سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

اطلاع از برنده شدن به صورت پیامکی

امروز یک پیامک به شماره همسرم مبنی بر جشنواره وبرنده شدن یکدستگاه ال ای دی رسیده که شماره ارسال کننده 7125***0933 بوده .

وهنگامی که برای اطمینان تماس گرفته شد پاسخ دریافتی این بود: به بخش مسابقه ایرانسل خوش آمدید. لذا با اطمینان از صحت پیامک مشخصات همسرم را به آن شماره ارسال نمودیم . با توجه به هوشدارها سوالم این است که پیامک صحیح است یا خیر .

متشکرم0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

4


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده0
44
50

mohsen_rkh

کار بسیار اشتباهی انجام دادید. مسلماً پیامک صحیح نبوده است. به مراجع قانونی و یا حداقل به ایرانسل اطلاع دهید و شماره ی مذکور را اعلام نمایید.
0
امتیاز


0
198
185

Adi666

درود دوست عزیز معمولاً هر ارگان و شرکت معتبر به خصوص ایرانسل از شماره های خاص برای خودشان استفاده می کنند... پیشنهاد این است که با رعایت جانب احتیاط پیش بروید و در صورتی که از شما خواست تا مبلغی را برای انتقال هدیه، به او بدهید... از این کار حذر کنید. پاینده باشید
0
امتیازبا سلام یک نمونه از همین پیامک برای من در تابستان ارسال شد که فکر می کنم همین شماره بود چون گوشیم عوض شده اما من سراغ پیامک رو نگرفتم کسی هم دیگه به من چیزی نگفت برای اطمینان از برنده شدنتان می توانید با شماره 700 با خط ایرانسل تماس گرفته و موضوع را با یک اپراتور در میان بگذارید و ببیند که آیا صحیح است یا دروغی.
0
امتیاز


5648
8419
16799

Guest

دوست من با توجه به هشدارهای ایرانسل مسلما پیامک فوق از جانب ایرانسل نیست و قصد کلاهبردی احتمالا دارند... می توانید به مراجع زیربط اطلاع دهید تا هموطنان دیگر را وسوسه نکنند.

هشدار ایرانسل :

مدیر روابط عمومی ایرانسل گفت: اگر ایرانسل قصد برقراری تماس با مشترکین را داشته باشد تنها با شماره ویژه 093510000 با آنها تماس می‌گیرد و پیامک‌های خود را نیز تنها با عنوان «Irancell» ارسال می‌کند.

آرش کریم‌بیگی در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس اظهار كرد: مشترکین در هر حال می‌توانند جهت اطمینان از اینکه ایرانسل با آنها تماس گرفته در هر زمان با شماره 700 تماس بگیرند تا از طریق کارشناسان مرکز تماس ایرانسل از این موضوع مطمئن شوند.
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات