سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

بخشی از متن سوال:

خیانت

چرا بعضی ها در رابطه دوستیشون به طرف مقابل خیانت می کنند؟120
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

10


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده

10 جواب برای این سوال ثبت شده!

چینش بر اساس زمان ثبت


چینش بر اساس امتیاز6443
10136
39559

Guest

دوستان عزیز ، هر کاری میکنید قبلش با چند نفر مشورت کنید که این مشکلات پیش نیاد، همیشه مشورت کنید
0
امتیاز


6443
10136
39559

Guest

سلام منم يكي ازون كساني هستم كه بهم خيانت شده.يكسال و نيم از عمرم زندگيم رو گذاشتم به پاش.حرفاش بوي موندن ميداد.ازخواستن مي گفت و ميگفت تصميم دارم بيام خواستگاري.تو اين مدت اولاش بينهايت خوب بود اماكم كم همش بهونه مياورد و همش حرف جدايي ميزد اما هربار التماسش ميكردم كه اگه بري بدون تو ميميرم.كم كم ديدارهامون رو كم كرد....تااينكه اخرش بابي رحمي تمام بهم زد و فهميدم دقيقا 3ماه بعدازاشناييمون بادختر ديگه اي اشنا شده وهنوزم باهاش هست.تنها حرفي بهم زد اين بود وقتي نيازهاي يكمردي رو برآورده نكني تركت ميكنه.ميرم باكسي كه هروقت بخوام بدنشوراحت بهم ميده....
يعني واقعااسمشو ميشه گذاشت انسان؟؟؟؟
م ه ر ...
0
امتیاز


6443
10136
39559

Guest

من هم با نظر خیلی ها موافقم ولی درد خیانت سخته و به نظر منبعضی هاگول کسانی را می خورند که می خواهند رابطه ی دوستی دیگران را خراب کنن بهتر است بگویم یکی از بهترین دوستانم گول همین آدمهارا خورد و من را به راحتی ترک گفت.... ... من هم با نظر خیلی ها موافقم ولی درد خیانت سخته و به نظر منبعضی هاگول کسانی را می خورند که می خواهند رابطه ی دوستی دیگران را خراب کنن بهتر است بگویم یکی از بهترین دوستانم گول همین آدمهارا خورد و من را به راحتی ترک گفت....
0
امتیاز


9
46
133

khoshsokhan

واقعیتش دلایل زیادی دارد ولی شاید یکی از مهمترین آنها حسادت باشد. دوستی باید دو طرفه باشد ولی بعضی مواقع این دوستی‌ها رنگ و بوی دیگری بجز صداقت دارد و از این رو با پیشرفت و یا کسب موقعیت‌های بهتر توسط فرد، تحمل این وضعیت برای دیگران که حسادت می‌ورزند سخت می‌شود و ممکن است خدای ناکرده خیانت بکنند. البته در دوستی‌هایی که رنگ عشق میان است قضیه فرق می‌کند و آن بیشتر به این دلیل است که معشوق نمی‌تواند توجه دلداده خود را به دیگران ببیند و اگر خدای ناکرده عشق به نفرت تبدیل شود ( که کمتر اتفاق می‌افتد) معشوق در صدد انتقام برمی‌آید.
0
امتیاز


2
12
45

aliz200x

chon az maniye khianat chizi nemidoonand... faghat mishe vasashoon taasof khord, chon vaghti maniye khianat ra mifahmand, vasashoon dardnaak tar khahad bood
0
امتیاز


248
176
1687

m_h_hajiyan

اگر منظورت دوستی های مشروعه باید حرف طرفین را شنید بعد قضاوت کرد روابط نامشروع هم که بهتره بهم بخورد
0
امتیاز


47
91
786

shahryar

هیییی:( چون بعضی آدماانقدر نامرد و بی معرفتن که بدون توجه به طرفشون هر کاری که میخوان میکنن و به شکستن دل دیگری توجه نمیکنن. الان رسم زمونه همین شده.
0
امتیاز


43
69
378

mehrzad1373

بودن یا نبودن مسئله در این است که .... مسئله در اینست که منم جوابشو نمی دونم
0
امتیاز


22
30
348

hsdanesh

سلام... معمولا دوستی هایی که از طریق روابط الکترونیکی مانند اینترنت و چت اتفاق می افتند در عاقبت این مشکل به وجود می آید، مثلا دختر پسری که در اینترنت آشنا میشن و کار به ارتباط تلفنی هم میکشه ولی وقتی همدیگر رو می بینند نمی پسندند همدیگر رو یا یکی می پسنده اون یکی نمی پسنده، پس یک طرف معمولا خیانت می کنه و بهونه میاره و ارتباط تموم میشه. شما تصور کنید این دوستی به ازدواج ختم بشه، معمولا طلاق عاقبت این ازدواج هست!!! پس سعی کنیم در دنیای حقیقت عاشق بشیم نه در دنیای مجازی!
0
امتیاز


11
65
126

brida_1985

وقتی شخصی از یک رابطه دوستانه لذت نمی بره ، شاد نیست و حتی شاید رابطه زیادی براش تکراری شده و احساس می کنه ادامه اش مفید نیست کم کم روابط جدید رو امتحان می کنه ، وگر نه هیچکس در یک رابطه انسانی خوب و متعادل و مفید رو بدون دلیل تموم نمی کنه و به اصطلاح در دوستی خیانت نمی کنه . انسانها فقط در روابط برد - برد دوام میارن ، یعنی نفع دو طرفه ، هر وقت این رابطه از حالت برد-برد خارج بشه کم کم اون رابطه در معرض خیانت یکی از طرفین قرار می گیره .
0
امتیازمشاهده ی سایر جواب ها


1

آخرین صفحه : 1 از 1 اولین
جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     درمان کم خونی با عسل یک درمان خانگی عالی است که ممکن است شما را از مصرف داروهای شیمیایی نجات دهد.
از آنجایی که عسل منبع غنی آهن است، می توان از آن برای درمان کم خونی افرادی که از کم خونی خفیف رنج می برند استفاده کرد. اما توصیه می کنیم پس از یک دوره درمان کم خونی با عسل حتما آزمایشی انجام دهید تا نتیجه را بدانید.
عسل منبع قوی آهن، مس و منگنز است. هنگامی که این عناصر با هم ترکیب شوند، به سنتز هموگلوبین کمک می کنند، بنابراین عسل یک سلاح قدرتمند در برابر کم خونی است. برای دریافت آهن و انرژی کافی برای درمان کم خونی می توانید عسل را با تکه های سیب یا موز بخورید.
.موز و عسل موز برای درمان کم خونی مفید است، به خصوص اگر با عسل ترکیب شود. زیرا علاوه بر جذب آهن، اسید فولیک و B12 را نیز جذب می کند که همگی در درمان کم خونی بسیار مفید هستند. عسل منبع قوی آهن، مس و منگنز است. با ترکیب این عناصر به سنتز هموگلوبین کمک می کنند. بنابراین عسل یک سلاح قدرتمند در برابر کم خونی است. هنگام درمان کم خونی، می توانید عسل را با سیب یا موز برش داده شده بخورید تا آهن را جذب کرده و انرژی از دست رفته را به بدنتان بازگردانید. هم عسل و هم موز مواد مغذی ضروری را برای بدن برای تولید گلبول های قرمز و بهبود سطح هموگلوبین فراهم می کنند.
شما می توانید برای درمان کم خونی با عسل می توانید از متخصصان عسل عصاره به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سلام من ی دختر با حجاب و چادریم قبلنا ی مشکلاتی داشتم با دختر خالم هر وقت بیرون میرفتم این پسرا جلو من هعی میگفتن دختر خالم قشنگه و منم ناراحت میشدم از خودم نومید میشدم فک میکردم دختر خالم از من قشنگتره اونا اینجوری میکنن منم انقدر دلم شکسته بود و نومید شده بودم به حجاب رو اوردم و خیلی وقته با حجاب و چادری شدم و خیلی وقته به حجاب عادت کردم حتی موهام بیرون میزنه حواسم نباشه چون گیره ندارم اعصابم خرد میشه خیلی حجابو از گرفتم دوستدارم و عادت کردم به قران من پسر باز نبودم من فقط اون موقع ها موهام مثله دختر خالم بیرون بود چون موهام اون موقع ها بیرون بود هر وقت با دختر خالم بیرون میرفتم موهایع دوتامونم بیرون بود این پسرا هعی جلو من میگفتن اون قشنگه اصلا یکی نمیگفت اینم قشنگه انگاری من روح بودم یا جوری با من رفتار میکردن انگاری خدا فقط به دختر خالم زیبایی داده بود به من نداده بود اونجوری نومیدم کردن من اهله خلاف و پسر بازی به قران نیستم و هیچ وقتم نخواهم بود اون موقع ها هم وقتی اینو اون جلوم هعی میگفتن دختر خالم قشنگه نومید میشدم و خیلی وقته با حجاب شدم تغیر کردم دختر خالم هنوز همون جوریه هر کی ی عقاید ی داره انسانا اخلاقاشون فرق داره با هم من تغیر کردم اون نه ولی کلی دارم میگم هر چند کثیف و پسر باز نیستم ولی دلم واقعا خیلی تا الان سوخته از نومیدی ی نصیحته خواهرانه به اقایون میکنم تورو قران تو رو خدا تو رو اهل بیت کسیو از خودش نومید نکنید دختر بازی و این چیزا و تیکع انداختن به دخترا کارایه شیطانه و نومیده کسیو از خودش میکنید اینم کاره خدا نیست کاره شیطانه بهتون میگه تا جهنمیتون کنه چون خدا از بنده ای ناراضی میشه بنده هایه دیگه شو عزاب میده و نومید میکنه یا سرکارشون میزاره همونا که جلو من هعی میگفتن دختر خالت قشنگه یکیشون به خدا قسم خواستگاریشم نیامد اصلا دیگه پیداشونم نشد فقط خواستن اون دختره بیچا ررو الکی سرکار بزارن و منه بدبختم از خودم نومید کردن رفتن پی کارشون اینکارا گناهع اقایون برادران من یه نیته پاک مثله ی خواهر بهتون میگم دختران مغزشون ساده و پاکه با احساساتشون بازی نکنین اگر نمیخواین برین خواستگاریشون الکی نگین قشنگه یا چیزی یا اگر طرفیو دوستم ندارین اون یکیم برا ازدواج دوست ندارین تورو خدا وقتی خواستگاریه اون یکیم نمیرین الکی طرفی که باهاشه رو از خودش نومید نکنین این کاره به خدا قسم گناهع نه الکی سرکاره کسی بزارید وقتی برا زندگی کردن نمیخواینش الکی نگین قشنگه یا امیده الکی به کسی ندین دلش بشکنه بگه با خودش چرا هعی اینو اون الکی تیکه بهم میندازن کسی چرا پیدا نمیشه برا زندگی کردن منو بخواد وقتی نمیخواین با کسی ازدواج کنید نکنید دخترایه مردم برا شما ها نمیردن ازدواج چیه من ی دخترم ازدواج نمیکنم ولی ازدواجم نمیخواین با کسی کنین خواهشن با احساسات طرف بازی نکنین تو فکره ازدواج نندازینش الکی امید ندین قشنگی بعد برین دیگه پیداتونم نشه این ی نصیحته خواهرانه دلم واسه دخترا میسوزه پسرا شیطان شدین عزابه اینو اون میدین جهنمی میشین از خدا بترسین کسیو نومید نکنین امیده الکیم به کسی ندین وقتی برا ازدواج نمیخواینش
پرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود،
سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.