سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

چند درس برای موفقيت

چند نکنه و درس برای کسب موفقیت در زندگی وامورات بیان کنید78
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

4


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

4 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز22
30
261

hsdanesh

هدف، مثبت اندیشی، برنامه ریزی منظم و متعادل، اراده، امیدواری و در نهایت پشتکار.
0
امتیاز


43
69
227

mehrzad1373

امیدواری
0
امتیاز


248
176
761

m_h_hajiyan

11)احترام ديگران را براي خود جلب كنيد . 12 ) از گذشته درس بگيريد . 13) نگذاريد افرادي شمارا به خاطر گذشته تان به بازي بگيرند . 14)به آينده اميدوار باشيد . 15 )همرنگ جماعت نشويد بپذيريد كه تنها هستيد . 16)موفقيتهايتان را به رخ ديگران نكشيد . 17)سفره دل خود را براي همه باز نكنيد . 18)به گفتار و اعمال خود بينديشيد . 19)انتظار نداشته باشيد ديگران شما را درك كنند . 20) ديگران را همانطور كه هستند بپذيريد . 21) توقع خود را از ديگران محدود كنيد . 22) از افراد منفي باف فاصله بگيريد . 23) از گزافه گويي بپرهيزيد . 24)ديگران را مقصر ندانيد . 25 ) رفتار درست را به ديگران بياموزيد . 26) در هر موقعيتي خود را زنده و خلاق نگه داريد . 27) قدر و ارزش خود رابدانيد . 28) سازنده و ثمر بخش بايد . 29)به آرامش دروني و شادماني دست يابيد . 30) بدانيد براي آنكه شاهد موفقيت باشيد هيچ گاه دير نيست.
0
امتیاز


248
176
761

m_h_hajiyan

1 ) خصوصيات افراد دنباله رورا بشناسيد . 2)خود را از دنباله روي آزاد كنيد. 3)موقعيت زندگي خود را ارزيابي كنيد . 4)نگذاريد ديگران شمارا اسير خواسته هاي خود كنند . 5)با افراد ممتاز معاشرت كنيد. 6)مواظب شغل خود باشيد . 7)خودتان ،خود را قرباني نكنيد . 8)قوي باشيد . 9)باترس مقابله كنيد . 10)هيچ كس را بالاتر از خودقرار ندهيد .
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     


2000 تومان هدیه بهترین جواب


من یکسال پیش یک گوشی هوشمند پر از اطلاعات مهم را داخل یک ماشین (گم) کرده و دیگر از آن خبری نشد تا اینکه پس از پیگیری توسط شرکت مخابرات ایرانسل سیمکارت انداخته شده روی آن را ردیابی کرده و دو نفر به عنوان متهم از نظر دادگاه شناسایی گردیده و حکم تحصیل مال ازطریق نامشروع برای آنان صادر شد تا مشخص گردد کدام یک از آنان است که پس از اظهارات متهمین، یکی از آنان بعنوان متهم اصلی شناخته شد و به من گفتند پرونده بسته شده است و برای اظهار نظر رفته است که پس از مدتی جواب ابلاغیه من به شرح ذیل میباشد:
در خصوص شکایت شاکی مبنی بر مفقودیت گوشی اش ردیابی آن دلالت بر پیدایش آن توسط متشکی عنهم دارد و موضوع استرداد بایستی از طریق حقوقی پیگیری شود و ارکان عمل ارتکابی با ماده 2 قانون تشدید مجازات منطبق نمی باشد لذا توجها به نظر دادیار محترم اظهار نظر مستندا به ماده 177 قانون آیین دادرسی کیفری قرار منع تعقیب صادر و مراتب در اجرای بند (ک) ماده 3 اصلاحی قانون تشکیل محاکم عمومی و انقلاب اعلام می گردد. این قرار مستندا به بند (ن) ماده 3 قانون اخیر الذکر ظرف 10 روز از ابلاغ اعتراض از سوی ذینفع خواهد بود.
----
حال پس از گذشت یکسال دوندگی دنبال این مسئله متهمین تبرئه گردیدند و سر من بی کلاه. این در صورتی است متهم اصلی چندین بار با من تماس داشته که با هم توافقی این قضیه را حل کنیم و خودش در سخنانش ابراز داشتند که یا پوله مال را بهم بدهد یا خوده مال را پس بدهد. اگر تحصیل مال از طریق نامشروع از نظر دادگاه نیست پس یعنی آنرا دزدیده و در هنگام پیدا کردن گوشی گم شده آنرا به صاحب اصلی اش پس نداده است و از آن سوء استفاده کرده و من ادعای حصیت دارم از ایشان. مشاورین و وکلای عزیز در این خصوص چه باید بکنم و چطوری اعتراض خود را به دادگاه ابلاغ نمایم تا بتوانم حق خود را باز پس گیرم ؟؟؟


پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.