياز نداشته باشند)
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

15- قبل از ايشان ننشينيد 16- اگر عصباني شدند، نسبت به آنان خشوع كنيد 17-در همه حال از انها تشكر كنيد 18- مراقب باشيد، هيچ گاه به ايشان دشنام ندهيد 19- بكوشيد تا هرگز آنها را خشمگين نسازيد 20- در حد ممكن ،دربرآوردن نيازها و تأمين هزينة انان بكوشيد
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

5- لازم است بعد از درگذشت آنها نيز به ايشان احساس كنيد: الف- بر ايشان نماز بخوانيد ب- برايشان استغفار نكنيد ج- برايشان استغفار كنيد 6- پس از مرگ آنان ،تعهدات و بدهيهايشان را ادا كنيد 7- دوستان آنها را نيز اكرام كنيد 8-پيش از آن كه چيزي از شما بخواهند، حاجتشان را برآوريد. 9- در حضورشان با احترام بنشينيد 10- صداي خود را از صداي آنها بلندتر نكنيد 11- در چشمانشان خيره نشويد 12- با دست و چشم به آنها اشاره نكنيد 13-آنها را به اسم صدا نزيند 14-جلوتر از ايشان راه نرويد( مگر آنكه ضرورتي داشته باشد)
0
امتیاز


248
176
638

m_h_hajiyan

1- با انها نيكو سخن بگوييد 2- اگر آنها را ناراحت كرده‌ايد،بكوشيد تا خوشحالشان كنيد. 3- در نيكي كردن به پدر مادر ،خوب و بد بودن آنها را ملاحظه نكنيد،(حتي بايد به والدين غير مؤمن نيكي كرد) 4- اگر امر به حرامي كردند ،اطاعت نكنيد اما حق بدرفتاري با انان را نداريد.
0
امتیازمشاهده ی سایر جواب ها


1 2

آخرین صفحه : 2 از 2 اولین
جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جواب


می تونی به این سوال ها جواب بدی؟

پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات