من 30 ساله هستم و حدود 6 سال است ازدواج کرده ام . من از ابتدای زندگی مشکل شکاکیت همسرم را دارم و این موضو ع تاثیر فراوانی در رابطه ما گذاشته است . من در زندگی خیلی کار کرده ام و هیچ وقت اجازه ندادم همسرم و فرزندم هیچ سختی تحمل کنند و تمام تلاشم را کرده ام . با پزشکی صحبت کرده ام و ایشان فرمودند مقصر تویی چون خواسته ای تمام بار زندگی را به تنهایی به دوش بکشی همسر تو در خانه با فرزندت با هیچ آسیبی اجتماعی و سختی روبه رو نبوده اند و این باعث شده است که ایشان اعتماد به نفس خود را از دست بدهد که حتی کوچکترین کارهای بیرون از منزل را نیز برای ایشان شما برایش انجام می دهید . و این موضوع باعث ایجاد ذهنیت در همسر شما شده است . شما باید کاری کنید که ایشان در زندگی سختی بکشند مدتی بار زندگی را به دوش ایشان بیاندازید و از ایشان بخواهید که حتما جایی مشغول به کار شود و زندگی را ایشان اداره کنند . کاری کنید که ناملایمات زندگی در اولویت بر ناملایمات روحی و فکری باشند . این آخرین راه است . می خواستم ببینم پیشنهاد مشاور سایت چیست ؟

جدیدترین سوالات
به نام خداوند بیننده از انجا شروع کنم که بنده در سال اول دانشگاه به علت مشکلات عدیده که هر شخصی گرفتار ان نمیشود احساس تنهایی و رخوت میکردم انگار هیچکس در این دنیا مرا نمیفهمد و احساساتی از این دست که افراد زیادی با شدت خیلی کم و روزمره تا خیلی زیاد دچار ان میشوند .به فکر افتادم سر کار برم که دغدغه هایی که با فکر درست نمیشدند از یادم برود اما به هر دری زدم کار نبود که نبود .به فکر کارگری افتاده بودم که هیچ جا با شرایط دانشگاهم کنار نیامدند .به یکی سپرده بودم که بالاخره با معرفی او به یک مغازه انتشارات مشغول شدم .خیلی خوب بود و حالم خیلی بهتر شده بود که با همسایه که مغازه ای عطاری بود رفیق شدم .مشتریان زیادی داشت و این تعجب مرا برانگیخته بود که باعث شدم بفهمم انواع مخدرجات در این عطاری به فروش میرسد که به هوس افتادم امتحان کنم که خیلی خیلی حس خوبی گرفتم و خیلی دیر به دیر یکسال با کپسول و قرص های دراگون حال میکردم تا اینکه فهمیدم در خانه برادرم از این ها استفاده میکرده و در خانه است و این در خانه بودن همان و مستمر شدن همان .سال دوم دانشگاه بود که با دختری که پیشنهاد از طرف او صورت گرفت و من حس خیلی خوبی پیدا کردم . به نوعی دلبسته و وابسته اش شدم و دیری نپایید که با این حال خوب شروع به بهبود کردم و تا سه ماه هیچ چیز مصرف نمیکردم تا اینکه او بعد از یک سال حرف از جدایی زد و حس بد من بعد از ماه ها حال خوش شروع شد و مصرف عود کرد که با تفکر به این نتیجه رسیدم که اسیب به خود چیزی را درست نمیکند و به تدریج درمان من شروع شد و ادامه دارد.با این حال زندگی در این شرایط به شدت سخت شده و موج ناامیدی و افسردگی در جامعه امروز ما قبل از نیاز به روانشناس نیاز به افراد صالح برای حکومت و معیشت مردم دارد. پس میتوان نتیجه گرفت عامل محیطی از عامل فیزیولوژیک خیلی قوی تر عمل میکند و این شرایط محیطی کشور ایران و ترانزیت مخدر که از پرسودترین تجارت های جهان است باعث شد افرادی فقط به علت بودن این مواد در کشور گرفتار شوند که عده ای از سران کشور سود های کلان عایدشان شود .وقتی این شرایط که روز به روز بدتر میشود مشاهده میشود و موجی از افسردگی و نا امیدی را در جامعه میبینی دیگر امیدی برای بهبود خود و دیگری نمیتوان یافت اگرچه این گرفتاری درمانش مخدر نیست اما دور بودن از جهانی که در این کشور برایمان ساخته شده ذره ای از درد های افراد میکاهد گرچه درمان اعتیاد بعد های دیگری میخواهد که درونی است اما ریشه ی بیرونی جامعه پررنگ تر عمل میکند . به امید بهبود سیاست های بیمار و انسان های بیمار گشته... الله اعلم

سوال های تصادفی

جستجو در بانک سوالات
در این قسمت می توانید بخشی از متن سوال را وارد نموده و به دنبال سوال مورد نظر خود بگردید:

گروه سوال:

بخشی از متن سوال:

نداشتن خواستگار به دلیل اندکی لنگیدن

دختری 30 ساله هستم که تحصیلات عالی داشته و از نظر زیبایی چهره در حد خوبم.اما به دلیل اینکه تا حد کمی می لنگم تا کنون خواستگاری نداشته ام. به همین دلیل تا حدی افسرده شده ام.آیا ملاک ازدواج تنها داشتن سلامت کامل است؟ از خانواده و آشنایان به دلیل این موضوع خجالت میکشم.از طرفی من هنوز نتوانسته ام با مشکل جسمی ام کنار بیایم.لطفاً مرا راهنمایی کنید.0
امتیاز

جواب های موجود برای این سوال:

ازین پس می توانید به کاربرانی که دوست دارید هدیه بدهید! کافیست بر روی علامت    در کنار تصویر آنها کلیک کنید!

5


جواب برای این سوال ثبت شده است!

تازه ترین


جواب ها رو اول نشون بده

پرامتیاز ترین


جواب ها رو اول نشون بده5645
8417
16771

Guest

به چرت و پرتاي اين ادما گوش نده كه مردا نامردن
زنم بعد 5سال زندگي بخاطر وضع مالي داره از من طلاق ميگيره الان نميتونم پيش قست بدم مجبورم كليمو بفروشم.كه از زنم پرسيدم دارم كليمو ميفروشم كه بهم گفت مواظب باش ارزون ندي.حالا مردا نامردن.
همه مشكل دارن خودتو ناراحت نكن.من دلم بدجور داغون ولي بازم قصد ازدواج دارم.
اگه خواستي با كسي دردودل كني بهم اس بده يا از بيرون زنگ بزن.تا خيالت از مزاحمت راحت باشه.مطمئن باش بدرد درد و دل ميخورم.
0
امتیاز


5645
8417
16771

Guest

يادم رفت شمارمو بنويسم.

امير
0
امتیاز


5645
8417
16771

Guest

به چرت و پرتاي اين ادما گوش نده كه مردا نامردن
زنم بعد 5سال زندگي بخاطر وضع مالي داره از من طلاق ميگيره الان نميتونم پيش قست بدم مجبورم كليمو بفروشم.كه از زنم پرسيدم دارم كليمو ميفروشم كه بهم گفت مواظب باش ارزون ندي.حالا مردا نامردن.
همه مشكل دارن خودتو ناراحت نكن.من دلم بدجور داغون ولي بازم قصد ازدواج دارم.
اگه خواستي با كسي دردودل كني بهم اس بده يا از بيرون زنگ بزن.تا خيالت از مزاحمت راحت باشه.مطمئن باش بدرد درد و دل ميخورم.
0
امتیاز


0
6
30

zahraa

سلام دوست عزیز
اگ از من میشنوی ازدواج تنها ملاکش سالم بودن نیست..من خیلی ها رو دیدم ک هزاران مشکلی داشتن ودرصددرفعش توی بیمارستانهاودعانویس وایناها رفتن ولی آخرین در وآخرین راهی ک براشون بوده توسل ب معجزه خدا بوده وچ بسا ک معجزاتی شده..بهترین کار این هست ک از صمیم قلب از خدا بخای چون اون بنده هاشوخیلی دوستداره وقسم ب همون خدا میخورم ک جوابتو میده حتما.فقط کافیه قدمی ب سمتش برداری .اگ ازته دل امید داشته باشی وایمان داشته باشی ی نفری رو برات مهیا میکنه ک هیچکس حتی فکرشو نتونه بکنه.فقط ایمانتو قوی کن.بخدا جواب میده من جواب گرفتم.
0
امتیاز


5645
8417
16771

Guest

سلام شاید نداشتن همسر بهتر از داشتن اون باشه در شرایطی که به 90درصد اقایون نمیشه اعتماد کرد اینقدر قدرت انتخاب دارن که میتونن بطور همزمان با چند زندگی بازی و اونرو نابود کنن . در مصلحت خدا شک نکن شاید صلاحت در این باشه
0
امتیاز


جواب تو چیه؟

کاربر میهمان
     

2000 تومان هدیه بهترین جوابپرسش سوال جدید :: تبلیغات در سوال و جواب :: گروه های سوال و جوابی

پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به وب سایت سوال جواب (soja.ir) و تیم مدیریتی آن می باشد.

طراحی و اجرا : گروه مشاوران فناوری اطلاعات